18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola na lotnisku

CrazyEdek • 2015-02-14, 13:40
- Proszę zdjąć zegarek,
- Ja wam dam k***a zegarek.


mygyry

2015-02-14, 14:00
Miał by turban to by się go nie czepiali bo tolerancja

el...........wy

2015-02-14, 14:29
W sumie nie wiem co on się tak pospinał. Chyba bardzo chciał pokazać wszystkim swojego pindola, bo innej opcji nie widzę.
Przecież każdy wie co ma robić przy bramkach- opróżniasz kieszenie, kładziesz na tacce kurtkę, pasek, zegarek czasami poproszą o buty i przechodzisz. Jeśli twój wygląd pokryje się z ich wytycznymi to trochę cię obmacają i lecisz dalej- jak nie masz nic na sumieniu to nie ma się co wkurzać.


Poza tym podejrzewam, że robienie z siebie głupka na lotnisku mu się nie opłaciło ;)
Oni tam kwestie zakłócania porządku traktują bardzo serio, więc możliwe, że wesołek posiedział sobie jeszcze po tym w zamkniętym pokoju i może mu doj***li karę, zresztą słusznie.

Szkoda, że jeszcze nie krzyknął, że ma granat w odbycie, śmiechu by było co niemiara.

HO...........OR

2015-02-14, 15:18
Mnie ostatnio po wakacjach to nie chcieli z powrotem do Polski wpuścić. 10 minut się tłumaczyłem że, ja to ja. Zawiniło stare zdjęcie w paszporcie i opalona morda albo wyglądam jak jakiś terrorysta.

Ni...........ed

2015-02-14, 15:50
Ekran monitora nagrywany telefonem :homer:

kamilziee

2015-02-14, 15:53
Jeszcze rowa obowiązkowo pokazał haha

Lukasero

2015-02-14, 16:03
Nie ma zabaw przy bramkach na lotnisku. Kumpel kiedyś zażartował: "spokojnie, bomby zostawiłem w domu" i nie dość że nikt się nie śmiał to jeszcze "niemili panowie" zabrali go z bagażem to niezbyt dużego pokoiku i wypytali chyba o wszystko a do tego zrobili jeden wielki rozpie**ol w walizce :amused:

gojlad

2015-02-14, 16:30
i to się nazywa prank... k***a, a nie te lewe opie**alanie gał menelom

DiamondBack

2015-02-14, 17:46
Nizeed napisał/a:

Ekran monitora nagrywany telefonem :homer:


No tak, bo każdy monitoring ma w sobie wgranego frapsa z zapisem na pendrajwa. :homer:

Ale jeszcze pokazał ładnie przepisowo dupę :D

Skasik

2015-02-14, 18:09
Do dupy mu nie zajrzeli

Resel

2015-02-14, 18:14
mygyry napisał/a:

Miał by turban to by się go nie czepiali bo tolerancja


tu się grubo mylisz, akurat na lotniskach jak widzą turbana to tolerancja działa w drugą stronę...

rapidu

2015-02-14, 18:24
widać że mu się podobało...

dth

2015-02-14, 19:07
Cytat:

tu się grubo mylisz, akurat na lotniskach jak widzą turbana to tolerancja działa w drugą stronę...


Fakt, np. w Luton na lotnisku jest dodatkowa kontrola po bramkach gdzie wypytują ludzi i sprawdzają jakieś dodatkowe pierdoły. Jak jesteś biały to przepuszczają Cię bokiem, jak jesteś turbanem to stoisz i czekasz na swoją kolej.

-Olej-

2015-02-14, 19:48
Ostatnio leciałem Wrocław -> Modlin, a potem z powrotem. Kontrola we Wrocku arogancka i nieszczelna jak ja pie**olę, równie dobrze mógłbym wnieść 2 kilo koksu albo chude murzyniątko. Trochę słabo, pomyślałem.
Wracając w Modlinie: absolutne trzepanie każdego (jarałem się jak dziecko, bo samice muslima były w kolejce, i im grzebali we włosach zawiniętych w kok pod szmatą, zero "poprawności" tfu)

Wniosek: k***a, mamy takie piękne lotnisko, zatrudnijcie tam obsługę a nie kogoś za karę, i DO ch*jA TRZEPCIE TYCH LUDZI!