18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola drogowa

DeFi37 • 2016-06-08, 18:28


Policjant trzyma spust paralizatora przez 20 sekund, czym wywołuje u chłopaka atak serca, a następnie rzuca nim jak workiem ziemniaków. Dostał za to 4 lata więzienia. :idzwch*j:

nerusss

2016-06-08, 18:41
Policjant w więzieniu hihihi to będzie miał j***nko co najmniej 5 razy dziennie. :D

~Velture

2016-06-08, 18:49
@up
Gówno będzie miał.

Tak samo jak pedofilów trzyma się w izolatkach aby nie mieli kontaktu z resztą więźniów tak samo policjantów trzyma się osobno. Nie wiem jak w Polsce ale w USA są specjalne więzienia o bardzo niskich rygorach dla najmniej groźnych więźniów - zwykle 'aferzyści' itp. tam trafiają aby ich w normalnym pierdlu nie wycwe*owali w dupsko i nie pozabijali normalni bandyci.

Podobnie masz osobne pierdle dla więźniów politycznych itd.


mygyry

2016-06-08, 18:54
Chłopak przeżył po tym zawale? Jak tak to powinien sądzić typa o takie odszkodowanie, żeby jeszcze jego wnuki w biedzie żyły

~Velture

2016-06-08, 18:56
Co nie zmienia faktu ,że trafił debil na debila.

Biały chłopaczek pewnie z wyższej klasy średniej z zawodu syn obeznany w paragrafach z for internetowych pyta czy został aresztowany. Policjant potwierdza ,że został. Ten dalej nie słucha policjanta i robi za żywą cewkę tesli. Policjant traktuje go jak gówno a później puszcza go tak ,że pomimo głowy będącej poza kadrem widać ,że raczej ryj o krawężnik przyj***ł konkretnie.

Ja jako Warszawiak, Polak i Europejczyk (w sensie ,że gówno wiem o stanach poza filmikami z neta) to jakby mnie amerykański policjant prosił o opuszczenie szyby do końca i wyjście z auta posłusznie bym to wykonał. Dla własnego bezpieczeństwa. Robiłbym dokładnie to o co prosi jak najszybciej bez zbędnego pie**olenia.
Czemu? Właśnie temu aby mnie nie zabił.
Później bym sobie jakiegoś żydowskiego adwokata znalazł i wywalczył odszkodowanie ale to już na spokojnie po wszystkim.

Nazwałbym to instynktem samozachowawczym.

W klatce z lwami jakby mi treser mówił abym się położył bo mnie lwy rozk***ią w drobny mak raczej też bym się słuchał poleceń a nie zgrywał cwaniaka.

~sensualna

2016-06-08, 19:45
jak by nie zgrywał cwaniaczka to by nic się nie stało

vonciapaci

2016-06-08, 19:51
odszedl z nim kawalek i myslal pewnie, ze kamera w aucie nie zlapie jak nim rzucil. ch*j z tym, co mlody zrobil, ale tak sie, k***a, do ch*ja, nie robi! i ch*j. wypowiedzialem sie.

Essent

2016-06-08, 20:08
Najpierw środki przymusu,potem myślenie i ewentualne wezwanie pomocy dla PODEJŻANEGO.Tak działa policja w USA.
:badyl:

Wiewór

2016-06-08, 20:35
W Polsce policjant poszedł by na urlop i L4 do czasu trwania śledztwa a potem by się okazało, że co prawda zatrzymanie nie było zgodne z procedurą ale sprawa się przedawniła :D

Essent

2016-06-08, 20:41
Abraxus napisał/a:

W Polsce policjant poszedł by na urlop i L4 do czasu trwania śledztwa a potem by się okazało, że co prawda zatrzymanie nie było zgodne z procedurą ale sprawa się przedawniła :D


Masz absolutną rację STARSZY sierżancie...

Denat_urat

2016-06-08, 20:52
To już było sk***ysyństwo. Chociaż nie wpowiem, bo jak kolo byłby czarny... :D

Loaloa

2016-06-08, 20:52
Cytat:

Dostał za to 4 lata więzienia.



No to grubo. Cztery lata za stawianie oporu podczas aresztowania i niewykonywanie poleceń policji to jednak dość dużo.

Mintaj91

2016-06-08, 21:02
Loaloa, takiego marnego trolla to dawno nie widziałem. A wracając do rzeczy, po pierwsze, stawiał czy nie stawiał opór, mamy pokazane na nagraniu, jak policjant sobie smaży człowieka, to raz. Po drugie mamy na nagraniu pokazane, jak policjant w trakcie smażenia sobie człowieka, każe mu wysiąść, ten nie spełnia prośby bo właśnie, jak już wspomniałem, smaży mu się pikawka, a policjant dalej robi sobie grilla. Rozmowa nie dotyczy stawiania lub nie oporu, ale przekroczenia uprawnień przez policjanta, do stopnia w którym zabija powoli człowieka. Proste.

magicrodek123

2016-06-08, 21:23
pie**ole wasz ten sadolowy plejer k***a, dajcie link do zrodla do ch*ja

thcthc

2016-06-08, 21:24
co za policynje k***isko, mimo wszystko , ze trafi do wiezienia o zlagodzonym rygorze mam nadzieje, ze go zajebia