18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola drogowa

koopa • 2013-09-17, 14:19
Policjant zatrzymuje faceta jadącego mercedesem, ponieważ nie zatrzymał się na znaku Stop.
- Poproszę prawo jazdy.
- Ale panie władzo, czy mógłby pan powiedzieć co ja takiego zrobiłem?
- Nie zatrzymał się pan na znaku Stop.
- Ale panie władzo, po co miałem się zatrzymywać? Nie widziałem żadnego samochodu w odległości kilometra.
- Nic nie szkodzi, przepisy trzeba przestrzegać.
- No, ale panie władzo, gdy dojeżdżałem do znaku to zwolniłem gdzieś do 20 kilometrów na godzinę i gdy nie zobaczyłem żadnego samochodu, pojechałem dalej.
- Zwolnił pan, ale się pan nie zatrzymał - mówił poirytowany glina.
- Czy nie ma pan co innego do roboty, tylko wlepianie mandatów za nic? Lepiej idź pan sobie pączka zjeść!
- Udam, że nie słyszałem ostatniego komentarza. A teraz prawo jazdy poproszę.
- No dobra, ale niech pan mi najpierw wytłumaczy, jaka jest różnica pomiędzy zwolnieniem a zatrzymaniem. Ja nadal nie rozumiem czemu nie wystarczy zwolnić.
- Chętnie panu wytłumaczę - glina otwiera drzwi od merca, wyciąga kierowcę i zaczyna go lać pałą po łbie. Po pięciu minutach pyta:
- Czy chce pan żebym zwolnił, czy żebym się zatrzymał?

panchamityle

2013-09-17, 22:03
Niby ma sens, ale za bicie obywatela przez policjanta piwa nie dam :|

madziula_z_sosnowca

2013-09-17, 22:07
@up wyobraź sobie, ze to kawał przetłumaczony z ciapatego a rzecz działa się w brudasland :D dwie pieczenie na 1 ogniu!

ZłoconyPenisZagłady

2013-09-17, 22:26
Niby dowcip jak dowcip, ale wpie**alanie mandatów za takie akcje to nieśmieszna polska codzienność. Na szczęście rzadziej pałują od kiedy się ustrój zmienił.

karolcba

2013-09-17, 22:32
Dzisiaj macie łapać kierowców!
Do wypisania 300 mandatów.

Ra...........it

2013-09-17, 22:49
Pies wygrał, niby śmieszne ale piwa nie ma.

myself7

2013-09-17, 22:51
Pierwszy dowcip o policjantach, który sam w sobie po nich nie jedzie.

Da...........us

2013-09-17, 23:41
Też mi porównanie... Na pewnym odcinku między dwiema mieścinami, którym uczęszczam, jest ok. 5 przejazdów kolejowych, po torach raz na miesiąc wlecze się skład towarowy, przed każdym powinienem się zatrzymywać, tia? Jak ch*j!

pozeracz_kotow

2013-09-18, 00:52
@DarthSatanus
Jeżeli nie ma tam znaku stop to nie musisz ;)


c1chy

2013-09-18, 03:08
Dowcip jak dowcip jest puenta i jest zabawny, wk***ia tylko podejście ludzi do tego znaku stop, czego w zatrzymaniu pojazdu przed znakiem nie można zrozumieć takie jest prawo i ch*j jak czytam że ja to pie**ole nie będę się zatrzymywał bo widzę że nic nie jedzie to zastanawiam się czy mówiłbyś tak samo jakby Ci dzieciaka potrącili bo jeden z drugim debile nie potrafią się zatrzymać.

ZłoconyPenisZagłady

2013-09-18, 08:14
c1chy napisał/a:

czego w zatrzymaniu pojazdu przed znakiem nie można zrozumieć takie jest prawo i ch*j jak czytam że ja to pie**ole nie będę się zatrzymywał bo widzę że nic nie jedzie to zastanawiam się czy mówiłbyś tak samo jakby Ci dzieciaka potrącili bo jeden z drugim debile nie potrafią się zatrzymać.



Kierowca teoretyczny detected