18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola dokumentów...

~DMT • 2021-06-02, 13:22
Za dużo solarium...



:homer:

zdun

2021-06-02, 13:42
ubrudziła się?

joeblacktwo

2021-06-02, 13:47
Oby była do tego poszukiwana przez policję

T3RMINATOR

2021-06-02, 13:49
Była kiedyś taka sytuacja w Rosji że trans wracał do kraju po korekcie płci a w paszporcie zdjęcie z przed transformacji. :D

Zasysacz

2021-06-02, 14:25
Rasisci zatrzymali bo małpa :P a tu zonk biała tyle ze wygląda jak małpa xD

el_kadafi

2021-06-02, 16:08
Dam sobie jądra uciąć że antyszczepionkowiec. Ktoś jej na FB powiedział, że jest prawie biała i uwierzyła.
Bo FB zawsze prawdę mówi. Nie będzie mi tu żaden lekarz pie**olił, że jakiś pigment, rasa itd.

Silverface

2021-06-02, 17:22
Tak się k***a kończy dawanie dupy przez białą murzynowi. :D

silwerbalk

2021-06-02, 17:50
Ten który robił jej te dokumenty.... To k***a spec j***ny... A ona też przygłupia że nie zajrzała do środka dokumentów a na bank się dane nie zgadzało bo na słowaczke/czeszke to mi nie wygląda.. :-/

Franek005

2021-06-02, 18:24
Przypomina mi się pewna sytuacja. Pracuje jako chodzący biletomat w PKP. Pewnego razu podchodzi do mnie jakaś dziewczyna. Nazwijmy ja Ania. Baba jak 150. Cycek jest, sukienka jest, kapelusz jest. Rakietą bym ją nie nazwał , no ale kobieta jak w mordę strzelił. Mówi, że chce jechać danym pociągiem dalej i co może zrobić w tej sytuacji. Informuje ja, że jest opcja. Niech pokaże bilet i legitymację to jej dam rezerwację i może sobie jechać. Przeglądam owąlegitymację, a tam widnieje chłop, Adam. Mówię jej, że chyba komuś podpie**oliła legitymacje i niech poda mi swoją. Zdjęła kapelusz i męskim dość grubym głosem mówi do mnie tak : "sp***alaj homofobie". Odwróciła się na pięcie i tyle ją widziałem.

AdamBrown

2021-06-02, 23:47
el_kadafi napisał/a:

Dam sobie jądra uciąć że antyszczepionkowiec. Ktoś jej na FB powiedział, że jest prawie biała i uwierzyła.
Bo FB zawsze prawdę mówi. Nie będzie mi tu żaden lekarz pie**olił, że jakiś pigment, rasa itd.



Idź sobie lepiej utnij te Jaja, FB mówi prawdę, a Fakt Checkers ją sprawdzają. Szczepionki są bezpieczne, a Teorie spiskowe stają się faktem przez zupełny przypadek.
A i nie zapomnij wpłacić na Fundację Billa G. żeby miał za co uratować świat, Genetycznym zastrzykiem, i syntetycznym mięsem, przed "Globalłormingiem" i dziórą ozonową, oraz kosmitami, którzy nawet jakby istnieli to by nie chcieli sie kontaktować z takimi głąbami.

LB...........BZ

2021-06-03, 07:10
Franek005 napisał/a:

Przypomina mi się pewna sytuacja. Pracuje jako chodzący biletomat w PKP. Pewnego razu podchodzi do mnie jakaś dziewczyna. Nazwijmy ja Ania. Baba jak 150. Cycek jest, sukienka jest, kapelusz jest. Rakietą bym ją nie nazwał , no ale kobieta jak w mordę strzelił. Mówi, że chce jechać danym pociągiem dalej i co może zrobić w tej sytuacji. Informuje ja, że jest opcja. Niech pokaże bilet i legitymację to jej dam rezerwację i może sobie jechać. Przeglądam owąlegitymację, a tam widnieje chłop, Adam. Mówię jej, że chyba komuś podpie**oliła legitymacje i niech poda mi swoją. Zdjęła kapelusz i męskim dość grubym głosem mówi do mnie tak : "sp***alaj homofobie". Odwróciła się na pięcie i tyle ją widziałem.



k***a serio? To może jakiś prank był :D Aż mi się nie chce wierzyć, że u Nas w kraju takie rzeczy.

Hyena83

2021-06-03, 07:37
LBZ napisał/a:

k***a serio? To może jakiś prank był Aż mi się nie chce wierzyć, że u Nas w kraju takie rzeczy.



Kiedys jak jeszcze się uczyłem w szkole, to w wolnych chwilach dorabiałem pracując w hipermarketach, między innymi na kasie. Miałem sytuacja typu że babka chce zapłacić kartą, a tam widnieje imie i nazwisko Krzysztofa. Grzecznie wytłumaczyłem że nie może płacić kartą męża (bo nie wiedziałem jak to ująć) i musi być ta osoba osobiście. Babka odpowiada : to jestem. Myślałem czy wezwać ochronę przyciskiem pod kasą, w koncu jednak znowu stanowczo mówię, że Krzysztof musi osobiście i że nie może Pani płacić kartą męża itp. Znowu usłyszałem odpowiedź : No jestem :mrgreen:
W końcu poprosiłem o dowód osobisty (czego nie wolno robić), a babka wyjęła z torebki. Na zdjęciu ten sam ryj co stoi przede mną i imię Krzysztof :lol: