18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs radiowy

PingwinRiko • 2015-10-22, 14:03
Na falach popularnej rozgłośni radiowej prezenter zapowiada konkurs z fantastyczną nagrodą dla pierwszego słuchacza, który dodzwoni się do studia i poda poprawną odpowiedź na jedno pytanie. Po chwili odbiera telefon:
"Dzień dobry, witamy Pana na antenie !! Tak jak już przed chwilą mówiłem, mamy dzisiaj fantastyczną nagrodę dla pierwszej osoby, która poprawnie odpowie na jedno proste pytanie. Ale zanim je zadam, zapytam się o jedną rzecz - czy jest Pan dobry z matematyki ???"
"Tak się składa" - odpowiada słuchacz - "że jestem doktorem matematyki i wykładowcą na politechnice".
"To w takim razie chyba nie będzie żadnego problemu z poprawna odpowiedzią !!!" - wykrzykuje rozentuzjazmowany prezenter. "A więc, żeby wygrać to fantastyczne podwójne zaproszenie na koncert Justina Biebera, proszę nam powiedzieć: ile to jest dwa plus dwa?"
Słuchacz po chwili ciszy: "Siedem".

Mick_

2015-10-22, 14:19
Jak znam tych dziennikarzy radiowych to pewnie mu płytę biedabera wysłali na pocieszenie.

hellmartin

2015-10-22, 17:03
@up i co za problem? można nie podać adresu albo podać adres nielubianego sąsiada :)

sugardaddy

2015-10-22, 18:01
Rok 2015, ludzie nadal uważają żarty o Justinie Bieberze za śmieszne.

thehck

2015-10-22, 18:11
@up a kiedykolwiek były?

Rzehooj

2015-10-22, 18:11
Skinnhead napisał/a:

Rok 2015, ludzie nadal uważają żarty o Justinie Bieberze za śmieszne.


Jest rok 2015 a ludzie nadal uważają filmy Chaplina czy też Flipa i Flapa za zabawne.

Wandenko

2015-10-22, 18:15
Nie lubię jak ludzie chwała się swoimi tytułami. Myślą że to czyni ich lepszym człowiekiem.

ATOMOWYANDRZEJ

2015-10-22, 18:24
z chęcią odpowiedziałbym cztery ,wziął bilety i opie**olił jak świeże bułeczki na aledrogo albo innym serwisie aukcyjnym jakimś "nastolatkom"

grudzin7

2015-10-22, 18:42
Wandenko napisał/a:

Nie lubię jak ludzie chwała się swoimi tytułami. Myślą że to czyni ich lepszym człowiekiem.



Doskonale dobrane, dyplomatyczne zdanie aby pochwalić się swoim wykształceniem średnim...

Wandenko

2015-10-22, 18:50
Podstawowym, k***a. Ale i tak dziękuje.

Gołyniemiec

2015-10-22, 20:49
hellmartin napisał/a:

@up i co za problem? można nie podać adresu albo podać adres nielubianego sąsiada :)



Jesteś potworem.

pi...........ja

2015-10-22, 21:21
Cytat:

z chęcią odpowiedziałbym cztery ,wziął bilety i opie**olił jak świeże bułeczki na aledrogo albo innym serwisie aukcyjnym jakimś "nastolatkom"

Lub w wersji dla niematerialistów pozwolił zapracować na nie fanatycznym nastolatkom, które zrobią wszystko dla biletów.

rdaneel

2015-10-22, 21:35
Inżynier, Fizyk i Matematyk zostali zapytani ile jest 2+2.
Inżynier (po trzech minutach używania suwaka logarytmicznego):
- Wynik wynosi około 4
Fizyk (po sześciu godzinach eksperymentów):
- Wynik wynosi w przybliżeniu 4.002 plus minus 0.005
Matematyk (po tygodniu obliczeń):
- Cóż, nie znalazłem jeszcze odpowiedzi, ale już mogę udowodnić, że wynik
istnieje.

revelsat

2015-10-22, 22:27
niby doktor a gupi, mógł wziąć i opchnąć nastoletnim dzierlatkom!

kothletino

2015-10-23, 01:21
grudzin7 napisał/a:

Wandenko napisał/a:

Nie lubię jak ludzie chwała się swoimi tytułami. Myślą że to czyni ich lepszym człowiekiem.



Doskonale dobrane, dyplomatyczne zdanie aby pochwalić się swoim wykształceniem średnim...



Widzisz kolego tak jak kurze jajo nie może być bardziej kurzym jajem tak człowiek nie może być bardziej człowiekiem Wykształcenie podnosi jego wiedzę podczas gdy dalej jest człowiekiem, mądrzejszym ale nie lepszym człowiekiem.
A teraz pochwal się ile posmarowałeś żeby dostać świstek?