18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkubent kontra dziecko

phrontch • 2019-06-10, 10:02
Konkubent stawia na tradycyjne metody wychowawcze




Lemonhaze69

2019-06-10, 17:21
Zabiłbym cwe*a j***nego

kzf

2019-06-10, 17:28
@petru23, zacznij zdawać sobie sprawę, że jak podrośnie, to będziesz musiał pilnować całego osiedla lub wsi ;)

petru23

2019-06-10, 17:34
@up
Wiem, dlatego wziąłem się za sprzątanie piwnicy :amused:

Coordinator napisał/a:

To skąd wiesz co działo się na filmie powyżej?



Umiem czytać.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-10, 18:11
petru23 napisał/a:

@up
Wiem, dlatego wziąłem się za sprzątanie piwnicy.



Posadzki na razie nie skuwaj. Może nie będzie potrzeby...

furandi

2019-06-10, 18:55
Znając kraje latynoskie, to mozliwe, ze i tak niebawem koles zginie zatrzelony lub zadzgany, jest tez opcja, ze cala rodzinka zostanie zaszlchtowana. Ciekawi mnie, jaki % rodzin w ameryce łaciskiej moze poszczycic sie tym, ze nkogo z bliskich nie zamrdowano, a w szczegolnosci w Brazylii, nie mówiąc o Manaus.

Maraza7.1

2019-06-10, 18:59
Ma ktoś filmik jak jego napie**alają?

~sensualna

2019-06-10, 19:09
Nemenesis napisał/a:

Łobuz kocha najbardziej



co to ma do rzeczy? większość facetów zmienia się po ślubie w tyranów ;) uwierz w robocie się takiego gówna nasłuchałam że mam w dupie już za mąż pójście czy posiadanie dzieci ;)

brzoza

2019-06-10, 19:10
furandi napisał/a:

Znając kraje latynoskie, to mozliwe, ze i tak niebawem koles zginie zatrzelony lub zadzgany, jest tez opcja, ze cala rodzinka zostanie zaszlchtowana. Ciekawi mnie, jaki % rodzin w ameryce łaciskiej moze poszczycic sie tym, ze nkogo z bliskich nie zamrdowano, a w szczegolnosci w Brazylii, nie mówiąc o Manaus.



mistrz :D

danielesss

2019-06-10, 19:24
Przypomniało mi się jak kiedyś u mnie na osiedlu wszyscy dowiedzieli się o takim gościu co zrobił stereo swojemu dziecku ze skutkiem uszkodzenia słuchu u malucha, powiem krótko, karma wróciła bardzo szybko.

kampow

2019-06-10, 20:19
Zaj***łbym k***e

Mors_Nigra

2019-06-10, 21:50
mihauek napisał/a:

Wy zawsze widzicie tylko jedną stronę medalu, a co jeśli ta mała obrażała jego matkę? Co jeśli mówiła coś, za co należało jej się stereo? Nie oceniajcie pochopnie, nigdy.



Tobie się należy stereo, w dupę i do japy!

Adrian92

2019-06-11, 06:48
krasnal_hałabała napisał/a:

Jak sobie kobitka bierze mężczyznę ze względu na wygląd i wielkość ch*ja oraz jurność to tak to jest, potem będzie płacz i "samotna matka szuka kochającego, miłego, spokojnego mężczyznę ze stałą i legalną pracą i mieszkaniem/domem, wygląd się nie liczy", da dupy sebusiowi a na tatusia poszuka sobie pracusia.
A jak pisał Tuwim
"Piotr miał cię za swą dziką żądzę,
Jan za to że jest piękny ciałem,
Alojzy miał cię za pieniądze,
Ja zawsze cię za k***ę miałem".



Już wyleczyłeś się z kompleksów? :D
Typ naprawdę w swoim komentarzu napisał, że wybierają faceta przez pryzmat wielkości ch*ja hahahaha nawet jeśli tak jest to co Cię boli... w sumie chyba wiem co :D
Dostałeś sporo lajków na sadolu, chwilowo Cię wyleczyli z kompleksów ale pamiętaj, od piwek na sadolu ku*as nie rośnie więc juz przej***ne będziesz miał do końca zycia :D

TB303

2019-06-11, 12:46
Jedno słowo - zutylizować.