18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Konkretna bomba leci za łamanie kwarantanny

~Sunday • 2020-03-25, 23:34

Nie było balonika, to poleciał wór na śmieci.

vulkodlak

2020-03-26, 11:00
Rozkmina z kawą na kacu:

- jebło jakieś 2,5 kJ czyli kości nie poszły bo pękają powyżej 4,
- wstrząśnienie mózgu wykluczam, musi uderzyć o ściany czaszki a tu ma minimum 5cm odstępu.

No i kapcie nie spadły.

Victorius

2020-03-26, 11:33
Takafura napisał/a:

10 litrów wody to 10 kg - można komuś kark skręcić. Nieśmieszne...



Po pierwsze na dole stoi kilku debili, którzy potencjalnie mogą zarazić wiele ludzi, z których to kilku na pewno zmiecie z planszy.

Po drugie to sadistic. Jak cię to nie śmieszy to wypindalaj na jakieś kwejki, adios

camelight74

2020-03-26, 18:57
Usiłowanie zabójstwa.... to już bardzo śmieszy;). Finał powinien być taki, że za tym workiem powinien polecieć ku*asiarz, który go rzucił.

qiuve

2020-03-26, 18:58
Salieri16000 napisał/a:

W temperaturze pokojowej 1 litr wody waży 998 g. 10 litrów to 9980g - to jest Sadistic- jak chcesz się użalać, to gwarantuję Ci, że to nie jest portal dla Ciebie.



gdybyś był na dole, poszedłbyś przyj***ć temu na górze?

jazeck

2020-03-26, 20:13
qiuve napisał/a:

gdybyś był na dole, poszedłbyś przyj***ć temu na górze?



Zasrał by piwnicę w której siedzi i wkopał by się piętro niżej.

macioshow

2020-03-26, 21:35
Po pierwsze ktoś słusznie zwrócił uwagę że worek nie jest ciałem sztywnym więc to nie jest tak samo niebezpieczne jakby dostać wiadrem z 10 litrami wody, po drugie, jest coś takiego jak opór powietrza, więc myślę że znaczną część energii pochłonęły opory, które działają siłą proporcjonalną do kwadratu prędkości. Nie sądze żeby ktoś nalał równiutkie 10 litrów wody. Mimo wszystko, jeżeli spadło komuś na głowe to mogło okaleczyć do końca życia. Tak jestem ekspertem.

Offalok

2020-03-26, 22:57
Wy jesteście wszyscy pie**olnięci bo dziesięciu litrów nie dał by nalać do tego j***nego worka który się rozrywa tak jak p*zdy waszych matek co noc. Reasumując w worku było max 5l wody którym prawdopodobnie kobieta została uderzona w głowę z dużej wysokości co nam daje, że będzie ją bolała głowa i będzie też mokra, chociaż raz.
Dziękuję pozdrawiam.

Takafura

2020-03-27, 10:29
Salieri16000 napisał/a:

- to jest Sadistic- jak chcesz się użalać, to gwarantuję Ci, że to nie jest portal dla Ciebie.


To wolny kraj - każdy z nas może komentować to co widzi i oceniać. Ba, nawet możesz upowszechniać wśród młodzieży takie przezabawne pranki zwiększając ubaw - można zamiast wody worek wypełnić gównem, piaskiem. Będzie jeszcze śmieszniej :-)

vulkodlak napisał/a:

Rozkmina z kawą na kacu:
- jebło jakieś 2,5 kJ czyli kości nie poszły bo pękają powyżej 4,
- wstrząśnienie mózgu wykluczam, musi uderzyć o ściany czaszki a tu ma minimum 5cm odstępu.
No i kapcie nie spadły.



Wreszcie ktoś rzeczowo to podsumował.