18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniecznie chciał rozjebać to lusterko

TT4 • 2017-06-23, 04:55
Taki mściwy dziadek. Brak info co do przyczyn tej drogowej niesnaski.


garota

2017-06-23, 07:52
Bić i o drogę nie pytać. Nieważne, stary młody jak kładzie ręce na twoim samochodzie zamiast na tobie to znaczy że to jest p*zda i frustrat. A nie ma nic lepszego niż obita p*zda i frustrat. Uwierzcie mi, właśnie leżę w szpitalu.

~Velture

2017-06-23, 10:24
@up
Lepiej aby kładł rękę na samochodzie niż na twojej babie 8-)

Antek01

2017-06-23, 14:26
Sadol? Baba? Nie idzie to w parze.
Co do filmu, to dziadek po prostu chciał mu rozłożyć to lusterko, bo było złożone. :D

Essent

2017-06-23, 20:35
garota napisał/a:

Bić i o drogę nie pytać. Nieważne, stary młody jak kładzie ręce na twoim samochodzie zamiast na tobie to znaczy że to jest p*zda i frustrat. A nie ma nic lepszego niż obita p*zda i frustrat. Uwierzcie mi, właśnie leżę w szpitalu.



Mamy nadzieję,że się wyliżesz misiaczku :mrgreen:

elfis

2017-06-24, 07:05
garota
a co składałeś komuś lusterko

HalfGod

2017-06-24, 10:56
Reakcja ziomka prawidłowa nie wiem na h*j się wstrzymywał. Temu który próbuje załagodzić sprawę też powinien pie**olnąć, a dziada skasować.

waloos

2017-06-25, 13:03
Nigdy nie potrafiłem ogarnąć takich dziadków - ledwo co chodzi, ale zabiera się za bandyterkę. No k***a, na co on liczył? Że młody facet w sile wieku przestraszy się uszkodzonego lusterka i grzecznie odjedzie?
No przecież to było więcej jak pewne, że będzie chciał się bić a w takiej potyczce dziadyga szans nie ma żadnych.

Ehh ludzie to serio są poj***ni.