18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec zmiany, wracasz do zajezdni i widzisz to...

Bonifacy69 • 2021-03-30, 16:53
Pedalarz próbuje uprzykrzyć życie kierowcy autobusu, na szczęście film ma happyend


Zewłok666

2021-03-30, 18:57
Z czego tu się cieszyć? Ci terroryści mają za sobą sądy i mnóstwo popierających ich bezmózgów. Kierowca pewnie straci robotę, a oni dalej będą robić co chcą. Happy endem to byłaby interwencja policji i wlepienie każdemu z tych błaznów paru tysięcy grzywny za celowe blokowanie ruchu.

Wiewór

2021-03-30, 19:04
Można gdybać o celowości protestu ale nic nie umniejsza winy kierowcy autobusu.
Po pierwsze ma zachować ostrożność i odległość od poprzedzającego pojazdu. Tłumaczenie że rowerzysta nagle zahamował jest absurdalne.
Po drugie nastąpiła kolizja po której uciekł z miejsca zdarzenia.
Taranowania innych uczestników ruchu nie można usprawiedliwić ich łamaniem prawa. Jakby na drodze leżało dziecko to by pobił przejechał bo nie wolno leżeć na drodze? Absurd.

Kierowca autobusu powinien mieć zatrzymane prawo jazdy i należy rozważyć zarzut usiłowania zabójstwa bo świadomie potrącił człowieka na rowerze. To nie był wypadek.

Adrian92

2021-03-30, 19:07
Ja dosyć często na rowerze śmigam i dosyć często prowokuje niebezpieczne sytuacje, specjalnie bo lubię wk***iać ludzi :D Niesamowitą radość mi sprawia ten ból dupy na rowerzystów :D

Kosmodysk

2021-03-30, 19:15
Trochę stare: 27 października 2020,

picolo

2021-03-30, 19:23
Kierownik dostał mandat? Powinien nagrodę dostać i zestaw orurowania na przód furmany na przyszłość, żeby się nie musiał takim gównem przejmować.

KIRA

2021-03-30, 19:28
Duże zimne dla kierowcy !

ARock

2021-03-30, 20:00
Adrian92 napisał/a:

Ja dosyć często na rowerze śmigam i dosyć często prowokuje niebezpieczne sytuacje, specjalnie bo lubię wk***iać ludzi Niesamowitą radość mi sprawia ten ból dupy na rowerzystów



Ić być trollem na kwejku czy na innym onecie

beny561

2021-03-30, 20:13
Dlaczego wzywali policję przecież kazali im wypie**alać

Skrzek007

2021-03-30, 20:16
Wiewór napisał/a:


Można gdybać o celowości protestu ale nic nie umniejsza winy kierowcy autobusu.
Po pierwsze ma zachować ostrożność i odległość od poprzedzającego pojazdu. Tłumaczenie że rowerzysta nagle zahamował jest absurdalne.
Po drugie nastąpiła kolizja po której uciekł z miejsca zdarzenia.
Taranowania innych uczestników ruchu nie można usprawiedliwić ich łamaniem prawa. Jakby na drodze leżało dziecko to by pobił przejechał bo nie wolno leżeć na drodze? Absurd.

Kierowca autobusu powinien mieć zatrzymane prawo jazdy i należy rozważyć zarzut usiłowania zabójstwa bo świadomie potrącił człowieka na rowerze. To nie był wypadek.



Wiewiór, przestań pieprzyć. Wszyscy wiemy dlaczego kierowca busa zrobił co zrobił. Ta banda powinna skoczyc że sztycami wbitymi w okrężnicę ze siodełkiem wpoprzek. Dlaczego protestujący wk***iają najbardziej tych którzy nic im nie zawinili? Kierowca ma przej***ne ale satysfakcja oby mu to wynagrodziła. Mam nadzieję że pedalarz zarobił jeszcze zdrowego kopa.

saves

2021-03-30, 20:19
Za pedalarza na glebie zawsze piwko. Prędko sobie ku*as nie pojeździ. :D

ellsworth

2021-03-30, 20:28
Pierwsze najechanie, no to po prostu niedomierzył odległości. To bym jeszcze zrozumiał, ale za to co potem zrobił powinien stracić uprawnienia do kierowania pojazdem i dostać dyscyplinarkę w pracy z kosztami naprawy autobusu. sp***olić z miejsca zdarzenia pchając przed sobą rower? Co to k***a ma być?!?

hellbwoi

2021-03-30, 20:52
ellsworth napisał/a:

Pierwsze najechanie, no to po prostu niedomierzył odległości. To bym jeszcze zrozumiał, ale za to co potem zrobił powinien stracić uprawnienia do kierowania pojazdem i dostać dyscyplinarkę w pracy z kosztami naprawy autobusu. sp***olić z miejsca zdarzenia pchając przed sobą rower? Co to k***a ma być?!?



Wręcz przeciwnie, powinien dostać medal za eliminacje odpadów ze społeczeństwa.

Bonifacy69

2021-03-30, 21:05
Adrian92 napisał/a:

Ja dosyć często na rowerze śmigam i dosyć często prowokuje niebezpieczne sytuacje, specjalnie bo lubię wk***iać ludzi Niesamowitą radość mi sprawia ten ból dupy na rowerzystów



A żebyś zdechł