18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koniec zabawy mówi Trump

Diggerx • 2020-06-02, 05:37
Donald się wkurzył i zapowiada, że będzie wysyłał wojsko jeśli któryś ze stanów (zapewne tych lewackich) nie będzie chciał użyć odpowiednich środków by przerwać zamieszki.



Halman

2020-06-02, 06:12
bez gazu łzawiącego,armatki wodnej , gumowej kuli i sądów doraźnych już tego tam nie widzę..
I jestem pewien ze protesty wtedy szybko znikną. bo ich realny celem nie jest sprawiedliwość wobec policjanta duszącego kryminał-murzyna a bezkarne plądrowanie, grabieże i podpalenia...

edmund

2020-06-02, 07:44
myślę że celowo czeka aby pokazać światu kim są murzyni i lewacy ,
mimo że jest dużo ciekawych materiałów na Sadolu dzięki temu, to jednak każdy normalny człowiek ma wyrobione zdanie na ten temat i chciałby już zobaczyć utylizację złodziei i zjebów

habahaba

2020-06-02, 07:56
Czarni to typowy przykład gorszego sort, sami się codziennie mordują, ale jak jednego z nich zabije biały policjant to maja pretekst, żeby rozpie**olić pół kraju, niszcząc biznesy ludzi z których podatków mają socjal. Jak już problemy związane z rasizmem zaczynają zanikać, to muszą coś takiego odpie**olić, żeby przypomnieć wszystkim, że porównywanie ich do szympansów jest nie na miejscu i obraża ten gatunek małpy. I ja wcale nie jestem rasistą, po prosty patrzę na świat obiektywnie, niemal każda statystyka mówi o tym, że jako grupa są gorsi - głupsi, bardziej leniwi, częściej popełniają przestępstwa, częściej pobierają zasiłki i żyją na koszt państwa.

mygyry

2020-06-02, 08:30
Miotacze ognia wrócą do łask?

Miles87

2020-06-02, 09:08
@edmund

Właśnie udowodniłeś że należysz do grupy ludzi których poziom intelektualny zasługuje na utworzenie odpowiedniej klatki w zoo, a na końcu dodajesz "każdy normalny człowiek" :D kabareciarz z ośrodka dla osób z lekkim/średnim poziomem niepełnosprawności umysłowej.

Juzwa

2020-06-02, 09:21
O, jest lewicowy odpad ludzki, któremu przeszkadza tępienie złodziejstwa i zadymiarzy. Antifa do utylizacji!!! Każdy twój wpis to deklaracja lewackiego zjeba. Po co się tu produkujesz, są strony z poglądami dokładnie pasującymi do twoich.

Ja...........ro

2020-06-02, 09:23
Elon Musk wysyla ludzi w kosmos, chce kolonizowac inne planety. Jednocześnie znowu powstaje iskra ktora moze wywolac wojne rasową. Dobrze, ze SpaceX jest prywatna firma i mam nadzieje, ze wlasciciel postawi sie okoniem i oprze przed naporem "roznorodnosci" w misjach, rekrutujac wylacznie ludzi nadajacych sie na stanowisko/misje.
W sumie jakby zabrac bialych, japonczykow i chinczykow na 10-20 lat w kosmos to akurat ziemia sama by sie oczyscila a pozostali blagaliby o powrot bialych. Patrz historia Zimbabwe i Mozambiku, ogolnie RPA

Olisadebe

2020-06-02, 09:42
Juzwa napisał/a:

O, jest lewicowy odpad ludzki, któremu przeszkadza tępienie złodziejstwa i zadymiarzy. Antifa do utylizacji!!! Każdy twój wpis to deklaracja lewackiego zjeba. Po co się tu produkujesz, są strony z poglądami dokładnie pasującymi do twoich.



A ta strona dedykowana jakim dokładnie jest poglądom?Nie widziałem że czarny humor to poglądy jednego nurtu...

Krzysztof3

2020-06-02, 09:59
Miałem dawno temu czarnych kolegów w pracy w porządku chłopaki, gorsi byli ciapaki do nich zaufania nie miałem. Nie każdy czarny jest zły ale lewak jest ch*jowy każdy jeden.

AaronSzechter

2020-06-02, 10:30
Olisadebe napisał/a:

A ta strona dedykowana jakim dokładnie jest poglądom?Nie widziałem że czarny humor to poglądy jednego nurtu...



Lewaki mają tu ogromny wkład, tylko nie po stronie komentarzy a filmików. Nie ma zgody na brak lewactwa gdyż gdyby nie lewaki i ich humorystyczne filmiki poziom humoru na sadolu bardzo by się obniżył. Spokojnie lud chce idiotów a wśród lewactwa jest ich aż nadmiar. Z jednej strony jestem przeciwny lewiźnie a z drugiej to kto będzie nas śmieszył?

Ca...........on

2020-06-02, 12:56
Niestety dożyliśmy czasów, kiedy wybory polityczne trzeba wiązać z metodologią "po efektach ich poznacie".

Międzynarodówka socjaldemokratyczna (nazywam ich roboczo SDIN - Socialdemocratic Internationale) to globalny, luźno powiązany sojusz bogaczy, złodziei i nierobów, który dąży do władzy, podpinając się pod wszystko, co tylko się da przerobić na plusiki w sondażach.

Pierwsze przykazanie rozsądnego wyborcy powinno brzmieć: NIE WOLNO głosować na nikogo, kto popiera akcje ewidentnie zinfiltrowane przez międzynarodówkę socjaldemokratyczną!!!

Greenpeace (już dawno nie broni środowiska, tylko jest narzędziem SDIN do przeszkadzania krajom niesocjaldemokratycznym)
Ruchy LGBT i feministyczne
itd...

stricker10

2020-06-02, 14:35
habahaba napisał/a:

przypomnieć wszystkim, że porównywanie ich do szympansów jest nie na miejscu i obraża ten gatunek małpy. .



Powiem Ci ze w pierwszej polowie mnie miałeś, piwko za całość.


jbone

2020-06-02, 15:32
j***ć lewaki. tylko prawoki!-z prawoków najlepsza grzybowa na świecie.

St...........on

2020-06-02, 17:16
habahaba napisał/a:

Czarni to typowy przykład gorszego sort, sami się codziennie mordują, ale jak jednego z nich zabije biały policjant to maja pretekst, żeby rozpie**olić pół kraju, niszcząc biznesy ludzi z których podatków mają socjal. Jak już problemy związane z rasizmem zaczynają zanikać, to muszą coś takiego odpie**olić, żeby przypomnieć wszystkim, że porównywanie ich do szympansów jest nie na miejscu i obraża ten gatunek małpy. I ja wcale nie jestem rasistą, po prosty patrzę na świat obiektywnie, niemal każda statystyka mówi o tym, że jako grupa są gorsi - głupsi, bardziej leniwi, częściej popełniają przestępstwa, częściej pobierają zasiłki i żyją na koszt państwa.



Takie polskie sebixy tylko czarne :amused: