18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koniec lata

Igorek95 • 2021-08-22, 00:06
We wszystkim trzeba umieć znaleźć pozytywy ;-)


Lucar1

2021-08-22, 06:30
Kwintesencja sadola, cale szczescie ze passatem da sie jezdzic caly rok :roll:

Justynka99

2021-08-22, 06:34
Adrian92 napisał/a:

Mam wrażenie, że na rowerzystów najbardziej narzekają ludzie co wygrali prawko w chipsach, którzy są na tyle niepewni siebie, ze nie potrafią wykonać manewru wyprzedzania i k***ują pod nosem jak widzą w oddali rower
Sam od czasu do czasu wsiąde na rower i niesamowicie mnie to bawi kiedy jadę ulicą, blisko krawężnika, za mną tworzy się korek bo k***a chłop nie ma na tyle chyba odwagi baźd zwyczajnie umiejetności żeby wyprzedzić.
Tylko nie zaprzeczajcie, jeżdżę rowerem, jeżdżę samochodem, widzę jak ludzie mają problemy z manewrem wyprzedzania, jakie mają problemy w podejmowaniu decyzji na drodze.



Może w twojej wiosce tak jest. W miastach często pas ruchu jest ograniczony z dwóch stron krawężnikami (np. z jednej strony chodnik, z drugiej torowisko) i miejsca zostaje tyle, że jak jedziesz czymś większym, niż Tico to po prostu nie ma szans się zmieścić. Oprócz tego co kawałek zwężki i wysepki na przejście dla pieszych + progi, żeby się zbyt płynnie nie jechało.

dogip

2021-08-22, 07:29
Właśnie kończące się lato to wysyp tych brzęczących sk***ysynów. Sezon zbioru owoców (jabłka itp.). Czasem taka k***ę łapie się razem z owocem.

pro_avenger

2021-08-22, 07:34

Jakby tych downów wyj***ć z drogi to było by pięknie.

ra0mir

2021-08-22, 07:36
Niestety największe robaki -TIRy - nigdy nie znikną.

Jacek86s

2021-08-22, 07:49
Justynka99 napisał/a:

Może w twojej wiosce tak jest. W miastach często pas ruchu jest ograniczony z dwóch stron krawężnikami (np. z jednej strony chodnik, z drugiej torowisko) i miejsca zostaje tyle, że jak jedziesz czymś większym, niż Tico to po prostu nie ma szans się zmieścić. Oprócz tego co kawałek zwężki i wysepki na przejście dla pieszych + progi, żeby się zbyt płynnie nie jechało.



Ocho, pewnie jedna z tych pań co jadą suvem z dobrym przyspieszeniem, niewidzaca maski auta.

John-Flopp

2021-08-22, 07:50
Dosłownie już widzę jak ktoś to na dzidę wpie**ala... słaby poziom na sadola

Jacek86s

2021-08-22, 07:54
Justynka99 napisał/a:

Może w twojej wiosce tak jest. W miastach często pas ruchu jest ograniczony z dwóch stron krawężnikami (np. z jednej strony chodnik, z drugiej torowisko) i miejsca zostaje tyle, że jak jedziesz czymś większym, niż Tico to po prostu nie ma szans się zmieścić. Oprócz tego co kawałek zwężki i wysepki na przejście dla pieszych + progi, żeby się zbyt płynnie nie jechało.



Wyjedź czasami poza osiedlowe uliczki, tam nie ma garbów

Igorek95

2021-08-22, 08:23
Adrian92 napisał/a:

Mam wrażenie, że na rowerzystów najbardziej narzekają ludzie co wygrali prawko w chipsach, którzy są na tyle niepewni siebie, ze nie potrafią wykonać manewru wyprzedzania i k***ują pod nosem jak widzą w oddali rower
Sam od czasu do czasu wsiąde na rower i niesamowicie mnie to bawi kiedy jadę ulicą, blisko krawężnika, za mną tworzy się korek bo k***a chłop nie ma na tyle chyba odwagi baźd zwyczajnie umiejetności żeby wyprzedzić.
Tylko nie zaprzeczajcie, jeżdżę rowerem, jeżdżę samochodem, widzę jak ludzie mają problemy z manewrem wyprzedzania, jakie mają problemy w podejmowaniu decyzji na drodze.



A ja mam wrażenie że mieszkasz w małym mieście gdzie nie ma np. pedalarzy na elektrycznych rowerach z "pyszne.pl", którzy wpie**alają się na rondo jadąc 40km/h nawet się nie oglądając i nie masz pojęcia o czym mówisz, ale musisz się odezwać i pochwalić jaki zajebisty z ciebie kierowca który robi 2k km rocznie wokół swojej pipidówy bo by cię ch*j jasny strzelił. :kawa:

petru23

2021-08-22, 08:29
Wolę k***a muchy i komary niż 35C w chalupie

35i

2021-08-22, 08:53
Blady-34 napisał/a:

Dosłownie już widzę jak ktoś to na dzidę wpie**ala... słaby poziom na sadola



Wzięte z "wiocha". :-)

Isstred95

2021-08-22, 11:12
Adrian92 napisał/a:

Mam wrażenie, że na rowerzystów najbardziej narzekają ludzie co wygrali prawko w chipsach, którzy są na tyle niepewni siebie, ze nie potrafią wykonać manewru wyprzedzania i k***ują pod nosem jak widzą w oddali rower
Sam od czasu do czasu wsiąde na rower i niesamowicie mnie to bawi kiedy jadę ulicą, blisko krawężnika, za mną tworzy się korek bo k***a chłop nie ma na tyle chyba odwagi baźd zwyczajnie umiejetności żeby wyprzedzić.
Tylko nie zaprzeczajcie, jeżdżę rowerem, jeżdżę samochodem, widzę jak ludzie mają problemy z manewrem wyprzedzania, jakie mają problemy w podejmowaniu decyzji na drodze.



Jeśli jedziesz jak najbliżej prawej, to Ciebie nie dotyczy zdjęcie. Dotyczy za to robaków, co se urządzają peleton i robią zator na drodze jadąc środkiem pasa, albo obok siebie.

freddy.krueger

2021-08-22, 11:49
Dżako napisał/a:

Od os to się odwal bo to pożyteczne stworzenia.



Miałem wczoraj nieprzyjemność się o tym przekonać jak mnie użądliła bez powodu w kark i wylądowałem w szpitalu gdzie skuli mi żyły i dupę żeby mnie uratować (wcześniej nie byłem uczulony ) więc mimo ich pożyteczności jak dla mnie j***ć k***y maczetami !!!

kolosasz

2021-08-22, 12:30
Gdy nie ma śniegu, to rowerem można śmigać cały rok. A przypominam, że z powodu globalnego ocieplenia
śnieżna zima to ewenement. A więc klepane blacharstwo obok problemu czy klepak odpali i ruszy, będzie
mieć jeszcze jeden stres: rowerzystów

Sonal

2021-08-22, 13:00
petru23 napisał/a:

Wolę k***a muchy i komary niż 35C w chalupie



Włącz klimatyzację. Po to ona jest.