18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec imprezy

~Angel • 2019-09-21, 22:55
ale trzeba przyznać ze impreza była wystrzałowa - 5 osób poszło do piachu



Cytat:

Captured on CCTV, September 21, 2019, two men enter the California Grill bar in Uruapan, Mexico, firing long weapons at relaxing patrons around table. The armed subjects take less time than quickie with to-die-for tight snatch and snuff out the four, leaving them no chance to squeeze out of sticky situation. The two men get all their lead out with squad guns before pulling out, leaving no tip for busboy and one hell of a mess to clean up.


Kacu63

2019-09-21, 23:12
A to mi usuwaliscie filmiki za ch*jowe opisy.
Cos wiadomo, czy tak k***a smiesznie se strzelali do niewinnych?

Arathnmor

2019-09-21, 23:31
Kacu63 napisał/a:

Cos wiadomo, czy tak k***a smiesznie se strzelali do niewinnych?



To już nie można odstrzelić sobie kogoś od tak? Jawna dyskryminacja.

Aikawa

2019-09-22, 04:14
Co najmniej 2 magazynki z karabinu i 2 pistoletu a tylko 5 osób zabili? Strzelali slepakami a ta piątka na zawał padła czy co?

Miksiu

2019-09-22, 06:21
Widać autentycznie że to był zamach na konkretne osoby, strzelali tylko do tych przy stole który był najbliżej kamery, jakieś zlecenie czy coś, stół w drugim planie w ogóle nie ostrzelany, laski pod stół się schowały i ani kulka nie poleciała, a jeden z strzelających popatrzyl nawet w tamta stronę ale bez zamiaru strzelania.

maxpudl

2019-09-22, 08:59
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Tylko kelnera, tylko kelneraaaa żal !!!!



SAM sobie winny gówniarz - spanikował i zamiast p*zdnąć na glebę w bok - to uciekał... a za nim jeden z typów do rozwałki.. i #smuteczek teraz..
A zza stolika inny głąb zagląda i nikt do niego nie strzela bo nie jest celem.. Pełna profeska - wiem to bo dwa odcinki "07 zgłoś się" widziałem..

Gerwazy Waligóra

2019-09-22, 14:52
maxpudl napisał/a:

SAM sobie winny gówniarz - spanikował i zamiast p*zdnąć na glebę w bok - to uciekał... a za nim jeden z typów do rozwałki.. i #smuteczek teraz..
A zza stolika inny głąb zagląda i nikt do niego nie strzela bo nie jest celem.. Pełna profeska - wiem to bo dwa odcinki "07 zgłoś się" widziałem..



Jezu, co za kretyn z Ciebie. Taki, że wiesz jak 2 sekundy zachować zimną krew w deszczu ołowiu w 2 metrach kwadratowych.
Równocześnie pisząc z pokoju jak Ci mama podaje rosołek komandosie j***ny....

albazsanagycjib

2019-09-22, 20:26
maxpudl napisał/a:

SAM sobie winny gówniarz - spanikował i zamiast p*zdnąć na glebę w bok - to uciekał... a za nim jeden z typów do rozwałki.. i #smuteczek teraz..
A zza stolika inny głąb zagląda i nikt do niego nie strzela bo nie jest celem.. Pełna profeska - wiem to bo dwa odcinki "07 zgłoś się" widziałem..



A skąd kelner miał k***a wiedzieć do kogo przyszli strzelać?

disturbed666

2019-09-23, 07:33
Babeczka co schowała się pod stół to przyfarcila

otomin

2019-09-23, 10:35
j***ną pie**olona gangsterka. k***a j***ne ludzie, i ten wasz bóg k***a. Sami sobie robimy krzywdę

kotorminator

2019-09-23, 12:28
Tłumacz google
Schwytani w telewizji przemysłowej 21 września 2019 r. Dwóch mężczyzn wchodzi do baru California Grill w Uruapan w Meksyku, strzelając długą bronią do relaksujących klientów przy stole. Uzbrojeni ludzie zajmują mniej czasu niż szybki numerek, aby umrzeć za ciasne wyrwanie i zgasić czterech, nie pozostawiając im szansy na wyjście z lepkiej sytuacji. Dwaj mężczyźni wyciągają całą przewagę za pomocą pistoletów drużynowych przed wyciągnięciem, nie pozostawiając żadnego napiwku dla busboya i jeden cholerny bałagan do posprzątania.