18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komu dzwonią temu dzwonią...

hellbwoi • 2018-07-08, 22:05
Porcja dobrych dzwonów w sam raz na niedzielny wieczór


czerczil

2018-07-08, 22:16
dobry dzwon nie jest zly

pjf

2018-07-09, 00:01
Heh ten pilot co na początku wysiadał chyba zdał sobie sprawę z tego że poj***ło kartki i zamiast prosto powinien odbić

Misiek_KRK

2018-07-09, 07:58
0:35 nasz kochany tester wytrzymałości samochodów Robert Kubica

nowynick

2018-07-09, 08:06
2:35 sugestywny znak :D

jbone

2018-07-09, 09:25
jak to działa w wrc-mogą rozpieprzać auta ile chca? mają jej jakoś ubezpieczone?

Jorgen88

2018-07-09, 09:25
tych to ja szanuję

Catar

2018-07-09, 09:49
Dobra klatka nie jest zła

Tryper

2018-07-09, 09:49
Jo bych to lepij zrobiu kurła.

ypierdalaj

2018-07-09, 10:17
@jbone
mają sponsorów, hajs i zatrudnionych mechaników...
Ty też możesz zostać rajdowcem, wystarczy licencja za 1k pln i auto spełniające wymogi.
I hajs, bo za wszystko płacisz sam, albo znajdziesz sobie sponsora :p

Dzisiaj

2018-07-09, 10:39
6:19 akcja mnie rozjabala... ktos wie czy jakiś ludek został zgnieciony? :/

ps. czasem sie zastanawiam - skoro rajdowcy WRC moga zaliczac dzwony prosto w drzewa, koziolkuja 150 tysiecy razy, spadaja z urwisk itd. i prawie zawsze wychodza o wlasnych silach - otrzepując kurz z ramienia mowiąc "eee nic sie nie stalo" - to czy takie klatki nie powinny byc montowane w normalnych samochodach? z drugiej strony - takim tokiem rozumowania mozna przymusowo nakazc noszenia helmow - na wypadek potknięcia itd.

avic

2018-07-09, 12:02
@up - klatka ma swoje uzasadnienie w rajdach itp, ale już niekoniecznie przy autach osobowych. Nie chciałbyś przywalić gołym deklem w rurę nad szybą boczną, czy robić ciągle szpagatu wsiadając do auta...a potem przypinać się pasami sześciopunktowymi. Dlatego też np. w autach WRC jest rozbudowany system gaśniczy - na wypadek pożaru i utrudnionej ewakuacji. Dlatego też obowiązkowo trzeba nosić certyfikowane i z ważną homologacją kaski itp. Inaczej też działają tzw. strefy zgniotu w oklatkowanym aucie.. Ale ja specjalistą nie jestem, może się wypowie ktoś bardziej w temacie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-09, 15:37
And the twelwe points goes to Robert Kubica.
To tak z sympatii do rodaka specjalisty od takich rozwałek. :mrgreen:

Presty

2018-07-09, 18:59
Za dobry dzwon lub rów zawsze piwko :)

Dzisiaj

2018-07-09, 19:31
avic napisał/a:

@up - klatka ma swoje uzasadnienie w rajdach itp, ale już niekoniecznie przy autach osobowych. Nie chciałbyś przywalić gołym deklem w rurę nad szybą boczną, czy robić ciągle szpagatu wsiadając do auta...a potem przypinać się pasami sześciopunktowymi. Dlatego też np. w autach WRC jest rozbudowany system gaśniczy - na wypadek pożaru i utrudnionej ewakuacji. Dlatego też obowiązkowo trzeba nosić certyfikowane i z ważną homologacją kaski itp. Inaczej też działają tzw. strefy zgniotu w oklatkowanym aucie.. Ale ja specjalistą nie jestem, może się wypowie ktoś bardziej w temacie.



racja, nie optuje za montazem klatek ale skoro bezpieczenstwo jest takie wazne...

niewazne niebawem beda chcieli wprowadzic samochody bez kierowcow i bedzie bezpiecznie - no chyba, ze zaczniesz drązyc afery to z niewyjasnionych przyczyn samochod zalapie jakiegos buga i skieruje Cie pod ciezarowke ze zwirem :/