18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kompilacja z warszawskich ulic

warszafkapostolicy • 2017-04-23, 10:37
Nie ma takiego miasta "Warszafka". Na miasto Warszawa mówi się Warszawa.
Czytaj naszą nazwę ze zrozumieniem.

t3tsu

2017-04-23, 10:45
hehe racja...warszafka to stan umysłu

~Velture

2017-04-23, 10:49
No i znów słoik robiący filmik dla innych słoików.
One man one jar.

PanKukuruźnik82

2017-04-23, 10:53
t3tsu napisał/a:

hehe racja...warszafka to stan umysłu




Nie ! stan umysłu to kierowcy BMW !!!! to co ten debil odpie**olił to nawet nie wiem jak wytłumaczyć... obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!

uszatok

2017-04-23, 10:56
wpswps napisał/a:

Nie ma takiego miasta "Warszafka". Na miasto Warszawa mówi się Warszawa.
Czytaj naszą nazwę ze zrozumieniem.



Jak chodziłem do podstawówki to mieliśmy tam takiego grubego kolegę, który strasznie się wk***iał jak się do niego mówiło "k***oń" zamiast "Kuroń". Zgadnij jaki efekt na częstotliwość używania jego nowej ksywki miały jego wk***y i prośby o zaprzestanie :D

Nie mam dobrych wieści dla Ciebie, przyjacielu...

Kriski

2017-04-23, 10:59
Warszawa, Łomża, Katowice, debile za kierownica są wszędzie podobni.

~Velture

2017-04-23, 10:59
Cytat:

obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!


Po licznych konsultacjach społecznych oraz medycznych mogę śmiało i z całą stanowczością stwierdzić, iż kierowca tej zacnej limuzyny cierpiał na bardzo poważne schorzenie. Według najnowszych badań wynika, że jest to choroba genetyczna i pacjent nie ma wpływu na nią a nazywa się niedoj***nie mózgowe. :amused:

Volfodzio

2017-04-23, 11:00
Kupno/zrobienie prawa jazdy w (nazwa dowolnej mieściny z jednym skrzyżowaniem i WORDEM) bo w wojewódzkim już 5 razy się uj***ło, nie zawsze się opyla...

mygyry

2017-04-23, 11:17
Cytat:

Nie ma takiego miasta "Warszafka".


Przecież to się odnosi do tych co jeżdżą czyli mieszkańców a nie do miasta, więc nie wiem co ty k***a chcesz tłumaczyć...

Taz

2017-04-23, 11:35
Szkoda, ze nie ma obowiązku oznaczania miasta pochodzenia na samochodach. Szybciutko okazałoby sie, ze znakomita większość tych durnych sytuacji powodują ludzie, którzy jeździć nauczyli sie traktorem na polu gdzieś w lubelskim, a doświadczenie zdobywali golfem pod remiza...
ciekawe jest to rownież, ze najgłośniej o jeździe w Warszawie wypowiadają sie j***ne słoje, które przyjechały tu 4 miechy temu. Komentują ze w Warszawie jeździ sie agresywnie, zderzak w zderzak. No cóż, jak sie jest p*zda bez umiejętności i sie tak nie potrafi, to żal dupę ściska :D
najlepsze jak z żona jeżdzę po Warszawie i żona nigdy nie może ogarnac, jakim cudem z daleka widzę, ze jedzie lubelak, nawet nie widząc blaszek. to po prostu ten niepowtarzalny wiejski styl jazdy... LLU, LRY, LUB i tego podobne pomioty...
No i taka dziwna zależność :D im starszy trup, tym większa masakra na drodze :D ale jest moment, w którym wartość, stan i marka fury sie nie liczy - to gnój z panna w aucie - tu wiadomo, ze bedzie sie działo :D

pakicito

2017-04-23, 11:59
Cytat:

Nie ! stan umysłu to kierowcy BMW !!!! to co ten debil odpie**olił to nawet nie wiem jak wytłumaczyć... obrońcy BMW dawać! tłumaczyć zioma!


następny kmiot wrzucający wszystkich do jednego worka, to ch*j wrzucam Ciebie do innych sadolowych zjebów

SirMajkel

2017-04-23, 12:07
ahh ci warszawiacy z warszawy tylu ich jest. Jak ktoś uważa, że w wawie są sami warszawiacy to trzeba by całą Polskę uznać za warszawę :P

tarcer123

2017-04-23, 12:37
Jeżeli widzimy wymuszenie i przeszkodę: krzyczymy: co jest, hamujemy w ostatnim momencie tak aby przyj***ć, zasłaniamy oczy, nie próbujemy ominąć przeszkody tylko w nią nak***iamy. Mamy w rodzinie blacharza mietka a chłop z czegoś też musi żyć. 500+ nie starcza na wszystko.

Jeżeli jesteśmy osobą wymuszającą: wpie**alamy się pod nadjeżdżający samochód, stajemy na środku pasa/drogi aby doprowadzić do kolizji, bo nie lubimy mieć zniżek OC. Zniżki te są dla frajerów.

:amused:

PanKukuruźnik82

2017-04-23, 12:57
pakicito napisał/a:


następny kmiot wrzucający wszystkich do jednego worka, to ch*j wrzucam Ciebie do innych sadolowych zjebów




Już miałem Ci pocisnąć ale....







RKS HUWDU szanuje :)

KlinikaAborcyjna

2017-04-23, 14:14
ilu buraków jeździ po tej Warszawie :kawa:

Rosolsky- przecież rejestracja mówi czy ktoś jest z miasta czy z powiatu.