18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kompilacja wypadków

maksymilian45 • 2015-07-02, 05:33
Kilka ładnych lotów

BlckSn

2015-07-02, 11:29
Piękna kompilacja. Lubię patrzeć jak te śmiecie na zjebocyklach cierpią.

Docrev

2015-07-02, 11:39
jakies nieujarzmione te motocykle... dzikie takie.

matrixll

2015-07-02, 14:31
Standardowo

Beton zamortyzował upadek :)

Famiru

2015-07-02, 20:01
BlckSn napisał/a:

Piękna kompilacja. Lubię patrzeć jak te śmiecie na zjebocyklach cierpią.


Naczelny hejter w akcji. Widzę, że korzystasz z opcji Ctrl+C i Ctrl+V ponieważ pod innymi filmami o podobnej tematyce zamieszczałaś tą samą treść. Masz jakiś katalog z najlepiej lajkowanymi komentarzami na sadolu?

BlckSn

2015-07-02, 20:30
Famiru napisał/a:


Naczelny hejter w akcji. Widzę, że korzystasz z opcji Ctrl+C i Ctrl+V ponieważ pod innymi filmami o podobnej tematyce zamieszczałaś tą samą treść. Masz jakiś katalog z najlepiej lajkowanymi komentarzami na sadolu?



Nie korzystam z tej opcji. Wymyślam na poczekaniu i czekam aż takie kundle jak ty zaczną ujadać.

A tak swoją drogą nieźle masz w bani naj***ne, że sprawdzasz każdy mój komentarz. Niestety zawiodę cię, wolę kobiety. Nie por*chasz. Musisz czekać na najbliższy spęd ONRowców i innych kryptopedałów.

W............R.

2015-07-03, 06:11
Poranny maksymilian zaliczony. Można ruszać do pracy :D

P.S.: Panowie powyżej, oszczędźcie... Takie rozrywki to wieczorem. Popcorn o poranku jest niezdrowy...

contowsky

2015-07-03, 07:38
i każdy identyczny

Caloroso

2015-07-03, 08:07
Miota nim jak szatan...

SCATmen

2015-07-03, 11:00
Wygląda jakby jakieś triki kręcili :p

_VexoN_

2015-07-03, 13:13
BlckSn napisał/a:

Piękna kompilacja. Lubię patrzeć jak te śmiecie na zjebocyklach cierpią.



Sam jesteś j***nym śmieciem, który prawdopodobnie w życiu nic nie osiągnął. Ci ludzie mają pasje i ścigają się motocyklami na torze, nie robiąc nikomu krzywdy, więc zamilcz bo nie odróżniasz idiotów, którzy grubo przekraczają dozwolone prędkości na drogach publicznych od ludzi z pasją. No i nie jesteś fajny, że napiszesz coś złego o motocyklistach bo już hype na to maleje.

BlckSn

2015-07-03, 13:55
_VexoN_ napisał/a:



Sam jesteś j***nym śmieciem, który prawdopodobnie w życiu nic nie osiągnął. Ci ludzie mają pasje i ścigają się motocyklami na torze, nie robiąc nikomu krzywdy, więc zamilcz bo nie odróżniasz idiotów, którzy grubo przekraczają dozwolone prędkości na drogach publicznych od ludzi z pasją. No i nie jesteś fajny, że napiszesz coś złego o motocyklistach bo już hype na to maleje.



A to był hype na to? O przepraszam, już więcej nie wyrażę swojej opinii bo jakiś chłopczyk z internetu na mnie nakrzyczy, że to już niemodne.

chumak

2015-07-03, 22:57
Taki kombinezon to jest coś, a mój kumpel jak się raz wybrał w krótkich spodenkach i na krótki rękaw to zdążył tylko na ścigacza wsiąść i od razu wjechał w niego typek samochodem. Niby prędkości nie miał i niby nie z jego winy a i tak trzeba było 3 palców szukać (przyjęły się w 100%) a twarz szyć w okolicach oka, które jest teraz całe przekrwione (czerwone). Ale kumpel się nie przejął i jak doszedł do siebie to kupił nowego ściga^^

takade

2015-07-03, 23:05
ktoś zna nutę? bardzo ciekawa

bzyk1357

2015-07-06, 22:19
@BlckSn
Podaj jeden powód, dlaczego ich nienawidzisz i skończ pajacować. Ja akceptuję wszystko chyba, że ktoś mi chce coś wpoić na siłę. Chyba nie masz już się do czego przypie**olić i robisz niepotrzebny szum w komentarzach, do którego ja głupi się dołączyłem.