18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja

Zadi_ • 2017-06-24, 13:17
..komplikacji ze strzelbami i pistoletami.
Enjoy


PanKukuruźnik82

2017-06-24, 14:43
Zasadniczo to kobiety nie nadają się do wojska, policji itd. Wszędzie gdzie trzeba posługiwać się bronią i siłą fizyczną. Są słabsze fizycznie i psychicznie (chodzi o sytuację użycia siły, przemoc). Dziękuje, dobranoc.

sh...........ns

2017-06-24, 15:33
zasadniczo kobiety nia nadają sie szczególnie tam gdzie liczy sie inteligencja i trzeba się posługiwać rozumem , określenie płeć słaba pochodzi z słabości umysłowej kobiet,do wojska i policji też się nie nadają :D

Novik

2017-06-24, 19:13
Tylko ostatni film mnie raduje

woytasw

2017-06-25, 17:31
I patrząc na ten filmik potwierdza się, że nie wszyscy powinni mieć dostęp do broni palnej

BrunerOvned

2017-06-25, 20:13
Systematycznie bywam na strzelnicy od 2x lat, ale nie spotkałem ani jednej takiej p*zdy. Polacy (nie piszę` o żołnierzach czy policjantach) jednak są ogarnięci trochę bardziej niż cywilni jankesi. Aż dziw, że ci ludzie sami się jeszcze nie powybijali.

Oczywiście pomijam pewnego polskiego prokuratora wojskowego, który nie trafił sobie w głowę

żmij

2017-06-25, 21:10
1:35 "Honey! Relax!" bije wszystko.


Loaloa

2017-06-25, 22:47
A teraz wyobraźcie sobie ile podobnego materiału powstawałoby codziennie, gdyby cebularze mieli swobodny dostęp do broni.

Dżizas_kurde

2017-06-26, 00:24
Laska z 1:35....
Miałem taką typiarę u siebie na strzelnicy....
W zyciu nie widziałem tylu drących się facetów leżących na podłodze....

- Ale o co chodzi ? Przecież ja nic nie zrobiłam....

Tak oglądając do końca... lepsze numery odwalają "faceci" i "sebixy wyklęte" na strzelnicy co chcą się pobawić.... potrafią sobie zrobić krzywdę ROZŁADOWANĄ bronią bez podpiętego magazynka i amunicji - już na szkoleniu wstępnym- pierwsze co robią to przycinają sobie łapę zamkiem od glocka :D

Cytat:


A teraz wyobraźcie sobie ile podobnego materiału powstawałoby codziennie, gdyby cebularze mieli swobodny dostęp do broni.


Przecież mają...
Każdy kto ma 18 lat może iść do sklepu i kupić rewolwer kal.44 jak bułkę w biedronce...
Tylko trzeba na to wyj***ć 1600-2000zł... i nie dają na raty 0% jak e mediamarkt...
Więc trzeba mieć do tego pracę ... i luźne pare koła....
Więc nie każdego sebixa na to stać...


Ale Loaloa... ty się kiedyś doigrasz...

Tassadar

2017-06-26, 10:52
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Zasadniczo to kobiety nie nadają się do wojska, policji itd. Wszędzie gdzie trzeba posługiwać się bronią i siłą fizyczną. Są słabsze fizycznie i psychicznie (chodzi o sytuację użycia siły, przemoc). Dziękuje, dobranoc.


Widać żeś nie doświadczony. Próbowałeś kiedyś w nocy walczyć z kobietą o kołdrę? No, gdybyś próbował nie gadałbyś takich głupot.

janlew

2017-06-26, 11:43
"My mom is gonna kill me" piękne.

POPISowyNumer

2017-06-27, 23:52
4:15
OJAJEBIE
jak bym był w takies samej sytuacji co ten debil to bym chyba na zawał zszedł.