18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja szkolne gówniaki vs policja

Liromir • 2019-04-16, 21:30
Kompilacja głównie z USA i w większości ofiarami są etnicznie podejrzani :roll: o to jak się powinno rozdzielać gówniaki w szkołach :idea:


Budrys2000

2019-04-16, 21:34
Skąd w tych gnojach tyle agresji?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-16, 21:58
Moim marzeniem jest,żeby w Polsce tak było,od dzisiaj będę modlił się do pana Boga,żeby w Polskiej szkole podstawowej tak napie**alali,to patologiczne zaszczane nieletnie gówno,ale mocniej!Zdrowaś Mario,łaski pełna...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-16, 22:09
Najbardziej podobają mi się akcje à la Stachowiak...

jbone

2019-04-16, 22:20
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Moim marzeniem jest,żeby w Polsce tak było,od dzisiaj będę modlił się do pana Boga,żeby w Polskiej szkole podstawowej tak napie**alali,to patologiczne zaszczane nieletnie gówno,ale mocniej!Zdrowaś Mario,łaski pełna...



ale cię musieli k***a lać.....

djoshin

2019-04-16, 23:20
2.31 mistrzostwo

JedkerTC

2019-04-17, 01:06
Co to za szkoły, gdzie jest potrzebna obecność policji albo uzbrojonej ochrony? Szkoły średnie w zakładach poprawczych, czy jak !?

8765tj

2019-04-17, 01:34
Zawsze pewien sposób na różne patologie, choć skrajny. U nas metodą zwalczania przemocy w szkołach jest na ogół uwaga w dzienniczku czy wzywanie rodzicieli na rozmowy. Do tego powtarzanie ofiarom iż mądrzejszy winien ustępować silniejszemu, następnie donosić. Takie trochę przyuczanie do życia pipy, która dzwoni po dzielnych policjantów na widok gwałtu. Studiuję nauczanie i różne rzeczy widziałem na praktykach. Opcja trzaśnięcia dyscyplinującego plaska nie byłaby chyba taka straszna.

DoubleBorger

2019-04-17, 01:56
Tasery i kajdanki w podstawówkach, gdybym miał pewność co do moralności tych służb, to śmiałobym posłał tam gówniaka. Wydaje mi się, że jakieś zasady i kary trzeba egzekwować u dzieciarni.

ho...........zo

2019-04-17, 05:53
Napie**alają nieletnią patologię po pustych łbach i jeszcze im za to płacą? Praca marzeń według mnie.

Wkurwiony_Zygfryd

2019-04-17, 06:36
Budrys2000 napisał/a:

Skąd w tych gnojach tyle agresji?



z dziada pradziada :D

pochminick

2019-04-17, 07:07
DoubleBorger napisał/a:

Tasery i kajdanki w podstawówkach, gdybym miał pewność co do moralności tych służb, to śmiałobym posłał tam gówniaka. Wydaje mi się, że jakieś zasady i kary trzeba egzekwować u dzieciarni.



Moralność tych służb widzisz chyba w przedostatniej scenie, gdzie szkolna opieka medyczna ( "School medicover" ) napie**ala gościa wiezionego na wózku.
Łowcy skór i siostra - pavulon się przypominają.

poligon6

2019-04-17, 08:40
Budrys2000 napisał/a:

Skąd w tych gnojach tyle agresji?



Kiedys mogli sie wyładowac na polu bawełny.

Xs...........33

2019-04-17, 11:21
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Moim marzeniem jest,żeby w Polsce tak było,od dzisiaj będę modlił się do pana Boga,żeby w Polskiej szkole podstawowej tak napie**alali,to patologiczne zaszczane nieletnie gówno,ale mocniej!Zdrowaś Mario,łaski pełna...



Oho, ktoś sobie nie radzi z dziećmi :)

Wiewór

2019-04-17, 11:28
Powiem wam, że przepie**olone.
Lepiej być klawiszem w San Quentin niż cieciem w szkole pełnej murzynów.
W SQ masz mniejsze ryzyko, że cie zajebią,

Budrys2000 napisał/a:

Skąd w tych gnojach tyle agresji?


Kogo to obchodzi. Ważne, że ich napie**alają batonami i tazerami.