18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kompilacja srogich pierdolnięć... #16

koloalu • 2016-04-11, 20:00
Jak zwykle to samo ale jednak inne :idzwch*j:




sammael666

2016-04-11, 20:08
Za "srogie pie**olnięcia" zawsze piwko :)

ka...........ly

2016-04-11, 20:48
Uwielbiam te tępe dzidy, które myślą, że na pasach są nieśmiertelne. Rozumiem, pierwszeństwo itp, ale już w przedszkolu uczą, żeby nawet na pasach, nawet na zielonym pokręcić tym łbem w prawo, w lewo, żeby się upewnić czy nic nie jedzie.

AntosiuTakiJeden

2016-04-11, 20:55
Od ch*ja tych filmów już widzialem, nie widziałem pewnie jeszcze więcej, ale nie mogę przestać się zastanawiać po obejrzeniu kolejnego jak to jest możliwe, że nadal jest tylu debili na drogach. Przecież usilnie dążą do ograniczenia swej (i nie tylko) liczby.
Tych, którzy wbiegają pod auta, powinni zostawiać przy drodze. Taki ostrzeżenie.
Co prawda znów tych, którzy zapie**alają przez pasy, mimo, że na sąsiednim pasie się ktoś zatrzymał, powinni ciągać za samochodem przez całe miasto.
Choć z trzeciej strony, co byśmy wtedy oglądali?

babiszon

2016-04-12, 00:09
Ninja na samym końcu-piwko gratis ;)

de...........nt

2016-04-12, 00:51
W 10:28 jakiś nadczłowiek-pająk na motorze. Albo CGI albo po prostu Rosja :)

TT4

2016-04-12, 00:56
pan od 1:09 - karma - poziom 9000

techon

2016-04-12, 23:07
Nie wiem, jak Ci piesi to robią, zawsze trafią w to auto, a dzieci z ostatniego to mistrze. Nie dość że motocykl to jeszcze we dwóch idealnie trafiło...

quraaq

2016-04-13, 00:50
 
Chyba tylko ciągnik siodłowy, z uwagi na wysoko osadzoną kabinę kierowcy, jest w stanie zwiększyć bezpieczeństwo podróży przez rosję...

Oto kolejne wyzwanie dla Volvo - "Przeżyj rosję!"

Ar...........ch

2016-04-13, 10:18
04:05 - ło k***a, matka roku

AntosiuTakiJeden

2016-04-13, 11:26
@ quraaq Myślę, że rozpędzony, przeładowany kamaz, lecący na czołówkę sprawi, że zmienisz zdanie :-P Było tu kiedyś parę "koplikacji" z płonącymi ruskimi. Myślę, że grubo bym się zastanawiał czy rozsądnie czołgiem się tam na ulice pchać :amused:

MapleLeaf

2016-04-13, 16:06
Najbardziej lubię te filmiki w których osobóweczka zapie**ala, wyprzedza na podwójnych ciągłych i w deszczu, na śniegu, pod górkę i na łuku, a potem wycedzi w barierki jak Kubica, albo wjedzie na płasko pod ciężarówkę i jeeeeeeebbbbb, jak konserwa turystyczna z biedry. Trochę miecha owiniętego w dużo kupy i galarety, opakowane metalową puszką. Szkoda tylko niewinnych poszkodowanych. No i strażaków, którzy w deszczu czy na mrozie muszą wyjmować swoje jebitne hydrauliczne otwieracze do konserw żeby wydłubać truchła ze środka. Owiani smrodem wyprutych podrobów i niemytych ciał. Nie można tak po prostu zepchnąć z drogi, bo pobocza to też czyjaś własność. Trzeba posortować. Blacha do blachy, plastik do plastiku, a ścierwa do piachu. Ścierwa, bo to nie zwłoki ludzkie. Ktoś kto z chęci pozapie**alania zabija samochodem rodzinę jadącą do babci na obiad nie ma godności ludzkiej. Nawet zwierzęta których kurewsko nienawidzę, jak osy czy komary mają więcej rozumu i instynktu samozachowawczego niż 100% debili z tych filmów z rosyjskich dróg. Dobrze im tak!!!

zubek88

2016-04-13, 18:12
4:29-koleś wyszedł z auta ze spreyem żeby obrysować zwłoki? :P