18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nerusss

2015-07-05, 15:24
Bo pic to trzeba umiec a nie jak szwaby

koniosraj

2015-07-05, 16:25
To oni chcieli przynieść światu swoją "kulturę"?

Rax

2015-07-05, 18:07
a wy plujecie na woodstock, j***ne cebulaki

bo jak polskie wesele to wies
jak na stadionie to kibol
jak w kosciele to katol
a jak turysta na lotnisku to prostak i cebulak

w tym roku jade juz nie wiem, chyba 8 raz, i bede tydzien lezal dniami ch*jem do gory, wieczorem bulaj sie do reggae, a w nocy napie**alal pogo

i nawet o was nie pomysle skisle pyrki :P

lokalnywatażka

2015-07-05, 19:14
ale czad. trzeba tam jechać.
[coś mam dziś 'rękę' do dwudziestych piw]

Policeman

2015-07-05, 19:16
I wiecie co? Wyobraźcie sobie, że macie jakiś twardy kręgosłup moralny, chcecie wychować swoje dzieci na porządnych ludzi, to jest naprawdę coś z czym chcielibyście się zetknąć? NICZYM nie różnią się niemcy od Polski w kwestii obyczajów momentami nawet jest pewnie gorzej. Te wszystkie parady równości, święta piwa, r*chania, zielska. Wysyła się studentów na wymiany, by rżnęli się na potęgę, oni nawet się nie uczą bo zaliczają przedmioty z automatu. Kiedyś po rocznej wymianie studenckiej wracał człowiek i znał język, dzisiaj taka znajoma wraca z Londynu i mówi, że wie jak po arabsku są cycki, obciąganie, dupy i ku*as. Ktoś w Europie ma interes w tym, by zdemoralizować i zniszczyć do cna wszelkie pozostałości po moralności, dumie. Zresztą domyślacie się oczywiście kto to taki. A ch*j, nie będę się krył z tym słowem: rzecz jasna żydzi.

piecia413

2015-07-05, 19:27
Piwo za " Bawio "

DrWhisky

2015-07-05, 19:30
chleją te swoje pilsnery, zagryzając bratwurstem w sosie curry, wraz z frytkami w majonezie...adi sie w grobie przewraca

crow1985

2015-07-05, 19:33
0:28 Jeżeli to on zasila serwer Sadola, to się nie dziwie, że czasem tak zamula...

kexu

2015-07-05, 19:36
Zajebiscie się bawią!! Jestem co roku, to na filmiku to jedna setna tego co się dzieje

jolka1860

2015-07-05, 19:47
kazdy zakompleksiony Polak powinien to zobaczyc i sie odmulić ;P bo w Polsce ciągle - bo nie wypada, bo co sąsiedzi powiedzą... ,a od wieków zabawie towarzyszył PAW i to jest ludzkie ;p;p;p

sivydym

2015-07-05, 20:38
i k***a dobrze, po to to jest a p*zdy ze sfrajfonammi się jarają, że naj***nego złapali... to jest miejsce i czas do chlania piwa ( nawet jeśli o cienkie szwabskie lagierki)