18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja komplikacji vol.3

~Velture • 2018-06-03, 09:12
Jeśli ci się podobało daj łapkę w górę, zostaw subika i nie zapomnij kliknąć w dzwoneczek! :krejzi:


Halman

2018-06-03, 09:17
no ten z pierwszego nagrania to w przewch*j nowoczesny postęowiec...

Pantilion

2018-06-03, 09:19
Nie żeby coś, ale wszystko już było

~Velture

2018-06-03, 09:23
Pantilion napisał/a:

Nie żeby coś, ale wszystko już było


Ja widziałem tylko połowę.
Zresztą bardzo dziwne bo masz konto od 3 tygodni i już wszystkie materiały na sadolu widziałeś?

No ale "nie żeby coś":
Cytat:


II. Rejestracja w serwisie Sadistic.pl
(...)
2.5. Jedna osoba może posiadać w serwisie Sadistic.pl tylko jedno konto.
(...)

IV. Zasady tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy
(...)
4.9. (...) Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika.


Także tego.

StaryIdiota

2018-06-03, 12:23
Velture, k***a, konto może sobie być nawet i jeden dzień, gówno nie argument. Sam mam napisane, że konto założone z 3 lata temu, a jestem ze społecznością sadistica znacznie dłużej. Nie zawsze się pamięta dane logowania, więc zakłada się nowe.

Pantilion

2018-06-03, 12:41
Erutlev napisał/a:


Ja widziałem tylko połowę.
Zresztą bardzo dziwne bo masz konto od 3 tygodni i już wszystkie materiały na sadolu widziałeś?

No ale "nie żeby coś":

Także tego.



No i ch*j, że trzy tygodnie. Gdzie jest napisane, że wszystkie?? Przeglądam tą stronę już kilka lat. To, że konto założyłem niedawno to co z tego?? Widziałem te materiały i dlatego mój komentarz. "Ja widziałem tylko połowę" swojego mózgu rozumiem :krejzi: . Pozdro i przestań się przypie**alać za to, że mam konto krócej niż Ty. Miłej niedzieli

~Velture

2018-06-03, 12:56
Pantilion napisał/a:



No i ch*j, że trzy tygodnie. Gdzie jest napisane, że wszystkie?? Przeglądam tą stronę już kilka lat. To, że konto założyłem niedawno to co z tego?? Widziałem te materiały i dlatego mój komentarz. "Ja widziałem tylko połowę" swojego mózgu rozumiem :krejzi: . Pozdro i przestań się przypie**alać za to, że mam konto krócej niż Ty. Miłej niedzieli


No nie ma krzyksa więc do kogoś trzeba się przypie**olić :szloch:

Jorgen88

2018-06-03, 14:45
@up te to moja robota! ogólnie obadaj czy ten pan coś tam to nie kszyks :D jak nie to i tak ma już u mnie przybite :D

Maras1976

2018-06-03, 19:37
karzeł zaorał :D

Darkwaterfall

2018-06-03, 22:18
Ostatnie to fejk, żałosny jak ch*j swoją drogą, ale daje piwo bo reszta na to zasługuje.