18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Komentatorzy Polsat Sportu nabijają się z Szpilki

Polnischefuhrer • 2017-04-30, 11:20
W 2:14 przypominają jak to szminka mówił o tym, że Wilder ma słaby cios, a w walce został sam mocno przez niego znokautowany :lol: "Dzik Szpilka" :rofl: :homer:

kalijanek

2017-04-30, 13:04
przynajmniej się nie zeszczał w gacie tak jak szpilka

sadolfan

2017-04-30, 13:53
Szpilka to taki maly ciezki pewnych rzeczy nie przeskoczy.

Dzisiaj

2017-04-30, 15:36
"miód dla oczu..." k***a co za debil :homer:

grudzin7

2017-04-30, 22:28
Dzisiaj napisał/a:

"miód dla oczu..." k***a co za debil :homer:



Akurat w niektórych regionach Polski tak się mówi... "Miód dla oczu" oznacza, że ktoś lubi na coś patrzeć :roll:

Ale temu, że Szpilka jest debilem nie zaprzeczę :idzwch*j:

tranzystor

2017-04-30, 22:54
Cytat:

Komentatorzy Polsat Sportu nabijają się z Szpilki




I słusznie. Poza tym nazywanie tego kretyna Szpilki bokserem jest nieporozumieniem. Stadionowa ciota, która obrywa od zawodowców cokolwiek potrafiących.

Radbug

2017-04-30, 23:15
Mądrego to aż miło posłuchać...a nie, czekaj...

Noemi1998

2017-05-02, 00:23
kiedys byla walka stulecia , Tyson(USA) vs. Lenox Lewis (GBR) .... a teraz Walką stulecia będzie Wilder(USA) - Joshua(GBR) !

Polnischefuhrer

2017-05-02, 10:16
SteponectY napisał/a:

kiedys byla walka stulecia , Tyson(USA) vs. Lenox Lewis (GBR) .... a teraz Walką stulecia będzie Wilder(USA) - Joshua(GBR) !

Tyle, że Wilder jeszcze nikogo znaczącego nie pokonał, bo Stiverne to przeciętniak, a Szpilka to kelner. Joshua pokonał Kliczko który mimo swojego wieku był w formie i szybko znokautowałby wszystkich wyżej wymienionych przeze mnie oprócz Joshuły ;)
Do co do Władka to nigdy go nie lubiłem, ale tą walką (paradoksalnie bo przegraną) zyskał mój szacunek. Ponieważ pierwszy raz zobaczyłem w nim wojownika głodnego walki, a nie przestraszonego cwaniaka co ciągle klinczuje, bo boi się pójść w wymianę ciosów. :mrgreen:

kosioraldo

2017-05-02, 10:38
Podobno Szpilka ma ksywe Szpilka bo jakbył mały to go ojciec wieszał na ścianie właśnie przy pomocy szpilek, raz podobno utwierdził go do sciany za napleta i zaczął się kręcić niczym helikopter w ogniu, i pie**olony poleciał do USA uczyć się Ejmerykancki.

Gerwazy Waligóra

2017-05-02, 20:14
Szpilka jest tak słaby, że nawet włosy się go nie trzymają.

Stary koksiarz w dodatku i półmózg. Pamięta się jego czasy kariery przestępcy.

borys04

2017-05-03, 19:38
Bhrakło mu sił, naphrawde, prhawda??

jkvuky1

2017-05-04, 01:38
ja mam całkiem odmienne zdanie na temat Szpilki od pozostałych.. uważam, że to najlepszy bokser spośród wszystkich polskich - lubiany , szanowany. Z Widerem fakt faktem spłynął, ale całą walkę miał nad nim przewagę. Szpilka może debil, ale na pewno bardziej ogarnięty od Gołoty, Adamka, Włodarczyka i reszty parobków.