18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komandos R.I.P.

Markiz Stalker de Marcus • 2011-01-25, 22:18
Drodzy Sadyści, piękne ~Sadystki

Zebraliśmy się dzisiaj, żeby pożegnać zakład produkujący nasze ulubione trunki dostępne w sieci "Żabka" - zwane Komandosami. Wiem, że ta wiadomość dla wielu może być zaskoczeniem. Jak tak młoda i dobrze prosperująca firma mogła upaść? Dlaczego to co kochamy najbardziej, albo jest dla nas najważniejsze zawsze musi odejść? Ile jeszcze nasz biedny kraj musi wycierpieć? Cóż nam teraz pozostaje?
Przepraszam, ale ciężko mi mówić... Uczcijmy pamięć wszystkich Komandosów... - Komandosem...

Kod:
Z końcem roku została ogłoszona decyzja o upadłości ostrowskiego Zakładu Przemysłu Spożywczego "Ostrowin". "Jednak prezes zarządu złożył zażalenie na to postanowienie, także nie mogę powiedzieć jakie będzie orzeczenie sądu, bo to jest sprawa w toku" - powiedziała Radiu Centrum syndyk Maria Perlińska:

"Syndyk jest zobligowany przepisami prawa upadłościowego, w związku z tym powinien dokonywać zwolnień i wykonywać wszystkie czynności jakie wynikają z przepisów prawa. Tutaj nie ma wielu pracowników, bo tylko 19. Jednak jeżeli nie będzie produkcji i sprzedaży, to zwolnienia będą."

"Ostrowin" na rynku ostrowskim istnial od ponad 120 lat. W 1994 roku został przekształcony w spółkę.






Roszp

2011-01-25, 22:21
W tak smutnych okolicznościach stawianie piwa jest co najmniej nie na miejscu

No...........ck

2011-01-25, 22:28
Myślę, że teraz jest odpowiedni moment na to, aby sadistic przysłużył się społeczeństwu. Każdy szanujący się sadysta powinien kupić przynajmniej jednego komandosa.

To...........h1

2011-01-25, 22:40
120 lat? wooo =O

Ra...........og

2011-01-25, 23:00
I co ja będe na ławce w parku pił? :cry:

miekki

2011-01-25, 23:13
Dlaczego? Przecież to smak mojego dzieciństwa! Całe moje gimnazjum się na tym wychowało (bo podchodzi jak kompot, tylko kopie mocniej) :(

IIWW

2011-01-26, 00:05
ludzie! spokojnie...nie widzę na stronie Ostrowina tej informacji! http://www.ostrowin.com.pl/

z tego co ja znalazłem ciągle walczą, jest nadzieja...

peniseusz

2011-01-26, 00:21
należy ogłosić żałobę narodową












klawreszuk

2011-01-26, 00:47
Nosz k***a załamałem sie... masz w nagrode za info piwo... ale to nic fajnego że nie będzie czym śniadania poijać...

Massivee

2011-01-26, 01:31
No nie wk***iajcie Mnie, najlepsze chwile spędziłem w towarzystwie Komandosa baa nawet dziewictwo w lasku miejskim przy Komandosie straciłem z ukochaną z gimnazjum. Ale mi k***a teraz smutno, tak smutno nawet przy pogrzebie Mojej kochanej Babci Mi nie było.

samstag

2011-01-26, 03:49
Najtrudniej dostępny, a zarazem najlepszy- Biały kielich

Pawel007

2011-01-26, 07:45
miekki napisał/a:

Dlaczego? Przecież to smak mojego dzieciństwa! Całe moje gimnazjum się na tym wychowało (bo podchodzi jak kompot, tylko kopie mocniej) :(



Idź sie przytul do mamy i powiedz co się stało na pewno coś zaradzi

No...........ck

2011-01-26, 12:33
Jaka k***a żałoba ? Walczymy do końca ! idę do sklepu.

Lucky506

2011-01-26, 13:31
Nie, nieeeee