18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komandos R.I.P.

Markiz Stalker de Marcus • 2011-01-25, 22:18
Drodzy Sadyści, piękne ~Sadystki

Zebraliśmy się dzisiaj, żeby pożegnać zakład produkujący nasze ulubione trunki dostępne w sieci "Żabka" - zwane Komandosami. Wiem, że ta wiadomość dla wielu może być zaskoczeniem. Jak tak młoda i dobrze prosperująca firma mogła upaść? Dlaczego to co kochamy najbardziej, albo jest dla nas najważniejsze zawsze musi odejść? Ile jeszcze nasz biedny kraj musi wycierpieć? Cóż nam teraz pozostaje?
Przepraszam, ale ciężko mi mówić... Uczcijmy pamięć wszystkich Komandosów... - Komandosem...

Kod:
Z końcem roku została ogłoszona decyzja o upadłości ostrowskiego Zakładu Przemysłu Spożywczego "Ostrowin". "Jednak prezes zarządu złożył zażalenie na to postanowienie, także nie mogę powiedzieć jakie będzie orzeczenie sądu, bo to jest sprawa w toku" - powiedziała Radiu Centrum syndyk Maria Perlińska:

"Syndyk jest zobligowany przepisami prawa upadłościowego, w związku z tym powinien dokonywać zwolnień i wykonywać wszystkie czynności jakie wynikają z przepisów prawa. Tutaj nie ma wielu pracowników, bo tylko 19. Jednak jeżeli nie będzie produkcji i sprzedaży, to zwolnienia będą."

"Ostrowin" na rynku ostrowskim istnial od ponad 120 lat. W 1994 roku został przekształcony w spółkę.






walchuck

2011-01-26, 15:40
Nie damy zabrać Komandosa!


adam1c

2011-01-26, 18:01
I to jest kuźwa tragedia, a nie jakiś Smoleńsk o którym dzień w dzień nas męczą z telewizorów. Panie Komandosie, będę tęsknił. :-(

Leexo

2011-01-26, 18:31
@up
Dokładnie.Trzeba szybko podbić po pare butelek na bierzącą konsumpcje i na pamiątke, miałem kiedyś butelke po Gdańskim(Pomorze).Ale mi sie zbiła podczas remontu...

.:...........:.

2011-01-26, 19:17
Nigdy nie piłem komandosa, Baalpu mnie nie zaprosił. :-|

pa...........ix

2011-01-26, 19:40
nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ch*j mnie to obchodzi :D

Ra...........og

2011-01-26, 19:56
Linekk napisał/a:

Nigdy nie piłem komandosa, Baalpu mnie nie zaprosił.


To co ty wiesz o alkoholu? Hę?!

Przyjedź może jeszcze będą...

PaczekDNA

2011-01-26, 19:58
Skąd masz te informacje? Również szukałem po necie, przyznaję się, że nie poświeciłem na to zbyt dużo czasu, ale taka informacja powinna być poparta wiarygodnym źródłem.

Hoborqe

2011-01-26, 20:28
Niestety jako że mieszkam w Ostrowie, muszę potwierdzić tą informacje...

R.I.P
:
* Antał Wiśniowy
* Baryła Wiśniowa
* Całodobowe 20.05
* Całodobowe 23.05
* Cherry
* Apacz
* Cytrynowy
* Dzban Leśny
* Dzban Lipowo Miodowy
* Dzban Porzeczkowy
* Dzban Wiśniowy
* Gorzka Ostrowina
* Granat Zielony
* Grzaniec Myśliwski
* Gull Cytrynowy
* Gull Porzeczkowy
* Gull Wiśniowy
* Gull Wiśniowy
* Karafka Mocno Żołądkowa
* Kokosowa
* Komandos Czerwony
* Komandos Zielony
* Leśna
* Lipa z Miodem
* Malina
* Nalewka Ostrowina Brzoskwinia
* Nalewka Ostrowina Cytryna
* Nalewka Ostrowina Czarna Porzeczka
* Nalewka Ostrowina Malina
* Nalewka Ostrowina Pomarańcza
* Nalewka Ostrowina Wieloowocowa
* Nalewka Ostrowina Wiśnia
* Nalewka Żołądkowa Ostrowina
* Ostrowin 1890 Czerwony
* Platon Biały
* Platon Czerwony
* Porzeczka
* Wino
* Wino
* Wiśnia Mocna
* Złoty Jeleń Różowy
* Żubr
* Dzban Jabłkowo Brzoskwiniowy
* Baryła Żołądkowa
* Jabłuszko
* Alabama
* Granat Czerwony
* Mamrot Biały
* Mamrot Różowy
* F-16 Extra Energy
* Kokosowa Nuta
* Porzeczkowy Smak
* Wiśniowy Smak
* Dzban Grzany Lwowski
* Byk
* Wino
* Antał Porzeczkowy
* Baryła Leśna
* Baryła Porzeczkowa
* Black Currant
* Cherry Kiss
* Cherry
* Dobre
* Don Dueno
* Grzane Dworskie
* Leśna
* Lufa Żołądkowa Mocna
* Malinowy Smak
* Manciano Rosso
* Ostrovin Bianco
* Ostrovin Rosso
* Ostrowin 1890 Cherry
* Patyk
* Porzeczkowy Smak
* Siewiernoje Igristoje
* Śląskie
* W Białe
* W Czerwone
* Wiśniowa
* Wiśniowy Smak
* Ziołowa Ostrowina
* Grzaniec Domowy
* Antał Żołądkowy Gorzki
* Antał Leśny
* Astor



btw. Sprzedam paletę komandosa - UNIKAT!

Smuxer

2011-01-26, 22:12
pierwsze tanie wino jakie piłem!! wyrazy współczucia dla wszystkich smakoszy ;C

BuraindoGero

2011-01-27, 01:36
Ludzie kto idzie ze mną robić tam za same komandosy... j***ć wypłaty musimy coś zrobić i położyć kres takim incydentom. ch*j z emeryturami i z smoleńskiem to ważniejsza sprawa... Sprawa jest poważna i nie odpuszczę dopóki takie rzeczy dzieją się w naszym kraju

bartdrummer

2011-01-27, 01:40
o matko Bosko...Załamka, przecież Komandos mistrza MA ! Nie może tak być !!

~tip.top

2011-01-27, 08:27
Trzeba obskoczyć wszystkie żabki i zapasy zrobić :->

amf09

2011-01-27, 10:21
To jest wszystko k***a wina j***nego upadku czasów! Jeszcze trzy lata temu jak kończyłem liceum to po zakończeniu pod mostem koło katedry w Poznaniu było tyle osób, że nie szło szpilki włożyć. Ludzie rozpalali grille, robili pikniki no i oczywiście 80% trunków to były Komandosy. W piątki pod mostem były zajebiste imprezy, tłok, zjeżdżanie na kartonach z piętra podmostu na parter i nikomu nie była potrzebna muza w tle, kible czy bar na miejscu - była Żabka na Chwaliszewie a jak nie chcieli sprzedać, bo zbyt nietrzeźwy albo dowodu nie było to obok Jacuś. Była ludzka solidarność, chlało się z nieznajomymi, kiedyś jak dostałem po ryju od dresa (w sumie słusznie, ale to nie na to temat) to od razu wszyscy rzucili się mi pomóc i wstawili mnie do karetki (pozdro jeśli ktoś kto tam był to czyta, ale wątpię :P ). Pamiętam jak już z całym ryjem tydzień później poszedłem pierwszy raz pod most, wszedłem do Żabki i zagadałem się ze sprzedawczynią, która mnie w pewnym momencie zaczęła ostrzegać, żebym uważał na siebie po tydzień temu koleś dostał po ryju i go karetka zbierała - ledwo powstrzymywałem śmiech jak mi o tym opowiadała.

A co jest teraz? W piątki pod mostem kilkanaście osób, każdy gada z samym sobą a na dodatek jak poszedłem z kumpelą po Komandosa do Żabki to się na nas dziwnie patrzyli i babka (czy tam facet, nie pamiętam) wyciągnęła gdzieś z tyłu zakurzoną butelkę. No k***a wstyd! Nie mówię, że wszyscy winni dookoła tylko nie ja, bo sam też prawie w ogóle nie pijałem jaboli ostatnio i chodziłem do pubów, ale k***a, zobaczcie do czego doprowadziliśmy :roll: