18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolumbijskie awokado

krajsik • 2020-03-06, 18:45
Ciekawe co jeszcze wymyślą...


cavern69

2020-03-06, 18:54
Lubię avocado - a tu nawet pestka do konsumpcji... Rewelacyjna odmiana.

ARock

2020-03-06, 18:55
Jak widze jak on ten scyzoryk trzyma, to mi sie scyzoryk w kapsie otwiera

:idzwch*j:

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-06, 19:32
Od momentu kiedy w Hiszpanii zobaczyłem palety zrobione z kokainy w kontenerach,na których stały banany legitnie,to w przemycie nic mnie k***a już nie zaskoczy.

garota

2020-03-06, 19:38
To jest odmiana szybko dojrzewająca. Po wsadzeniu pestki w ziemię, do nieba wypie**ala jebutny krzak awokado w parę sekund.

chocho

2020-03-06, 19:48
No ale jak oni to tam wsadzili?

ProVVe

2020-03-06, 20:56
chocho napisał/a:

No ale jak oni to tam wsadzili?



Jak znajdziesz dynie wytnij otwór w owocu dookoła zielonej łodygi. Nasraj do środka, ponownie wsadz ładnie wycięty kawałek na swoim miejscu. Zrosnie się, a ktos zerwie EKO produkt i dodatkowym doznaniem zapachowo-smakowym. Najlepiej jak masz wk***iającego sąsiada co ma ogródek

Tak samo zrobi się pewnie awokado... Po rozcięciu i złożeniu zrasta się i zrywają wtedy, ale mogę się mylic

Balotelli

2020-03-06, 20:57
Ej, ej ale daj spróbować z drugiej strony! :D

NataliaW

2020-03-06, 22:17
A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości, zero nakładów panstwa na wykrywalność narkobiznesow i więzienia dla dilerow. Same plusy dodatnie

kzf

2020-03-06, 22:38
NataliaW napisał/a:

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie





Z jednej strony spoko, bo każdy decyduje o swoim losie, ale z drugiej strony smutni panowie siedzący w tym biznesie przenigdy nie dopuszczą do czegoś takiego. Niby większy zbyt, bo każdy może zapierdzielić ścieżkę w kichawe, ale zaraz pojawią się normy i w kij regulacji, a hajsy zamiast wpadać do ich kieszeni, będą przeżerane przez krawaciarzy w parlamencie. To samo mogliby zrobić na początku z maryśką i też się pewnie nie odważą, bo jakaś rączka zza kulisów miesza.

maniu_1962

2020-03-06, 22:40
Ameryka Południowa = tępe noże

ZaSwojePiję

2020-03-06, 22:59
ARock napisał/a:

Jak widze jak on ten scyzoryk trzyma, to mi sie scyzoryk w kapsie otwiera



KaBzie

piterrulez

2020-03-06, 23:07
NataliaW napisał/a:

A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości. Same plusy dodatnie
A wystarczyłoby zalegalizować i opodatkować jak każdy inny towar i jakaś akcyza w cenie zawarta dodatkowa na koszty zbierania ćpunów z ulicy, ewentualne leczenie. Piękna selekcja naturalna, większe dochody do skarbu panstwa, spadek przestępczości, zero nakładów panstwa na wykrywalność narkobiznesow i więzienia dla dilerow. Same plusy dodatnie



Hehe miałaś dwie wersje swojego komentarza i nie wiedziałaś który wybrać? Wiec wstawiłaś oba i dałaś innym wybór co chcą przeczytać?

ZaSwojePiję

2020-03-06, 23:08
Ktos musial podpie**olic, nie ma ch*ja, zeby celnicy sami namierzyli taki towar.

Dżizas_kurde

2020-03-06, 23:52
Pytanie brzmi: Skąd k***a wiedzieli...