18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolorowe zdjęcia nazistowskich Niemiec

Hellios • 2013-04-08, 18:38
piękne zdjęcia sprzed 70-ciu lat, człowiek się relaksuje :-)

:kawa:

muka

2013-04-08, 19:38
Przez ten kolor to wszystko wydaje się mniej odległe w czasie w porównaniu z czarno-białymi fotografiami.

vonFuchs

2013-04-08, 20:19
Ktoś wie co za muzyczka w tle?

A, już znalazłem - Debussy, Clair de Lune

malvo

2013-04-08, 22:15
Apokalipsa w sumie lepsza

Boewolf

2013-04-08, 23:10
Zdjęcia zamieszczone od 0:21 do 0:40 to Warszawa, Aleje Ujazdowskie gdzie Hitler odbierał paradę zwycięstwa.

PA...........SM

2013-04-09, 00:19
Aż łezka w oku sie kręci :) To były dobre lata. Zero bezrobocia, dyscyplina, ZMNIEJSZANIE POPULACJI ŻYDOSTWA i innych brudasów tej ziemi !!! Eutanazja debili, mutantów i innych wariatów. Może kiedyś wrócą te wspaniałe czasy. Może kiedyś wróci taki wspaniały wódz jak Adolf Hitler !!!

Pan_Marszałek

2013-04-09, 08:31
PANxxxBDSM, pragnę zauważyć, że po żydach i cyganach Słowianie byli następni w kolejce do pieca.A więc:


PA...........SM

2013-04-09, 09:44
Lord910, Koło ch*ja latają mi słowianie :)

jessjess

2013-04-09, 18:35
W kolorze trochę straszne, człowiek widzi jak to wyglądało w rzeczywistości.

orzech83

2013-04-09, 23:55
hitler w kolorze, relaks w ch*j

Fa...........um

2013-04-10, 00:05
Hitler to była debil … chciał aby Polacy pracowali jak murzyny dla niemieckiej rasy panów? Wystarczyło stworzyć Unię Europejską. Efekt ten sam. Polacy i inne narody same by waliły, aby Niemcom usługiwać, a Adolf byłby teraz "ojcem nowej Europy".

ArmiaKrajowa

2013-04-10, 07:21
Zanim zaczniecie pie**olic bzdury polecam wam ksiazke : Pakt Ribbentrop-Beck, Piotra Zychowicza.
Hitler przed wojna , od 35 do kwietnia 39 roku wielokrotnie proponowal Polsce koalicje.Prywatnie byl przyjacielem Pilsudskiego, co wiecej pojawil sie na uroczystosciach pogrzebowych Marszalka.Jako ciekawostke dodam ze 8 wrzesnia 1939 gdy niemcy zajeli Krakow, Na osobisty rozkaz Hitlera zostala postawiona warta honorowa na grobowcu Pilsudskiego.
W planach rozpoczecia 2WS wcale nie bylo mowy o kampani wrzesniowej.Hitler chcial zaczac od ataku na Francje, dopiero wtedy gdy ostatecznie polacy odmowili sojuszu , w kwietniu 39 roku, Hitler rozwscieczony ta wiadomoscia, wydal rozkaz swoim podwladnym aby wykonac plan ataku na Polske.
Hitler uwazal polakow za kraj dzielnych i honorowych zolnierzy, i kraj antykomunistow.
Adolf nie spodziewal sie tak szybkiego przebiegu wojny z Francja, myslal ze wojna z Francja bedzie tak ciezka jak podczas 1 WS , Polska wtedy miala odgrywac role obroncy, mielismy po prostu oslaniac plecy niemcom gdyby ruscy chcieli na nich napasc.

Nie mozna NIE zarzucic hitlerowi tego co nam zrobil, ale jedno trzeba mu przyznac - byl doskonalym wodzem, i przedewszystkim zniszczyl zydowska plage.
Wyobrazcie sobie jakby wygladala dzisjesza Polska gdyby Hitler nie zbudowal obozow.Co 4 mieszkaniec Polski bylby zydem !

Lordzik92

2013-04-16, 02:39
Paradoksalnie ,,wygranie" II WS bedzie przyczyna calkowitego upadku Polski...