18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolor skóry zobowiązuje

blaszcz • 2017-05-25, 14:57
Osoba o ciemnej karnacji najpierw naśmiewa się z chorego człowieka, po czym podchodzi do niego i uderza go w twarz. Zdarzenie miało miejsce w amerykańskim mieście West Chester w stanie Pensylwania. Napastnik został zatrzymany przez policję i oczekuje w areszcie na rozprawę.










źródło: joemonster

ch...........li

2017-05-25, 15:24
Najlepsze jest to ze kobieta zareagował a gość przechodzący patrzył w telefon udając ze nic nie widzi ciota.

kamil-c

2017-05-25, 15:39
O jakiej ciemnej karnacji k***a cały czas czekałem aż murzyn komuś wyjebie, nawet dwa razy obejrzałem autorze jebnij się w łeb!! k***a nawet trzeci dla pewności...

ArchMag

2017-05-25, 16:12
chili-chili napisał/a:

Najlepsze jest to ze kobieta zareagował a gość przechodzący patrzył w telefon udając ze nic nie widzi ciota.

on sięgnął po telefon w chwili wyprowadzania ciosu .... rudy czasem też może się znaleźć w odpowiednim czasie i miejscu - w końcu ujęto afroamerykanina :)

mp0011

2017-05-25, 17:36
Dorze żę nie oddał, bo to już byłby rasizm :/

doopa

2017-05-25, 17:48
k***a, usrael, broń ma każy, a ten w aucie nie miał, zaraz by mu dupsko odstrzelił

blaszcz

2017-05-25, 19:05
kamil-c napisał/a:

O jakiej ciemnej karnacji k***a cały czas czekałem aż murzyn komuś wyjebie, nawet dwa razy obejrzałem autorze jebnij się w łeb!! k***a nawet trzeci dla pewności...

sam się jebnij w łeb, murzyn o dość jasnym odcieniu karnacji, proponuję obejrzeć jeszcze raz. Zresztą myślisz, że ten czarny, bujałby się z białym?

garota

2017-05-25, 19:42
@piotrek debilu ten gosc to Barry Baker 29 lat. j***ny debil. Bialy debil. Tez jestem rasista ale k***a badzmy fair. Bialasy tez potrafia byc zj***nymi smieciami do utylizacji.

blaszcz

2017-05-25, 19:48
garota napisał/a:

@piotrek debilu ten gosc to Barry Baker 29 lat. j***ny debil. Bialy debil. Tez jestem rasista ale k***a badzmy fair. Bialasy tez potrafia byc zj***nymi smieciami do utylizacji.

o k***a.. rzeczywiście faux pas :lodowka:

czy jest na sali jakiś admin, żeby zmienić tytuł i opis?

robur69

2017-05-26, 04:24
shoot the fucking nigger!!!!!!

BigCohones

2017-05-26, 09:55
@up Czytasz czasami komentarze??? Jaki nigger??? j***ny patologiczny białas bujający się z niggerami... Do piachu z nim.

kamil-c

2017-05-26, 19:31
piotrmkd napisał/a:

sam się jebnij w łeb, murzyn o dość jasnym odcieniu karnacji, proponuję obejrzeć jeszcze raz. Zresztą myślisz, że ten czarny, bujałby się z białym?



Chyba k***a biały murzyn -"murzyn o dość jasnym odcieniu karnacji" haha jebłem, więc jednak się jebnij w ten pusty czerep :idzwch*j:



Police say Baker and his friends were at the store, when the 22-year-old male victim drove into the parking lot and parked his car.

The victim then got out of his car and walked into the store. While inside surveillance video showed Baker mocking how the victim walked. When the victim came back out, Baker continued to mock the victim, imitating how he moved.

The victim stopped and stood in front of his car, when authorities say Baker punched the victim directly in the face, without warning.

“The defendant’s actions in this case are appalling. You wonder what would make an individual treat somebody like that,” West Chester Police Chief Scott Bohn said of the

Ziomee22

2017-05-26, 21:35
Faktycznie down mógł go rozjechać jeepem :D

Mafiozo13

2017-05-27, 02:27
tak to jest gdy próbujesz być jak czarny