18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolor skóry i pochodzenie powiązane z IQ.

LB...........BZ • 2020-01-29, 18:35
W ramach ciekawostki


Badania przeprowadzone przez angielskiego profesora Richarda Lynna. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić :)

Diggerx

2020-01-29, 18:36
Usuń to rasisto!

WujekMajkel

2020-01-29, 18:37
I to se k***a zrzuce na tel, bo nie chce mi się tłumaczyć tym pro emigracyjnym pojebom o co mi chodzi kiedy mówię, że czarni to debile.

LB...........BZ

2020-01-29, 18:38
Diggerx, Chyba będę musiał. Te badania są rasistowskie. Nauka jest rasistowska.

DzidaZawodnik

2020-01-29, 18:47
Gdyby w Polsce nie mordowano elit od 200 lat to bylibyśmy wyżej.

Swoją drogą to autor tych badań, napewno nie ma już tytułu naukowego, o ile jeszcze zyje.

mygyry

2020-01-29, 19:06
Ktury mi k***a średniom zanirza :amused:
Cytat:


W nowym dokumencie wydanym w tym miesiącu Watson powiedział, że jego poglądy zasadniczo nie zmieniły się od 2007 r.
Noblista i wybitny naukowiec nadal uważa, że różnice genetyczne między Europejczykami, a tymi z ciemnym kolorem objawiają się w postaci zauważalnej różnicy w zdolnościach umysłowych, ocenianych, na przykład, za pomocą IQ-testy.
[czyli zwyczajnie potwierdził fakty statystyczne]

W odpowiedzi na oświadczenia byłego dyrektora honorowego laboratorium, rozpowszechniła oświadczenie, w którym nazwała poglądy Watsona jako "godne potępienia" i "nie potwierdzone przez naukę", a także powiedziała, że "zdecydowanie odrzuca nieuzasadnioną i nieodpowiedzialną osobistą opinię" naukowca.

W akcie zemsty za mówienie prawy laboratorium pozbawiło Watsona tytułu Distinguished Manager, Distinguished Professor, nazwanego na cześć Olivera Grace, a także honorowego powiernika.


jasypan

2020-01-29, 19:39
Bzdura, wszyscy jesteśmy równi.
Tak powie każdy niedoj***ny umysłowo lewak.

Wiewór

2020-01-29, 19:53
Polska w gronie państw z najwyższa średnia IQ?
Jakoś po wynikach wyborów tego nie widać...

ferim

2020-01-29, 20:44
kolor skóry we Francji się nie zgadza

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-29, 20:53
A ja pójdę pod prąd.
Fakt. Żółci są statystycznie bardziej inteligentni od białych, biali od czarnych. To jest fakt.
Ale gdyby w Afryce wprowadzić cywilizację taką jak w Europie, a w Europie takie (generalnie) zacofanie jak w Afryce, to wyniki badań IQ byłyby inne.
Jak wychowasz się na zacofanej wsi, bez kontaktu z cywilizacją to statystycznie będziesz mniej inteligentny niż ktoś wychowany w dużym mieście, w dobrej szkole.

Spidzio199

2020-01-29, 20:58
aaaaaaaaaaaaaa • 4 minuty temu
A ja pójdę pod prąd.
Fakt. Żółci są statystycznie bardziej inteligentni od białych, biali od czarnych. To jest fakt.
Ale gdyby w Afryce wprowadzić cywilizację taką jak w Europie, a w Europie takie (generalnie) zacofanie jak w Afryce, to wyniki badań IQ byłyby inne.
Jak wychowasz się na zacofanej wsi, bez kontaktu z cywilizacją to statystycznie będziesz mniej inteligentny niż ktoś wychowany w dużym mieście, w dobrej szkole.

Pomyliłeś skutek z przyczyną - to bardzo często się zdarza początkującym lewakom

djzielak

2020-01-29, 20:58
Czy kogoś ta statystyka dziwi? : D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-29, 20:59
Spidzio199 napisał/a:


Pomyliłeś skutek z przyczyną - to bardzo często się zdarza początkującym lewakom



Możesz napisać coś mądrego?

Black Snake

2020-01-29, 21:01
Spidzio199 napisał/a:

aaaaaaaaaaaaaa • 4 minuty temu
A ja pójdę pod prąd.
Fakt. Żółci są statystycznie bardziej inteligentni od białych, biali od czarnych. To jest fakt.
Ale gdyby w Afryce wprowadzić cywilizację taką jak w Europie, a w Europie takie (generalnie) zacofanie jak w Afryce, to wyniki badań IQ byłyby inne.
Jak wychowasz się na zacofanej wsi, bez kontaktu z cywilizacją to statystycznie będziesz mniej inteligentny niż ktoś wychowany w dużym mieście, w dobrej szkole.
Pomyliłeś skutek z przyczyną - to bardzo często się zdarza początkującym lewakom



Biały wyewoluował od czarnego. Mieli więcej czasu na ogar niż my. A nadal są głupsi.