18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

orpradek

2018-12-30, 20:43
Jakie było rozwiązanie na antenie ?

KlinikaAborcyjna

2018-12-30, 21:28
Rebeliant_ZPF napisał/a:

To o adminie Sadistic.pl, bo tylko ktoś, kto r*cha psa jak sra mógł zmienić ikonkę piwka w kuflu na pusty kufel! :)



Tak jest!
Macie przywrócić starą ikonę piwa, ciule jedne!
:ciasteczkowy:

dregazul

2018-12-30, 21:57
Skoro w trzecim słowie "s" jest odkryte, to w ostatnim też powinno. tak samo z "a"

~DMT

2018-12-31, 16:36
Argeusz napisał/a:

Sadol już dawno się sp***olił, teraz to tylko agonia. Kiedyś było kilkadziesiąt stron poczekalni, teraz są dwie... No ale przynajmniej coś dobrego jeszcze ludzie dodają.



Widzisz kolego, problemem nie jest to, "że portal zszedł na psy"... Problemem jest to,że od początku powstania tego portalu, zmieniły się regulacje prawne... Zaj***łbym Was materiałem jakiego jeszcze nie widzieliście, ale dla mojego i Waszego spokoju tego nie zrobię... ;)

Nie takie rzeczy widziałem już w życiu... 8-)

ridin2

2018-12-31, 22:01
znaczek jeb z dzidy mogłeś zakryć

mieszał

2019-01-01, 14:04
Rebeliant jestek kocurem kocurowatym.Co adminowi odj***ło?Jego mamusia go pewnie przekręciła.

kaszel

2019-01-01, 14:27
Rebeliant_ZPF - Admin r*cha psa jak sra?

system error - jak bym mógł to mega piwo, nawet kolega się uśmiechnął

Al...........is

2019-01-01, 19:46
MaszAyahuaskę napisał/a:



Widzisz kolego, problemem nie jest to, "że portal zszedł na psy"... Problemem jest to,że od początku powstania tego portalu, zmieniły się regulacje prawne... Zaj***łbym Was materiałem jakiego jeszcze nie widzieliście, ale dla mojego i Waszego spokoju tego nie zrobię... ;)

Nie takie rzeczy widziałem już w życiu... 8-)



Bo za dużo milicjantów tu siedzi, na usługach fundacji żydowskich, takich jak zgłoś nienawiść i innych pok***ów tego typu.