18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizja podczas akcji ratowniczej

Goral311 • 2021-01-13, 13:17
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi nie ze kierowca dostawczaka jest winien kolizji. Oczywiście kierowca osobówki nie dostosował prędkości do panujących warunków i skoczyło się tak jak widzimy na filmie.


Halman

2021-01-13, 13:24
mógł szybciej zapie**alać na tym łuku...

pieldolnik

2021-01-13, 13:33
Ten słynny zakręt znajduje się na południu Polski. Nie pierwszy i podejrzewam nie ostatni wypadek w tamtym miejscu.

Dla ciekawych link do artykułu KLIK

Pralpunkt

2021-01-13, 13:34
Tak dostawcza zjechał na jego pas, zasada jest prosta nie możesz komuś za jechać drogę przy zmianie pasa.
To że jechał za szybko to inna sprawa ale być może bez tego manewru dostawczaka przejechał by bez wpadania w poślizg

dżonyłojlker

2021-01-13, 14:03
pieldolnik napisał/a:

Ten słynny zakręt znajduje się na południu Polski. Nie pierwszy i podejrzewam nie ostatni wypadek w tamtym miejscu.
Dla ciekawych link do artykułu



Coś Ci się popie**oliło, bo to nie jest "Zakręt idiotów" w Bielsku-Białej, tylko "Zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej.

pieldolnik

2021-01-13, 14:44
Gmork napisał/a:

Coś Ci się popie**oliło, bo to nie jest "Zakręt idiotów" w Bielsku-Białej, tylko "Zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej.



Mylić się jest rzeczą ludzką, ale twoje wypociny w komentarzach to już kwestia wychowania.




dżonyłojlker

2021-01-13, 15:32
pieldolnik napisał/a:

Mylić się jest rzeczą ludzką, ale twoje wypociny w komentarzach to już kwestia wychowania.



Chyba za bardzo się tym przejąłeś, żeby wchodzić w profil i szukać haków :-/ Akurat post który wygrzebałeś, dowodzi dobrego wychowania, zwróć uwagę jak ja jestem nazywany - np. motocyklistanamberłan nazwał mnie "synem k***y i psa" :rofl: , a ja do niego grzecznie bez wyzwisk.
Można by też dodać, że ja zwróciłem się do Ciebie z wielkiej litery, a Ty do mnie z małej. Wychodzi na to, że to jednak Ty jesteś niewychowany.

klaszczebrwiami

2021-01-13, 16:00
Z drugiej strony to strażacy nie mogli stanąć całkowicie na poboczu? Przecież jest utwardzone, nie zakopaliby się. No ale jasne, w dupie wszystko, odpalą bomby i stoją na zakręcie, bo przecież na sygnale. A wystarczyłaby zwykła ludzka kultura, jakieś przewidywanie. W mojej ocenie w jakiejś mierze winni są też i strażacy bo była możliwość całkowitego ustawienia wozu na poboczu.

Asuritta

2021-01-13, 16:17
ten zakręt jest non stop w kolizjach ... urzędnik który odbierał i inspekcje przeprowadzał tego bubla powinien odpowiedzieć karnie i zlicytować mu wszystko ... ewidentnie widać że nie ma tam skosu ... asfalt jest ch*jowej jakości trochę mokry i latasz po bandach

żmij

2021-01-13, 16:24
Zakręt na Drogowej Trasie Średnicowej, mniej-więcej na pograniczu Rudy Śląskiej i Zabrza. Od początku dostarcza rozrywki, zwany jest "Zakrętem Mistrzów".

Kosmodysk

2021-01-13, 17:38
Ten koleś pod wiaduktem to chyba z sadola. Zostawił popsute auto a sam bezpiecznie poszedł za barierki.

ruskiarbuz

2021-01-13, 17:44
Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...

milanixxx3

2021-01-13, 17:46
Ja tu widzę ucieczkę sprawcy z miejsca wypadku. Biały bus.

projektwojownik

2021-01-13, 17:50
ruskiarbuz napisał/a:

Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...



W 1sekundzie zmienia ze skrajnego prawego na środkowy

psarnack

2021-01-13, 18:24
ruskiarbuz napisał/a:

Niech mi ktoś wyjaśni gdzie niby dostawczak jest czemus winien? Przecież jedzie cały czas swoim pasem, a przynajmniej z tego wideo nie jest się w stanie ocenić jego winy...



1 sekunda filmu , widac jak dostawczak zmienia pas