18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizja na skrzyżowaniu

TT4 • 2017-05-03, 17:04
Gruba miała szczęście, krawężnik zamortyzował upadek.


Thetus

2017-05-03, 19:29
Uwielbiam tą ich pierwszą pomoc. "Hej, kolego, nie ma czasu do stracenia! Ty łap za nogi, ja za ręce, trzeba ją przenieść!" :D

Lingula

2017-05-03, 19:47
ja pie**ole... zapamietajcie sobie - ruszenie osoby po takim wypadku moze ja zabic. Zlamany kregoslup moze sie jeszcze bardziej przemiescic i doprowadzic do szoku neurogennego albo paralizu miesni oddechowych, zlamane zebra moga przebic pluca, zlamane kosci dlugie moga rozerwac tetnice. Kowalski ma najpierw zabezpieczyc miejsce wypadku a potem dzwonic na pogotowie, a nie w przyplywie wyrzutow sumienia przenosic poszkodowanego w wygodne miejsce. Chyba, ze obok jest trumna, albo czarny worek.

ro...........24

2017-05-03, 21:00
Zajebiście k***a.
Piękny materiał.
Dla grubej też piwo za ewolucję której nie znałem

AN...........or

2017-05-04, 09:29
"Ostatni lot walenia"

atp

2017-05-04, 15:14
Jak to się mówi, czekaj... a! już wiem! "trafił swój na swego"

Nekromantheon

2017-05-04, 16:49
Cytat:

ja pie**ole... zapamietajcie sobie - ruszenie osoby po takim wypadku moze ja zabic. Zlamany kregoslup moze sie jeszcze bardziej przemiescic i doprowadzic do szoku neurogennego albo paralizu miesni oddechowych, zlamane zebra moga przebic pluca, zlamane kosci dlugie moga rozerwac tetnice. Kowalski ma najpierw zabezpieczyc miejsce wypadku a potem dzwonic na pogotowie, a nie w przyplywie wyrzutow sumienia przenosic poszkodowanego w wygodne miejsce. Chyba, ze obok jest trumna, albo czarny worek.



kolego, my to doskonale wiemy. między innymi dzięki sadolowi ;)

Essent

2017-05-04, 20:56
Lingula napisał/a:

ja pie**ole... zapamietajcie sobie - ruszenie osoby po takim wypadku moze ja zabic. Zlamany kregoslup moze sie jeszcze bardziej przemiescic i doprowadzic do szoku neurogennego albo paralizu miesni oddechowych, zlamane zebra moga przebic pluca, zlamane kosci dlugie moga rozerwac tetnice. Kowalski ma najpierw zabezpieczyc miejsce wypadku a potem dzwonic na pogotowie, a nie w przyplywie wyrzutow sumienia przenosic poszkodowanego w wygodne miejsce. Chyba, ze obok jest trumna, albo czarny worek.


Ja rozumiem żeś ratownik z pogotowia lub czymś podobnym ale k***a,wstawiaj te j***ne polskie znaki typu ę, ą, itp. do ch*ja.