18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizja na A4

Nieciec • 2016-04-25, 23:56
Porównanie wytrzymałości fiata i volvo

W Seicento to strefa zgniotu kończy się chyba na linii bagażnika :mrgreen: :lodowka:

popzz

2016-04-26, 10:13
błąd, w seicento strefa zgniotu kończy się metr za tylną tablica rejestracyjną

Black Snake

2016-04-26, 10:34
Mi kilka miesięcy temu w tył Audi A4 wjechał koleś Astrą. Audi miało trochę zderzak porysowany już przed wypadkiem i po wypadku nie było widać różnicy. Astra do kasacji. Seicento wjechało w Octavię mojego ojca. Hak wyrwał chłodnicę. Seicento do kasacji, w Octavii nie było widać śladu po stłuczce, aczkolwiek naprawa wyceniona została jakoś na 6 tysięcy. Przód jest robiony pod strefę zgniotu i musi się składać. Jak blacha się nie powygina to bebechy w człowieku się powyginają :D

tarcer123

2016-04-26, 11:21
Fizyka kwantowa. :amused:

spiepszaj_dzbanie

2016-04-26, 12:35
Kiedyś jechałem Fiutem Punto i na skrzyżowaniu wj***ł mi się w przód VW Golf IV, miał może z 60-70km/h.
Jak się pewnie domyślacie, Golf miał cały rozj***ny przód i ledwo odjechał o własnych siłach - a u mnie była tylko rysa na zderzaku i wypadł halogen z zaczepów (Naprawa: dwie blaszki żeby przykręcić halogen i czernidło na ryskę).

Wszystko zależy od tego jak uderzy i od stanu technicznego pojazdów.
Tego seja pewnie ruda wpie**oliła jak moją Corsę, to się poskładał jak origami.

oesteero

2016-04-26, 12:38
cena naprawy ta sama

~Velture

2016-04-26, 14:31
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Kiedyś jechałem Fiutem Punto i na skrzyżowaniu wj***ł mi się w przód VW Golf IV, miał może z 60-70km/h.
Jak się pewnie domyślacie, Golf miał cały rozj***ny przód i ledwo odjechał o własnych siłach - a u mnie była tylko rysa na zderzaku i wypadł halogen z zaczepów (Naprawa: dwie blaszki żeby przykręcić halogen i czernidło na ryskę).

Wszystko zależy od tego jak uderzy i od stanu technicznego pojazdów.
Tego seja pewnie ruda wpie**oliła jak moją Corsę, to się poskładał jak origami.


Jak widzę takich bajkopisarzy jak to to aż brakuje mi dobranocki.
Może od razu zapie**alał 600-700km/h?

Weź się jebnij w łeb bo chyba nie wiesz jak wygląda uderzenie przy takiej prędkości no chyba ,że twoje punto k***a było całe z tytanu.