18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizja dwóch a skorzystać chce pięciu

Odisok • 2019-10-01, 19:05
Nie było- bo nagrane przed chwilą. Akcja w Opolu. Pani wymusiła pierwszeństwo przez co uszkodzone zostały dwa auta. Laweciarzy przyjechało pięciu- tylko po co???


Tulkas

2019-10-02, 06:39
Jak babka się we mnie wtarabaniła przed rondem wpychając mnie na forda przede mną to też momentalnie 3 lawety dookoła, u mnie tylko wgniotka w klapie bagażnika i lekko uszkodzona atrapa, a te ch*jki mi na lawete chcą samochód ładować, "panie to przecież ma pan wszystko w cenie naprawy" mówi jeden, no ale przecież sam mogę dojechać do serwisu, "ale to i tak będzie opłacone" dodaje, i ten wk*** gdy odjechałem sam

SzymaneK

2019-10-02, 07:53
Te laweciarskie k***y są gorsze od taksiarzy!

edmund

2019-10-02, 08:25
ja po wypadku zgłosiłem wypadek do serwisu tam gdzie miał być samochód naprawiany i mam wywalone skąd lawetę przysłali, bo i tak poszło z OC sprawcy

Rejti

2019-10-02, 08:40
autor pie**oli jakieś głupoty, w opolu nie ma ani jednej czteropasmowej drogi :lol:

IOI

2019-10-02, 08:41
nie rozimiem skad ten placz. przciez i tak placi ubezpieczyciel. chyba ze jezdzicie jakimis szrotami bez ubezpieczenia.
(nie nie mam laweciarza w rodzinie, poprostu cieszy mnie jak jeden zlodziej dyma drugiego)

9MisioPysio2

2019-10-02, 09:17
No wow, wielkie halo.
Robota jak każda inna. Ja miałem kolizje w swoim mieście, podjechał gościu mega spoko i zaproponował z oc sprawcy wszystko. To po kiego uja mam się bujać z tymi złodziejami z ubezpieczalniamii jak te typki wszystko ogarną.
Wszyscy hieny i hieny, ale jak przyjdzie co do czego to se dzwońcie na te zj***ne infolinie po lawetę a na samym końcu ubezpieczalnia i tak was wydyma. Temu się nauczyłem po pierwszej kolizji że nie ma co się bujać z tymi baranami z ubezpieczalni.

OperatorNieznany

2019-10-02, 10:11
Kuzyn ostatnio dostał wezwanie na prokurature w roli świadka. Chodziło o korupcje policjanta. Wiecie kiedy miał do czynienia z tym panem policjantem? Podczas awarii auta, wezwał lawete i tyle. Wygląda na to, że znaleźli sposób na dorobienie do wypłaty. Pewnie biorą w łapę od laweciarzy za cynk, a że niebiescy się nie dogadali to pewnie oboje podzwonili po znajomych, tak samo jak dyspozytor i inni którzy usłyszeli przez szczekaczkę o sytuacji.

BigCohones

2019-10-02, 10:25
Katie napisał/a:

autor pie**oli jakieś głupoty, w opolu nie ma ani jednej czteropasmowej drogi



I byś się zdziwił k***iu jeden.... ul. Nysy Łużyckiej 32

keicam1410

2019-10-02, 12:07
Laweciarze mają radia, na których podsłuch*ją policjantów. Nie wszędzie nadają w cyfrze. Jak w analogu lecą to radio za 100 zł wystarczy i już wiedzą co się dzieje na rejonie.

vass

2019-10-02, 15:57
Buraki cebulaki, da was każdy, któremu trzeba zapłacić za wykonaną pracę to złodziej.

Deme

2019-10-02, 16:31
Laweciarze uzywaja radiostacji / łokitoki :-) nasluch*ją gdy policja gada ze sobą o zdarzeniach na drodze. Potem zjezdzaja sie jak muchy do gowna w pięciu jak widzimy na wideo.

tigerqaz

2019-10-02, 21:22
Kilka lat temu miałem dachowanie ciężarówką w Grójcu (strzelił mi przewód hamulcowy) ruszyłem ze stacji i nawet nie zdążyłem się na szczęście rozpędzić.
Wj***łem się do rowu przez barierkę i wylądowałem na dachu.
Nie zdążyłem dobrze wygramolić się z auta a stała już jedna laweta.
Po 10 min.były już 4 i co najlepsze że ci goście z najmniejszej, najbardziej chcieli zarobić. Niestety nie pomyśleli że potrzebny będzie sprzęt ciężki a na stanie dźwigu 15t nie mieli :D
No a bez tego się nie obyło.
Co najlepsze że otworzyli windę z tyłu i wyj***ło się pół towaru do rowu.
Na szczęście policja w Grójcu mnie zaskoczyła i to oni musieli posprzątać to co odj***li :D