18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś odjebał swoją dziewczynę....

Halman • 2021-01-11, 04:52


a potem odj***ł... no cóz, dość popularny schemat u zazdrośników...

SebaD

2021-01-11, 11:30
Nie ogarniam tego. Wczoraj tą samą zagwozdkę miałem. Na ch*j kogoś odwalać, a potem siebie?
To albo kogoś odstrzelisz i sp***alasz, albo jebiesz samobója. Co cię po śmierci obchodzi czy druga osoba żyje czy nie... chore to.

Karboksylator

2021-01-11, 11:38
SebaD napisał/a:

Nie ogarniam tego. Wczoraj tą samą zagwozdkę miałem. Na ch*j kogoś odwalać, a potem siebie?
To albo kogoś odstrzelisz i sp***alasz, albo jebiesz samobója. Co cię po śmierci obchodzi czy druga osoba żyje czy nie... chore to.



chodzi o zasadą
ja nie będę r*chał. to nikt jej już nie będzie.

aczkolwiek chłopaki z prosektorium mogą ją nieco nagiąć

r061071

2021-01-11, 11:40
:facepalm2:
Rozjebie napisał/a:

Każdy, kto kocha swoja matkę to zna ten stan, nawet stuleje. Ale gdyby matka ci powiedziała, ze jesteś pomyłką i tak naprawdę utrzymywała cię do 18-stki z obowiązku, to przecież nie masz ochoty jej odj***ć, prawda? A potem jeszcze siebie...





SebaD napisał/a:

Nie ogarniam tego. Wczoraj tą samą zagwozdkę miałem. Na ch*j kogoś odwalać, a potem siebie?
To albo kogoś odstrzelisz i sp***alasz, albo jebiesz samobója. Co cię po śmierci obchodzi czy druga osoba żyje czy nie... chore to.



ten o matce a ten nie ogarnia , drogie dzieci przyjdzie czas dorośniecie zrozumiecie

;-)

Anonimowyja

2021-01-11, 12:00
Zastanawiam się, czy nie lepiej dla gościa byłoby sobie strzelić w łeb?
Po zastanowieniu stwierdzam, że mózg w przeciwieństwie do serca nie jest organem niezbędnym przy wielu codziennych czynnościach...

niklot

2021-01-11, 12:44
outsidethebox86 napisał/a:

Przej***ne jest z zazdrosnym kolesiem. Tego chyba nie da się wyleczyć.



Przecież widzisz, że się da.

DzidaZawodnik

2021-01-11, 12:48
Może go zdradziła, a nie jakaś śmieszna zazdrość. Każdego zdrajcę powinien dostawać taki wyrok.

outsidethebox86

2021-01-11, 12:53
niklot napisał/a:

Przecież widzisz, że się da.



Widać to jakaś najnowsza forma terapii, bo do dziś o takowej nie słyszałam ;-)

Przypuszczam, że taka terapia potrafi wyleczyć 100% chorób

Kutasiarz

2021-01-11, 13:34
Rozjebie napisał/a:

Tego jeszcze nie widziałem, żeby samobójca władował w siebie 2 kule, zajebisty materiał



Załadował cały bębenek był przygotowany żeby strzelać do skutku, a jak by tego było mało to pewnie by się powiesił
:-D

putto

2021-01-11, 13:53
Musiał bardzo kochać, jak cały bębenek w pakował w ukochaną

An...........ur

2021-01-11, 14:25
Nie rozumiem sytuacji, przecież zmywarek pełno, nie ta to inna, są raty 0% dla 500 plusiaków. Po ch*j taki dramat tworzyc :mrgreen: ?

putto napisał/a:

Musiał bardzo kochać, jak cały bębenek w pakował w ukochaną



Łobuz kocha najbardziej

Adae

2021-01-11, 15:06
JiggyPete napisał/a:

8



Wręcz przeciwnie, powiedzmy gościu chciał sobie kupić książkę, a zamiast tego kupił lafiryndzie zegarek i białe spodnie. Porzucił swój życiowy plan na podróż z plecakiem po Azji, bo stwierdził, że założy rodzinę, a po 4 latach dowiedział się, że został wykorzystany.

Tylko facet z wartościami potrafi odj***ć takie coś, frajery jak to frajery "sorry przepraszam, ja moze sperme zlize?"


Erqti

2021-01-11, 15:14
na wariata nic nie poradzisz. Coś tam przeczuwasz, jakieś symptomy na to wskazują czy po zachowaniu czy ogólnie że się o kimś "mówi" że coś nie halo z głową, ale kto by tego słuchał, kto podejmuje ważne życiowe decyzję na czuja. Bo przecież to może przejściowe, chwilowa niedyspozycja, za dużo alkoholu itp. A tak naprawdę w 90% takich przypadków to on czy ona jak do rany przyłóż, z tym że pod sufitem drzemie uśpione bydle, czekając na strzał emocjonalny i odpie**ala sie potem takie gówno. i tak w każdej dziedzinie życia, nie tylko laf story. Czy kiedyś było z tym lepiej? może byliśmy bardziej ostrożni, może mniej aspołeczni przez co obserwacja otoczenia lepsza, większy materiał porównawczy. ale chyba wychodziło na to samo, bo kiedy myślimy dupą czy jajami to mózg z nas potem ma beke kiedy zszywają bebechy po sekcji.

Kutasiarz

2021-01-11, 18:08
Adae napisał/a:

Wręcz przeciwnie, powiedzmy gościu chciał sobie kupić książkę, a zamiast tego kupił lafiryndzie zegarek i białe spodnie. Porzucił swój życiowy plan na podróż z plecakiem po Azji, bo stwierdził, że założy rodzinę, a po 4 latach dowiedział się, że został wykorzystany.
Tylko facet z wartościami potrafi odj***ć takie coś, frajery jak to frajery "sorry przepraszam, ja moze sperme zlize?"


Proszę Cię na ch*j takie dramaty.

ktosjestem

2021-01-11, 20:17
Jestem już na tej stronie już trochę, ale jakoś ciągle czuję, Umrzeć, to musi być niezła jazda.

Mors_Nigra

2021-01-11, 20:50
No i prawidłowo, dwoje niedojebów mniej.