18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś daje radę driftować corsą

AndyC • 2020-05-19, 21:24
Dla niecierpliwych najbardziej spektakularny "drift" na końcu filmu.



... ale czy aby na pewno :amused:

paja_go_irl

2020-05-19, 21:32
pewnie jakiś małolat zabrał staremu autko, będzie kara na internet.

kusti

2020-05-19, 23:00
Wymknęla mu się beztia...

AndyC

2020-05-19, 23:11
kusti napisał/a:

Wymknęla mu się beztia...



To prawda. Próbował delikatnie i jak nie wychodziło poszedł na całość i nie ogarnął potężnej mocy opla corsa.

Ale kumple zapamiętają to nawet lepiej niż gdyby mu wyszło to co planował. :D

PiesKracy

2020-05-19, 23:14
jakie to typowe dla tych debili. nie ogarniają co to pod i nadsterowność i myślą, że jak da w p*zde w aucie z napędem na przód to poleci bokiemXd a tu h*j.. pojechało prosto.

bercisko

2020-05-20, 04:07
Stwierdził że już wszystko umie i pojechał skrótami na miasto.

ws...........33

2020-05-20, 07:14
PiesKracy napisał/a:

jakie to typowe dla tych debili. nie ogarniają co to pod i nadsterowność i myślą, że jak da w p*zde w aucie z napędem na przód to poleci bokiemXd a tu h*j.. pojechało prosto.



Myślę, że oni nie ogarniają nawet różnicy między FWD a RWD, a nad i podsterowność dla nich nie istnieje.
Też próbowałem "driftować" FWD bez użycia ręcznego ale to trzeba nadrzucać dupą, jakoś mi słabo wychodziło.

Jestembogiem_uswiadom

2020-05-20, 08:57
Jak można być taka p*zdą? Ja jak miałem 8 lat lepiej jeździłem....

Up. Czyli rok temu

SirMajkel

2020-05-20, 11:01
Corsinka dobra fura, jedne z moich pierwszych aut. 1.4 w benzynie przy tej wadze auta i niejeden dresiarz się zdziwił, jak mu odszedłem ze świateł.. do 3 biegu bo powyżej 3 to tam już mocy nie było.

Nyrewesa

2020-05-20, 11:53
Cygan i samochód. To nie może się skończyć dobrze.

mesjans

2020-05-20, 18:10
On raczej nie uczył się driftować tylko jeździć a chwilowe dodawanie gazu wywołujące boksowanie podnosiło mu adrenalinę. Myślę że na koniec udało mu się podnieść adrenalinę maksymalnie.

pankruk

2020-05-21, 00:14
AndyC napisał/a:

To prawda. Próbował delikatnie i jak nie wychodziło poszedł na całość i nie ogarnął potężnej mocy opla corsa.
Ale kumple zapamiętają to nawet lepiej niż gdyby mu wyszło to co planował.



Teoretycznie z tej potężnej mocy można się śmiać ale w ruchu drogowym. Tam z reguły wszyscy są mistrzami kierownicy i ogarniają fury z momentem po 500-600 Nm jedną ręką. Całe mistrzostwo kierownicy opiera się często na świrowaniu pawiana tuż obok poprawnie poruszających się pojazdów. Proponuję sprawdzić się jednak na torze samochodem o nieco podobnej mocy, może nawet w jakiejś szkole doskonalenia techniki jazdy. Wtedy Panowie zajmujący się szkoleniem kierowców zawodowo, ocenią czy Ty ogarniasz moc corsy czy jakiegoś innego małego samochodu.