18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolekcjoner cudzych telefonów...

Halman • 2022-06-02, 07:00

hobby docenione zbiorowym wpie**olem...

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-06-02, 08:25
Dawno film nie sprawił mi takiej satysfakcji, mam nadzieje, że gość tą kolbą pistoletu choć mu złamał jakiś oczodół albo czaszkę.

hajer72

2022-06-02, 08:58
brawa dla gościa który zaatakował pierwszy, to pokazuje że zawsze warto podjąć walkę, ktoś tylko musi dać impuls.

zipi

2022-06-02, 09:19
powinni mu wyrwać wszystkie zęby połamć nogi i ręce i wyrzucić gdzies za miastem czy tak trudno edukowac takie ścierwo ?

voodoo_16

2022-06-02, 09:44
I to jest piękna, czysta sytuacja. Nie ma mowy o pomowieniu, mozna linczować do woli

alucard321

2022-06-02, 10:12
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Dawno film nie sprawił mi takiej satysfakcji, mam nadzieje, że gość tą kolbą pistoletu choć mu złamał jakiś oczodół albo czaszkę.



Raczej nie, ale mam nadzieję, że gość wyj***ł mu wszystkie przednie zęby.

Atheling

2022-06-02, 10:47
hajer72 napisał/a:

brawa dla gościa który zaatakował pierwszy, to pokazuje że zawsze warto podjąć walkę, ktoś tylko musi dać impuls.



Tym razem sie udalo. Staystyki podaja ze takie podjecie walki to Baaaardzo zly pomysl. To tylko telefon.

Mez

2022-06-02, 11:04
Atheling napisał/a:

Tym razem sie udalo. Staystyki podaja ze takie podjecie walki to Baaaardzo zly pomysl. To tylko telefon.



Największą p*zdą tutaj jest Pan po lewej stronie, mógł bez ryzyka wiele rzeczy zrobić. Powinien dostać taki wpie**ol że maksymalnie co by potrafił zrobić po latach spiączki to zesrać się w pampersa

Tetrix

2022-06-02, 12:35
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



To byla najpiekniejsza rzecz jaka widzialem tutaj na tym szacownym portalu. Piękne!!!!

Nikt_nie

2022-06-02, 13:18
Łezka się kręci w oku, brawo dla Pana co tłukł napastnika kolbą xD, a wielkie brawa dla chłopa co próbował połamać nogi drzwiami xD

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



Chyba połamał :P prawie się zamknęły haha

Wombat212

2022-06-02, 14:06
Mez napisał/a:

Największą p*zdą tutaj jest Pan po lewej stronie, mógł bez ryzyka wiele rzeczy zrobić. Powinien dostać taki wpie**ol że maksymalnie co by potrafił zrobić po latach spiączki to zesrać się w pampersa



Ciekawe co ty bys p*zdusiu zrobił w takiej sytuacji

mazga50

2022-06-02, 14:45
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pomysłowy Dobromir pod koniec filmiku próbował xujowi drzwiami kulasy połamać



Skasował mu stopy.

sa...........el

2022-06-02, 15:27
Gość wyskoczył z klamką, może atrapa, może prawdziwa. Szarpiesz się takim i do piachu możesz posłać siebie, albo kogoś obok, życie to nie film, a niektórzy tutaj pie**olą tak, jakby byli rambo. Ryzyko się opłaciło, ale równie dobrze, są sytuacje, gdzie mogło nie się nie opłacić...