18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejny wkręcony

Pantilion • 2018-10-22, 17:08
Jeszcze jednak ktoś się na to łapie :amused:


Hrabia Drapula

2018-10-22, 17:25
"fajnie" pracować z takimi k***ami co ci gacie na środku ulicy zdejmują jak nie masz możliwości podciągną
oswobodzić łapy, podciągnąć gacie, chwycić coś ciężkiego, połamać ręce, zdjąć majty i śmiać się z nich, tak powinien zrobić

TB303

2018-10-22, 17:26
Czy takie żarty nie świadczą o kryptogejostwie? Wiecie, żart jako pretekst, do zobaczenia nagiego faceta.

garota

2018-10-22, 17:41
@2x up

k***a ale z was są p*zdusie nie z tej ziemi. k***y, pedały...tylko wy jedyni normalni. A jeżeli ktokolwiek przy takim filmie myśli, nawet nie specjalnie tylko wiecie tak wam przypadkiem umysł zjeżdża na "tory" pedalstwa to może jednak z wami jest coś nie tak....

Z drugiej strony staram się was zrozumieć. Ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji jak pan z filmiku więc nikogo nie będę bronił ;)

mesjans

2018-10-22, 17:48
Stary numer a dał się wkręcić, ale tak to jest gdy internetu używa się tylko do walenia.

skywalker75

2018-10-22, 17:53
Ojej, chyba się popłakał ? :/

Pantilion

2018-10-22, 18:04
Ja bym się tak bardzo nie zagłębiał w ich seksualność itd. ;) Zrobili koledze kawał, ale koniec końców podciągnęli mu portki i zachowali się w miarę w porządku. Nie wiem... ale moje zdanie jest takie, że lepszy taki żart niż malowanie/rysowanie na pijanym koledze ku*asów, jaj itd. Różne są sp***olenia umysłowe... Widziałem już tutaj wiele "żartów kolegów" od malowania mazakami... układania różnych przedmiotów na ciele odciętego kolegi po wsadzanie różnych przedmiotów w dupsko. Podejrzewam, że po całym zdarzeniu walnęli browarka lub strzelili lufę i razem się z tego śmiali. Wątpię żeby umieszczali nagranie wbrew jego woli ;) Więc nie róbmy gównoburzy :)

JebaćLudzi

2018-10-22, 18:09
Tez zart to tam ch*j.Ostatnio na hardzie był filmik jak ktoś odurzonej koleżance nasrał do mordy i spuścił się na nią

Hrabia Drapula

2018-10-22, 22:23
garota napisał/a:

@2x up

k***a ale z was są p*zdusie nie z tej ziemi. k***y, pedały...tylko wy jedyni normalni. A jeżeli ktokolwiek przy takim filmie myśli, nawet nie specjalnie tylko wiecie tak wam przypadkiem umysł zjeżdża na "tory" pedalstwa to może jednak z wami jest coś nie tak....

Z drugiej strony staram się was zrozumieć. Ja nigdy nie byłem w takiej sytuacji jak pan z filmiku więc nikogo nie będę bronił ;)



słowa k***a użyłem jako przecinek , a p*zdusiu to do ciebie mówi twój chłopak

ksirion

2018-10-23, 18:55
Żal mi chłopaczka. Żeby aż tak się wstydzić..., no żal mi go.