18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny tydzień - kolejny challenge.

CoJaTamKurwaWiem • 2020-02-20, 01:57
Echhh.... nabrałem smaka... :)


nowynick

2020-02-20, 08:34
edek_kotek napisał/a:

Też tak potrafię



w grze się nie liczy ;)

dennissliwa

2020-02-20, 08:49
edek_kotek napisał/a:

Też tak potrafię





Wstawaj, zesrałeś się :D


edek_kotek

2020-02-20, 08:54
Nie zesrałam się, ładuję moją strzelbę półautomatyczną 9 nabojami do magazynka + jeden do komory, na lufę czok "cylinder" i napie**alam ;-)

Szybki306

2020-02-20, 09:45
Około 10 szt zbijakow poszło, a w każdym nie mała ilość srutow ;-) ślepy by trafił :lol:

Policeman

2020-02-20, 13:45
poligon wam zaraz powie co robił z takimi strzelbami

Kali1993

2020-02-20, 13:46
co tu jest sadystycznego? Nic. Nie potrzebna wstawka. Wypraszam na kwejka.

CoJaTamKurwaWiem

2020-02-20, 14:00
Kali1993 napisał/a:

co tu jest sadystycznego? Nic. Nie potrzebna wstawka. Wypraszam na kwejka.


Zamknij paszczę, bo ci naszczę, pasożycie.


m_ivan

2020-02-20, 14:31
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Zamknij paszczę, bo ci naszczę, pasożycie.



Argument troszkę jak u Kidawy-Cośtam..

Liveretto

2020-02-20, 17:13
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Zamknij paszczę, bo ci naszczę, pasożycie.



Jebłem. Szlachta k***a.
Wyobraź sobie, że niektórzy wchodzą tu tylko po to, żeby pooglądać poj***ne rzeczy. Nie każdy ma czas przeczesywać internety i szukać wypadków czy idiotów w akcji. Zgłoś się po medal z ziemniaka do moderacji o wielki użytkowniku.
CIEKAWOSTKA!
Podobno w jakimś kraju w autobusie ktoś przeczytał twój post na głos i wszyscy wstali klaszcząc, włącznie z kierowcą.


Co do filmiku. Gość strzela śrutem, a nie pojedynczymi nabojami, więc kwestia szybkiego naciskania spustu (o ile broń nie ma trybu auto).

Tr...........ty

2020-02-20, 18:12
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Echhh.... nabrałem smaka...



No niestety, pozostaje ci Deer Hunter albo twoja plastikowa pukawka.

andyq

2020-02-20, 21:35
edek_kotek napisał/a:

Nie zesrałam się, ładuję moją strzelbę półautomatyczną 9 nabojami do magazynka + jeden do komory, na lufę czok "cylinder" i napie**alam


Dawaj foto swojego półautomatu na którym będzie karteczka z twoim nickiem. Zobaczymy co to za bestia.

CoJaTamKurwaWiem

2020-02-21, 00:43
m_ivan napisał/a:

Argument troszkę jak u Kidawy-Cośtam..


Optymistycznie zakładasz, że dotrze do niego coś innego...?

Liveretto napisał/a:

Jebłem. Szlachta k***a.
Wyobraź sobie, że niektórzy wchodzą tu tylko po to, żeby pooglądać poj***ne rzeczy. Nie każdy ma czas przeczesywać internety i szukać wypadków czy idiotów w akcji. Zgłoś się po medal z ziemniaka do moderacji o wielki użytkowniku.
CIEKAWOSTKA!
Podobno w jakimś kraju w autobusie ktoś przeczytał twój post na głos i wszyscy wstali klaszcząc, włącznie z kierowcą.
Co do filmiku. Gość strzela śrutem, a nie pojedynczymi nabojami, więc kwestia szybkiego naciskania spustu (o ile broń nie ma trybu auto).



Przynajmniej siedzą cicho i nie narzekają, skoro ktoś inny poświęca odrobinę swojego czasu i wstawia dla takich lemingów jak ty cokolwiek....
A co do kwestii szybkiego naciskania spustu - jak zauważysz, że gościu pyka każdy talerz pojedynczo, to może dotrze do ciebie, co własnie obejrzałeś, ale raczej wątpie.



TranzystorWyklęty napisał/a:

No niestety, pozostaje ci Deer Hunter albo twoja plastikowa pukawka.




Hue hue hue :)
Juz paru takich ćwoków jak ty tu zgasiłem. Ale z toba nawet nie chce mi się gadać.