18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny protest

~McSadol • 2021-06-04, 09:09
3 czerwca aktywiści ukraińscy i białoruscy zorganizowali wiec protestacyjny „wrzaskliwej minuty” na rzecz więźniów politycznych na Białorusi w pobliżu siedziby UE w Polsce.


Janusz_k

2021-06-04, 11:02
wilkoala napisał/a:

A może dyktatura?


Przecież już ja mamy, rządzi de fakto jeden człowiek.


dadar123

2021-06-04, 11:14
freaky napisał/a:

Nadal krzyczą, by uwolnić Protasiewicza? Ten ubóstwiany przez pelikanerię, najpopularniejszy ostatnio banderowiec świata właśnie wydał swoich współpracowników w wywiadzie dla państwowej telewizji, oskarżył Polskę o wspieranie opozycji białoruskiej po to, by móc dalej krytykować Rosję, a organizację mniejszości białoruskiej w Polsce "Białoruski Dom" oraz autora kanału NEXTA - Sciapana Puciłę - Pratasiewicz oskarżył o działania o charakterze korupcyjnym. Te miałyby być prowadzone z polskim rządem oraz partią Jarosława Kaczyńskiego - PiS. A tak przy okazji: Jeśli ktoś taki jak neonazista walczy o wolną Białoruś, jaka może być jego wizja państwa już po odbudowie?



Ciekawe co byś mówił po godzinie wymyślnych tortur...

swampman

2021-06-04, 11:44
Grymson napisał/a:

A ch*j że z nimi. Kogo obchodzi uPadlina i jakaś Białoruś? My mamy swoje problemy, PiS, pedałów, księży pedofilów. Jakoś nie kojarzę żeby z tego powodu Polacy jeździli do nich i robili z siebie debili w taki sposób...



jak ci pisuary zaczna zagladac do dupy, na konto i w oszczednosci to sam bedziesz krzyczal za jais czas :lol:
zmierzamy w podobnym kierunku i to w rytmie disco polo

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-06-04, 11:58
Marksistowskie Proputinowskie pojeby od Korwina uwazajace sie za "zasiłkowa prawice" zawsze beda pluc na demokracje....

sothis

2021-06-04, 12:39
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Marksistowskie Proputinowskie pojeby od Korwina uwazajace sie za "zasiłkowa prawice" zawsze beda pluc na demokracje....



Myślałem, że każdy ogarnia prosta prawidłowość - demokracja jest do dupy. Ale jest do dupy najmniej z dotychczas wymyślonych systemów.

A, chciałbym jeszcze zauważyć, że Ukraincy (nie lubię tego, że ciągle słyszę na ulicy ten język) wykazali się na tym proteście podziwu i naśladowania godną kulturą osobistą, której niejeden Polak mógłby się od nich uczyć - mianowicie wieloryb ze zdjęcia cyckow nie pokazał. Bardzo cienię ten akt szacunku dla mojego wyczucia estetyki :)

CzerstWybut

2021-06-04, 13:23
Rozumiem że ta sukienka miala przypominać flage polski? :roll:

dogip

2021-06-04, 13:29
k***a, czy wy też słyszycie muuuu jak widzicie tę po prawej?

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-04, 13:39
CzerstWybut napisał/a:

Rozumiem że ta sukienka miala przypominać flage polski?



ch*ja rozumiesz, to siedź cicho, ćwoku. :facepalm:

Bonifacy69

2021-06-04, 14:38
Szczam na banderowców z Ukrainy. W czasach komunizmu Polsce ktoś pomagał wygrzebać się z tego bagna? Niech sobie sami radzą

Halman

2021-06-04, 15:51
hoszo napisał/a:

Drzeć mordę i wywalić cyce tylko potrafią na każdym proteście, obojętnie czego dotyczy. ch*j to kogo interesuje, za robotę się weźcie juleczki, matkom w domu może pomóżcie, skoro macie już wakacje i się opie**alacie.



CzerstWybut

2021-06-04, 17:56
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

ch*ja rozumiesz, to siedź cicho, ćwoku.



Stul pysk niedorozwoju, jesteś takim zjebem ze zdobyleś tu chyba najwięcej ostrzeżen w historii portalu. Widać że nigdy nic normalnego nie masz do powiedzenia internetowy pato-trolu.

Takafura

2021-06-04, 17:56
Jest determinacja, są cycki ale jakoś tak nic mi w oko nie wpadło. Średnia to 4/10...
Zamiast iść na ilosć to by lepiej dwie fajne zaangażowali.

qpawas

2021-06-04, 18:15
kolega prosi o więcej zdjęć

Pietras

2021-06-04, 19:37
Ej ta w białym to ta idiotka co w telewizji krzyczała jak debil który uciekł z psychiatryka

Grymson

2021-06-04, 19:37
skywalker75 napisał/a:

to są nasze polskie poroblemy, a nie twoje Wania, więc wypierz onuce bo śmierdzą i nie mów nam kogo mamy wspierać
chyba dzieciak nie ma o tym pojęcia



Co ty pie**olisz? Wasze problemy nie powinny dotyczyć Polski bo uPadliniec nie jest Naszym przyjacielem. Wracaj bronić swojego kraju a nie pie**ol tutaj...