18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny poziom zezwierzęcenia

Barnellini • 2020-07-14, 12:11
Zawsze jak myślę, że widziałem już dno małpich zachowań one ciągle potrafią zaskoczyć :shock:


eSeMGie

2020-07-14, 17:59
No ja pie**ole. Ile jeszcze ?

bercisko

2020-07-14, 18:26
To czarne pok***ie z prawej skoczyło dziecku na głowę?

edgar_89

2020-07-14, 20:27
bercisko napisał/a:

To czarne pok***ie z prawej skoczyło dziecku na głowę?



Dokładnie tak...

hugo283

2020-07-14, 20:54
~Halman napisał/a:

jak by mi jakiś nawiedzony lewak powiedział że mam ich szanować jak ludzi to mu sie zaśmieje w twarz...



Na kogo głosowałeś?

rugawt

2020-07-14, 21:01
nie jestem rasistą i nie uważam że można oceniać człowieka po samym kolorze skóry tylko po czynach. W mojej opinii większość ludzi na tym filmie (wliczając nagrywających) to nie są już ludzie tylko coś gorszego niż zwierzęta ;////

Seavitia

2020-07-14, 21:28
Lobo24 napisał/a:

Ja takich ludzi szanuje. Wspieram i pomagam kiedy zajdzie potrzeba. Ale ja muszę bo pracuję w psychiatryku.




Osobnicy chorzy psychicznie stosunkwoo często maja jednocześnie stosunkowo wysoką inteligencje,do tego choroba psychiczna to jednak co innego niz skuwrwienie umysłowe, jakim charakteryzują się "małby" na nagraniu.


rugawt napisał/a:

nie jestem rasistą i nie uważam że można oceniać człowieka po samym kolorze skóry tylko po czynach. W mojej opinii większość ludzi na tym filmie (wliczając nagrywających) to nie są już ludzie tylko coś gorszego niż zwierzęta ;////



pare lat temu, na fali "biednych imigrantów" pojawiło się ciekawe porównanie: "masz miskę cukierków, jeden jest zatruty - poczęstujesz się?". W stosunku o czarnych wygląda to stosunkowo podobnie jednak z dwoma różnicami - masz miskę cukierków, połowa z nich jest zatruta - wpie**ol co najmniej garść,, albo wepchniemy ci je siłą".

Stereotypy nie biora się z niczego. Jasne, że wśród murzynów bywają normalni, jednak na swoją opinię zapracowali latami i nadal pracują jedynie potwierdzając, że "stereotyp" to nic innego jak fakt.

Mar0

2020-07-14, 22:23
~Halman napisał/a:

jak by mi jakiś nawiedzony lewak powiedział że mam ich szanować jak ludzi to mu sie zaśmieje w twarz...



chyba strzelić a nie zaśmiać. I to tak najlepiej z ołowiu.

St...........on

2020-07-14, 23:40
McQurwa napisał/a:

Jakoś 48,97% ludzi w Polsce jest gotowa szanować



Jesteście imbecylami i tyle, małe puste,zawistne ch*jki. Islandia przoduje jeśli chodzi o tolerancje itd, tutaj w RVK czy Akureyri znajdziesz najrózniejsze typy osobowości, lesby, gejów, czarnych, azjatów , ciapatych ale pare rzeczy rózni Islandię od Polski, choćby sp*zdowaciała polska policja, czy uzbrojeni mieszkańcy i rezydenci. Tutaj za taką akcję szybko by w ruch poszły strzelby automatyczne, podobne podejście mają Szwajcarzy, ale Poloki k***a ciapatych widzą, czarnych widzą ale k***a ukrów kurewa już nie widzą. Ja pie**olę jak wam się popie**oliło od tego szczucia j***nego karła z żoliborza i k***y czosnkowsiego. Tępę pały, goje! j***ne goje.... Musiałem bo ta arogancja bydła już o pomstę woła do niebios.

McQurwa

2020-07-15, 00:04
alexandrus napisał/a:

. Tępę pały, goje! j***ne goje....



Zaczni od Siebie i swojej rodziny szanować wszystkich ludzi!
Dla Ciebie jedni są tego warci a drudzy już niekoniecznie.
Znam tą retorykę, którą tutaj prezentujesz :-/

andysmith

2020-07-15, 07:29
k***a kiedy ci biali idioci z hameryki sie ubudza i zaczna to scierwo utylizowac.

jebacpisdy

2020-07-15, 08:08
Całe to j***ne czarne scierwo nadaje się tylko i wyczynie do utylizacji, człowieka się z tego bydła nie zrobi. Powinni ich trzymać w zoo albo w gettach.

McQurwa napisał/a:

Zaczni od Siebie i swojej rodziny szanować wszystkich ludzi!
Dla Ciebie jedni są tego warci a drudzy już niekoniecznie.
Znam tą retorykę, którą tutaj prezentujesz



Przestań być ryczącą p*zdą. murzyny akurat sobie zapracowały na likwidacje całej tej j***nej rasy.

R41NM4N

2020-07-15, 20:29
ddss napisał/a:

Bez oporu złamał bym j***ny łeb jak bym coś takiego zobaczył. No k***a bym wyrwał.



ch*ja byś zrobil, jeszcze byś klękał do czarnej dzidy .

polakwrocek

2020-07-15, 22:09
McQurwa napisał/a:

Jakoś 48,97% ludzi w Polsce jest gotowa szanować



Klękać, obciągać czarne pały , całować niemieckie dupy. I mówić płynnym angielskim jak im smakuje.
Ale za Euro się opłaca. Program polityczny kandydata na prezydenta ? Na ch*ja komu.
Lepiej głosować na kogokolwiek kto jest gotowy sk***ić siebie dla zagranicznych interesów.... bo przez lata udowodniono że sprzedawanie Polski po kawałku jest ZAJEBIŚCIE opłacalne....