18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejny pojazd po Palikocie

Quintessential • 2013-03-27, 13:54
Tym razem na spotkaniu "Europy plus" w Tychach.

Wśród standardowych haseł przeciwników Palikota, znalazło się także miejsce na chwilę "merytorycznej" dyskusji...

dth

2013-03-27, 14:06
popie**olił trochę na koniec, że zmieniła się dyskusja, ale na pytanie nie odpowiedział. Polityk pie**olony. Żadnych konkretów tylko pie**olenie o niczym. ch*j mnie strzela jak takie coś widzę.

Sz...........ol

2013-03-27, 14:07
Też mi pojazd , banda debili krzyczy i bluzga , bydło.

Magik2501

2013-03-27, 14:10
Merytoryczna dyskusja z Palikotem? Ale po co?
Palikot nie podejmuje dyskusji, bo mu się to nie opłaca. On nie jest głupi, wie, że w żadnej by nie "wygrał". Podejrzewam, że on sam nie wierzy w swoje hasełka. Kilka lat temu był mocnym konserwatystą i mało na tym zarobił. Teraz jako skrajny lewak trzepie kokosy.

To taki pionek, który ma uwagę przyciągać. Do sejmu wprowadził 2 maskotki o których ma się mówić, ma być kontrowersyjnie. Czasem, jak ludzie zaczynają się wk***iać, że mamy jedne z najwyższych cen w Europie, rzuci coś, czym ludzie się zajmą. Na przykład, że Kaczyński jest pedofilem, albo że to on spowodował katastrofę w Smoleńsku i on ma dowody. Dowodów żadnych oczywiście nie ma, ale kilka dni wrzawy publicznej jest. I o to chodzi.
Ludzie aportują, karawana jedzie dalej.

FaR

2013-03-28, 12:14
A w 3:31 udaje maćka z klanu, ja bym go pozwał :)