18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny podgatunek adrenalinarzy z pasją..

Halman • 2021-07-02, 05:23

i jeb airkolegę z baranka... :amused:

Asuritta

2021-07-02, 06:01
słabe ale piwo dam, szkoda ze przytomności nie stracił to byśmy tu mieli co podziwiać :>

Lobo24

2021-07-02, 07:37
Zaj***ł mu highkinga.

sojerek69

2021-07-02, 07:52
Znawca_Cipek napisał/a:

Lotop*zdy po prostu.Gratulacje. Odkryłeś nowy gatunek p*zd:)

Driver19cm

2021-07-02, 07:54
Piękne hobby i ludzie z pasją :amused:

A wszyscy powyżej, jedynie zazdrościcie tego, siedząc w ciemnej i brudnej piwnicy

pytolsky

2021-07-02, 08:31
sojerek69 napisał/a:

Gratulacje. Odkryłeś nowy gatunek p*zd:)To chyba ten sam gatunek, co motop*zdy - tylko lot trwa trochę dłużej i kończy się mniej spektakularnie

Jebac_pedalarzy

2021-07-02, 09:32
Zachowanie zbliżone do pedalarza na ulicy.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-07-02, 10:13
No jest płaska - płaska jak naleśnik a krzywizna dorobiona w fotoszopie obiektywem.

Czerstwy

2021-07-02, 10:44
Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.

RobsoN

2021-07-02, 10:52
Sam k***a jesteś podgatunek, twoj jedyny ruch/sport to do kibla i spowrotem, no chyba, że szczasz pod siebie i wcale mnie to nie ździwi.

NiemiecWaszPan

2021-07-02, 11:07
Czerstwy napisał/a:

Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.Nie zesraj się stulejarzu piwniczany.

TłustyManat

2021-07-02, 11:40
Asuritta napisał/a:

słabe ale piwo dam, szkoda ze przytomności nie stracił to byśmy tu mieli co podziwiaćRaczej nie:
https://pl.wikipedia.org/wiki/AAD_(spadochroniarstwo)

Czerstwy napisał/a:

Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.Powiem wprost. Mam gdzieś życie oraz poglądy Halmana, podobnie zresztą jak i innych. To nie moja sprawa. Wchodzę tu dla filmików a chłopak je dostarcza.
I za to leci piwo.....

swampman

2021-07-02, 11:53
Czerstwy napisał/a:

Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.juz jeden parch "z zajawka" byl ostatnio co bronil bazgrania po blokach,kamienicach i zabytkach bo mu k***a szaro :lol:

Halman

2021-07-02, 15:32
Czerstwy napisał/a:

Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.Bardzo rozbudowany i emocjonalny wpis, przyznaję uroniłem coś na wzór łzy wzruszenia iż opanowałem następną dusyckę...