18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny podgatunek adrenalinarzy z pasją..

Halman • 2021-07-02, 05:23

i jeb airkolegę z baranka... :amused:

TorkilKoval

2021-07-02, 15:40
Czerstwy napisał/a:

Mocna opinia na temat ludzi z zajawkami jak na chwasta takiego jak Ty. Jesteś tutaj największą piwniczną sp***oliną a masz tupet nazywać podludźmi osoby uzależnione od adrenaliny. Twoją jedyną adrenaliną w życiu jest zakręcenie się na krześle obrotowym przed biurkiem. Spędzasz tu 90% wolnego czasu, wrzucasz tematy o 03:00 nad ranem żeby nie stracić pozycji z podium, dla wirtualnych punktów opie**oliłbyś petarde cyganowi, poza tym zachowujesz sie jak dziecko jeśli chodzi o poziom dyskusji. Nie masz życia a komentujesz czyjeś które jest coś warte. Nawet jeśli będą żyć krótko to przynajmniej poczuli co to znaczy żyć. Ty jedyne co poczujesz w tym czasie to swąd gówna i spermy po tym jak się zesrasz ze szczęścia, że możesz wrzucić kolejny temat i gdy sie przy tym spuścisz z podjarki, że wirtualne piwa wpadają.



Weź pod uwagę, że to tyczy się większości użytkowników tego portalu. Słabe wykształcenie, praca bez perspektyw, zero ambicji. Im głębiej w błoto tym większa od nich nienawiść i przekonanie o słuszności swoich ocen i przekonań...

WlazPodBiurko

2021-07-02, 17:40
Znawca_Cipek napisał/a:

Lotop*zdy po prostu.



to może sam znajdziesz jaja i skoczysz? a sorry. oddałeś mamie na przechowanie dożywotnio

czyhanastrychu

2021-07-02, 18:35
Driver19cm napisał/a:

Piękne hobby i ludzie z pasją
A wszyscy powyżej, jedynie zazdrościcie tego, siedząc w ciemnej i brudnej piwnicy



Ja akurat na strychu.

Seligos

2021-07-03, 01:56
Za każdym razem na tym portalu kiedy pokazywani są ludzie którzy robią coś ciekawego, zawsze znajdzie się kilka osób które pie**olą że to: ch*jowe, słabe, lotop*zdy itp. Pytanie do tych ludzi: to co jest k***a fajne? co jest spoko ? co jest profesjonalne?

Zawsze jakaś sp***olina życiowa musi poprawić swoje chore ego trolując ludzi którzy (w odróżnieniu do nich najczęściej) robią coś więcej niż tylko siedzenie przed kompem i czekaniem na "sowę z Hogwartu"

Xothr

2021-07-03, 13:26
wlasnie ostatnio zrobilem affa we wroclawiu i powiem wam, wielu rzeczy probowalem ale to co czlowiek w powietrzu czuje to jest zupelnie inny poziom :D POLECAM!


whitetooth

2021-07-04, 00:30
Driver19cm napisał/a:

Piękne hobby i ludzie z pasją
A wszyscy powyżej, jedynie zazdrościcie tego, siedząc w ciemnej i brudnej piwnicy



Nie ciemna tylko jasna. I nie zazdroszczę. Sram ze strachu że zemdleję i nie otwierając spadochronu osierocę moje bąbelki, które na wasze emerytury będą zapie**alać. Pozdrawiam serdecznie

Xothr

2021-07-04, 01:18
whitetooth napisał/a:

Nie ciemna tylko jasna. I nie zazdroszczę. Sram ze strachu że zemdleję i nie otwierając spadochronu osierocę moje bąbelki, które na wasze emerytury będą zapie**alać. Pozdrawiam serdecznie



kazdy skoczek po wyjsciu z samolotu ma AAD - automatyczny system otwierajacy spadochron (prosta rzecz jesli na wysokosci x masz predkosc y aad odpala czasze, w najgorszym przypadku zak***isz w budynek albo zlamiesz nogi, ale przezyjesz nawet jak stracisz przytomnosc ;P)

No-idea

2021-07-04, 12:32
Nie oceniam, podziwiam. Ja bym pewnie miał gacie pełne, reakcja niezależna ode mnie, intuicyjnie sie spinam w sobie nawet jak zjeżdzam na zjeżdzali w parku wodnym i nie poradzę na to. Próbowąłem to przemóc, no ni ch*ja, jakiś gówniany instynkt we mnie siedzi.

kulawiec

2021-07-08, 02:16
Driver19cm napisał/a:

Piękne hobby i ludzie z pasją

A wszyscy powyżej, jedynie zazdrościcie tego, siedząc w ciemnej i brudnej piwnicy



Piękne, to może dla jakiegoś niemoty z przed TV. Bo prawdę powiedziawszy, kłopotliwe i nudne. Piękne to by było jakby zaj***ł któryś o betonową płytę lotniska.

Mateusz55555

2021-08-31, 15:29
Szkoda ze ucięty od połowy filmik bo gość traci przytomność 2 podlatuje i otwiera mu spadochron na jbzd jest film w całości pozdrawiam :) :lol:

dOpieca

2022-08-14, 21:40
Driver19cm napisał/a:

Piękne hobby i ludzie z pasją
A wszyscy powyżej, jedynie zazdrościcie tego, siedząc w ciemnej i brudnej piwnicy



Ja siedze na poddaszu