18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny pedofil w rękach policji

bluetooth • 2015-12-01, 12:05
Można dużo zarzucić Stonodze, ale chłop duzo robi dla ludzi


KaowyJoe

2015-12-01, 12:30
Stonoga pomaga nie tyko ludziom. Ostatnio nawet podlał kwiatki w hotelu.

crossdressphyxia

2015-12-01, 12:53
Raz łapie pedofilów raz naj***ny leje w hotelu. Złoty Człowiek.

bluetooth

2015-12-01, 13:02
weź odpie**ol coś raz i wypominają Ci do końca życia. Nalał w hotelu i ch*j swój chłop, a ja te k***y tuski itp leją i srają pod siebie przy tym korycie to jest zajebiscie nie?

asco

2015-12-01, 13:17
Typa złapali za pedofilię a ten o delegacji :D

Dominias

2015-12-01, 13:54
Różyczkę kupił.. romantyk j***ny

Sc...........za

2015-12-01, 13:57
Dzieciak też k***a debil.

Himmler

2015-12-01, 13:59
Widzę, że łapanie pedofili przechodzi do mainstreamu xD

is...........ay

2015-12-01, 14:00
Jednego nie rozumiem. Jak pedofil, jak do trzynastolatki rwał? To to w końcu pedofil czy hebefil? A może faktycznie pedofil, ale raz chciał ze starszą dla urozmaicenia? :wtf:

wujawlade

2015-12-01, 14:00
Niby pomaga niby działa. Ale cham i agent

Ka...........az

2015-12-01, 14:03
Tu nie chodzi tylko o wylaniu się w hotelu tylko o całokształt. Teraz to wygląda jakby chciał sobie poprawić zj***ny wcześniej wizerunek. Ale niech tak robi przynajmniej pomaga ludziom, którzy coś z tego będą miały.

jackalski

2015-12-01, 14:04
I to moi drodzy, jest sztandarowy przykład populizmu.

Koleś zobaczył, że 'polowanie na pedofili' dobrze się sprzedaje, to będzie polował na pedofili.
Tak samo jak walczył z fotoradarami i innymi zjawiskami...
Im wiecej będzie się tego pajaca pokazywało, tym więcej bedzie pajacował. Prawda jest taka, że ma siłe przebicia jak kret przy czyszczeniu kibla. Uczepi się wszystkiego by tylko się wypromować.

Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony mdli mnie na widok kolesia który chciał wybolcować trzynastolatkę, z drugiej strony mdli mnie na widok kolesia który bolcuje regularnie setki [jeżeli nie tysiące] ludzi...

Krak

2015-12-01, 14:15
Przecież w Krakowie jest taki jeden co wyr*chał 13-latkę. Polański się nazywa.
Może 100noga uderzy do niego jak już tu jest.

sojerek69

2015-12-01, 14:16
SczękaProboszcza, isitsaturday, Do jakiej nastolatki, ludzie. Takie akcje się robi w następujący sposób- dorośli ludzie- czy to dobre wujaszki cywile, czy też operacyjniaki ze specjalnych pionów Policji podają się w internecie za małolaty- wysyłają zdjęcia jakiejś dziewczynki i zagajają. Ustawiają się potem na spotkanie, gdzie faktycznie wykorzystują tą małolatę- żeby ch*j pedofil ją dojrzał, nie sp***olił i złapał haczyk. I w tym momencie ryj na glebę, bransoletki na ręce, 3 miechy w pasiaki a potem to już ostra jazda po wyroku. I j***ł go pies, a raczej koledzy z nowej więziennej rzeczywistości.
Jedno mnie tylko zastanawia. Czy on dostanie wyrok jak pedofil. Jakby nie patrzył- do niczego nie doszło, więc za czyn seksualny na pewno nie pójdzie siedzieć. Wjebią mu co najwyżej nakłanianie nieletniej, ale tutaj też to nie była nieletnia tylko podstawieni ludzie. Młoda była tylko zanętą. Boję się, że gościu skończy na zawiasach i sam się poczuje pokrzywdzony za upublicznienie wizerunku- takie mamy zj***ne prawo. No ale myślę, że psychicznie gościa dojadą bliscy, sąsiedzi, rodzina itp i se uwiąże krawat z grubej linki i będzie fajny materiał na harda. Alem się k***a rozpisał jak szalony