18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejny co miał pierwszeństwo ..

~McSadol • 2021-12-26, 11:20
... i poczuł to na swojej skórze ..


mygyry

2021-12-26, 11:56
Wiadomo przecież, że samochód zatrzyma się w miejscu, szczególnie w takich warunkach...

baronturbina

2021-12-26, 12:30
mygyry napisał/a:

Wiadomo przecież, że samochód zatrzyma się w miejscu, szczególnie w takich warunkach...


Przez lekkomyślność pedalarza, ktoś dostanie zimne jedzenie.

dogip

2021-12-26, 12:58
Ci jebnięci piesi mają pierwszeństwo! Do szpitala k***a, albo do dębowej kufajki.

radek225

2021-12-26, 13:28
Wyszedłbym z samochodu i dokonał aborcji na tym 69 miesięcznym płodzie.

Smoczoor

2021-12-26, 15:01
Patrzy na ten samochód i lezie, co za jełop...

Kacu63

2021-12-26, 15:24
Hie hie
Ale jak tak patrze to widze chyba krociutki moment zawachania, obrót kaptura i pewny krok, jakby chlopek doskonale wiedzial co sie zaraz stanie. Lekko go popchnelo a on sie odgial i zlapal za plecy jakby k***a widzial juz swoje odszkodowanko i zwolnienie lekarskie na ktore tak dlugo polowal :D

Folur

2021-12-26, 15:35
pyszne pe el

OpenStreetMaps

2021-12-26, 20:58
Jakie pełne rozsądku komentarze pod tym filmem.
A mnie człowieka niosącego kierowcom dobrą nowinę że rowerzyści wbrew powszechnemu błędnemu przekonaniu, wcale nie zawsze mają pierwszeństwo wszyscy nienawidzą i dają mi to odczuć w komentarzach.
Ale ja komentarzy nieprzychylnych sobie nie blokuję bo brzydzę się cenzurą.





Pseudo uprzejmość nie wynika wcale z dobroci serca ale z niewiedzy. Ktoś kto drugiemu ośmieli się tą niewiedzę wytknąć jest wrogiem publicznym numer 1

Miłego hejtowania :lol:

daniel9119

2021-12-26, 22:05
I znowu mi cole wylał

jazeck

2021-12-27, 00:44
OpenStreetMaps napisał/a:

Jakie pełne rozsądku komentarze pod tym filmem.
A mnie człowieka niosącego kierowcom dobrą nowinę że rowerzyści wbrew powszechnemu błędnemu przekonaniu, wcale nie zawsze mają pierwszeństwo wszyscy nienawidzą i dają mi to odczuć w komentarzach.
Ale ja komentarzy nieprzychylnych sobie nie blokuję bo brzydzę się cenzurą.
Pseudo uprzejmość nie wynika wcale z dobroci serca ale z niewiedzy. Ktoś kto drugiemu ośmieli się tą niewiedzę wytknąć jest wrogiem publicznym numer 1
Miłego hejtowania



Pozytywnie. Tutaj idealna pogoda. Rowerzysta jak pieszy ze spotkaniem z autem nie ma szans, mnie uczono jako pieszegorozglądania się na przejściu. Najbardziej zj***ny przepis pierwszeństwa dla pieszych wprowadzili nasi idioci w rządzie!

realooo

2021-12-27, 10:26
mygyry napisał/a:

Wiadomo przecież, że samochód zatrzyma się w miejscu, szczególnie w takich warunkach...



no nie wiem przednie koła się kręciły przez jakiś czas, nie było to hamowanie ABS

notak

2021-12-27, 10:37
OpenStreetMaps napisał/a:

Jakie pełne rozsądku komentarze pod tym filmem.
A mnie człowieka niosącego kierowcom dobrą nowinę że rowerzyści wbrew powszechnemu błędnemu przekonaniu, wcale nie zawsze mają pierwszeństwo wszyscy nienawidzą i dają mi to odczuć w komentarzach.
Ale ja komentarzy nieprzychylnych sobie nie blokuję bo brzydzę się cenzurą.
Pseudo uprzejmość nie wynika wcale z dobroci serca ale z niewiedzy. Ktoś kto drugiemu ośmieli się tą niewiedzę wytknąć jest wrogiem publicznym numer 1
Miłego hejtowania



ty znowu tu promujesz swoje zasrane filmiki,
wypad

Tetrix

2021-12-27, 14:46
radek225 napisał/a:

Wyszedłbym z samochodu i dokonał aborcji na tym 69 miesięcznym płodzie.



Tym razem może by był skuteczny, operacja na Tobie ewidentnie zakończyła się tylko uszkodzeniem mózgu.