18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejny brazylijski samochód...

Jesse.Pinkman • 2021-10-24, 18:23
...zmienia szybciutko właściciela i życie w tym padole łez toczy się dalej.

Mzimu

2021-10-24, 19:15
Do każdej bryki sportowej dodawać kałacha i po problemie.

maddog77

2021-10-24, 21:54
Tam...co najmniej wieżyczkę z M134-A2 Vulcan Minigun i operatorem na czas trwania polisy ubezpieczeniowej.

Dr.pilot

2021-10-24, 22:35
Przy tym co dzieje się w Brazylii strefa wojny to Disneyland :shock:

Zasysacz

2021-10-24, 22:52
Fajny ten kraj taki nie za bezpieczny :P

shoe5maker

2021-10-24, 23:29
Butla z tlenkiem węgla odpalana zdalnie. Auto wersji brazylijskiej.

mazga50

2021-10-25, 04:13
Kiedyś się bawiłem w elektronikę i zrobiłem portfel, który po wyjęciu z mojej tylnej kieszeni piszczał przeraźliwie, ale dopiero po około 15-u sekundach. Jakie było zdziwienie, gdy przyzwoicie wyglądającemu facetowi zaczęła piszczeć teczka w autobusie. Doliniarze obskakiwali klientów, a ten ku*as przechowywał fanty.
Drugim moim pomysłem był mały ładunek wybuchowy, eksplodujący po minucie, ale prawo tego zabrania.

Córka_Spawacza

2021-10-25, 21:45
mazga50 napisał/a:

Kiedyś się bawiłem w elektronikę i zrobiłem portfel, który po wyjęciu z mojej tylnej kieszeni piszczał przeraźliwie, ale dopiero po około 15-u sekundach. Jakie było zdziwienie, gdy przyzwoicie wyglądającemu facetowi zaczęła piszczeć teczka w autobusie. Doliniarze obskakiwali klientów, a ten ku*as przechowywał fanty.
Drugim moim pomysłem był mały ładunek wybuchowy, eksplodujący po minucie, ale prawo tego zabrania.



Przypomniała mi się ciekawa akcja że szkoły średniej. Sytuacja była taka. W toalecie dla dziewczyn był kibel dla nauczycielek. Fakt że niektóre suki tam oddawały mocz dawały pewne możliwości. Pewnego razu z koleżanką na lekcji chemii zwędziłyśmy trochę fosforu i później posypalysmy tym papier toaletowy. Jakość nie była zbyt rewelacyjna ale efekt przypalonej c**y już tak...

:mrgreen:



:mrgreen:



:lol:



:lol: