18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni aktywiści

~Velture • 2019-06-23, 11:10
Grupa bezrobotnych wpie**alaczy trawy zwanych aktywistami weganami (czytaj: faszystami) postanowiła jak zwykle pokojowo protestować w czasie wolnym od pracy której nie mają.

Na filmiku wg. źródła samochód właściciela świńskiej fermy w Holandii gdzie pracownicy i właściciel mieli sobie zrobić grilla. W drodze na imprezę grupa pokojowo nastawionych uczestników protestu pokojowo postanowiła uniemożliwić dojazd właściciela do swojej firmy.



Za zniszczenia będą płacić z zasiłku dla bezrobotnych.

paja_go_irl

2019-06-23, 11:16
A teraz jak by sobie leżał taki samochód jakiś czas to by z niego wyciekły wszystkie oleje i paliwo wprost do ziemi i skaziło okoliczną naturę i wody . Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu

Halman

2019-06-23, 11:21
SlimaK_K napisał/a:

Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu



masz za duże wymagania w stosunku do wszelkiej maści "aktywistów"

McQurwa

2019-06-23, 11:58
Na rozkaz Sturmbannführer Merkel

bleblebator1

2019-06-23, 12:20
McQurwa napisał/a:

Na rozkaz Sturmbannführer Merkel





Za publikację historycznego zdjęcia hitlera z muftim (nie)zakeżny sąd (makreli) niemiecki skazał niemieckiego dziennikarza na jakąś tam karę więzienia.

ProVVe

2019-06-23, 12:30
Sam sobie winien... Trzeba było przejechać, a truchła zabrać na firmę żeby "rozebrali"... I na grila

black_fucker

2019-06-23, 13:34
ProVVe napisał/a:

Sam sobie winien... Trzeba było przejechać, a truchła zabrać na firmę żeby "rozebrali"... I na grila



Wole nieprzebadana swinie niz resztki potych zjebach

DzidaZawodnik

2019-06-23, 14:52
Dlatego jak coś stoi na drodze to trzeba to przejechać następnym razem. Prosta lekcja.

ProVVe

2019-06-23, 15:41
black_fucker napisał/a:

Wole nieprzebadana swinie niz resztki potych zjebach



Ja nie mogę sie wypowiedzieć bo jeszcze nie jadłem, ale jak żrą samo zielsko to może być zdrowe mięso

:-D chcesz nam coś powiedzieć na temat smaku?

:-D

forshow

2019-06-23, 17:22
albo jakies pogranicze, albo to belgia sadzac po numerach auta... :roll:
niemniej jednak, mentalna sp***olina jest wszedzie.

MadDave

2019-06-23, 21:05
SlimaK_K napisał/a:

A teraz jak by sobie leżał taki samochód jakiś czas to by z niego wyciekły wszystkie oleje i paliwo wprost do ziemi i skaziło okoliczną naturę i wody . Te zwierzęta nigdy nie użyją mózgu



Problem polega na tym że zieloni aktywiści mają w dupie przyrodę i zwierzęta. Większość tej hołoty to zwykłe komuchy które nie mogą znieść tego że prywaciarz założył sobie firmę i czerpie z tego pieniądze. Szczególnie ciekawy jest fakt że część z tej gówniarzerii to dzieci zamożnych rodziców z dobrych domów które nigdy nie musiały sobie plamić rąk pracą i mają wypaczony obraz rzeczywistości. Dzięki temu mogą się zbierać w stadka i dyskutować całymi dniami o jakichś nieistniejących problemach oraz formułować nowe.

Dukenstein

2019-06-24, 01:31
Do takich sk***ysynów powinno się strzelać, powinno być to całkowicie legalne, a wręcz powinny być za to nagrody pieniężne.

pandrugi

2019-06-24, 02:27
Wystarczy chwile pogooglować i wychodzi na to że jest przeciwnie. To pokojowa demonstracja tak wk***iła rolników że postanowili zepsuć auto manifestantów. Ale już lżenie i obrażanie nie winnych.

axed. nl/boeren-slaan-protest-dierenrechtenactivisten/

mynet. com/ciftlik-sahipleri-aktivistlerin-araclarini-devirdi-110105335556

poligon6

2019-06-24, 09:15
Jak kttos nic nie potrafi to zostaje aktywista, ekologiem, działaczem LBGT, cyklistą, pedałem, działaczem miejskim, walczacycm ateistą, antyfaszysta.

x2345x

2019-06-24, 15:33
Pracowałem na rzeźni w Holandii i szczerze co do "aktywistów" z tego kraju to są na prawdę popie**oleni...