18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne video patologii z Gdanska

Karsa • 2017-05-14, 17:23


Internauta, który udostępnił wideo twierdzi, że sfilmowane napastniczki to te same 14-latki, które są odpowiedzialne za pobicie w zeszły czwartek. Zapewne dziewczynkom wydawało się, że takim zachowaniem zdobywają "fejm" i uznanie.

Zaj***ne w wykopu.

BundyR

2017-05-14, 17:30
zaj***łeś z wykopu, oddaj i nie wracaj tutaj

nerusss

2017-05-14, 17:33
Wykop zaj***ł z kolei z youtube.

lakeroll

2017-05-14, 17:36
o Tesco jak dawno tam nie byłem

Magik2501

2017-05-14, 17:37
@BundyR poważnie? Wiesz, że niektórzy nie przeglądają codziennie całego internetu? Ja osobiście zaglądam tylko tutaj i całkiem fajnie jak ludziom chce się przeklejać perełki z innych stron. Jakby miałby być same autorskie tematy, to mielibyśmy może z jeden temat na dzień.

W tych dziewczynach budujące jest to, że to ich najlepszy okres w życiu. Serio. Potem już tylko w dół. Tutaj mają dach nad głową, mają co żreć, mają kogoś kto ich kocha i nic nie muszą w zamian.
Za pare lat, żeby utrzymać standard życia będą obciągały brzydkim facetom, którzy po kilku razach zmienią obiekt westchnień. A jak młodość przeminie to zostanie tylko zgorzkniałość i ewentualne życie u boku kogoś ze swojej warstwy społecznej - wykolejeńca, pijaka, co jak się porobi dobrze to materac ojszcza.

Sejons

2017-05-14, 18:02
Jakie CELEBRYTKI!

ziomandrzej

2017-05-14, 18:28
Jakie czasy takie galerianki

Noside

2017-05-14, 18:34
Ach, niech je teraz jakiś sadol z Trójmiasta dorwie, nagra jak im spuszcza wpie**ol, koniecznie nagrywając w poziomie niech robi zbliżenia na te ich bezrefleksyjne ryje ucieszone z bezkarności.

mygyry

2017-05-14, 19:09
Karsa napisał/a:

Zapewne dziewczynkom wydawało się, że takim zachowaniem zdobywają "fejm" i uznanie.


Niestety, ale myślę że wcale im się nie wydawało, tylko faktycznie tak było, nikt im nie przeszkadzał, każdy nagrywa i cieszy ryj a po wszystkim zapewne jeszcze klepali je po ramieniu z uznaniem, takie oto mamy standardy młodzieży chowanej na FB, gdzie młode dziewczyny za lajki zrobią i pokażą wszystko.

mecenaz

2017-05-14, 19:10
Szkoda strzępić ryja , nawet na tvn-ie o tym mówili już

domat1

2017-05-14, 19:19
Widać, że obok Sosnowca i Radomia kolejne miasto dołącza do patologicznych miast w PL

massq

2017-05-14, 19:38
A za parę lat "pan da na chleb"

SzczeryDoBolu

2017-05-14, 19:51
Nie wiem czy wiecie ale gówno się spuszcza w klozecie ;)

weltmajster

2017-05-14, 19:51
Jako ojciec tej dziewczynki zaj***łbym tym wywłokom po takim gongu, że by k***a do końca gimnazjum srały w gacie na dźwięk dzwonka szkolnego, a potem złapałbym te małe k***iszony za kudły i przeciągną ryjem po najbardziej ojszczanym i zarzyganym kiblu miejskim. Takie szmaciska trzeba temperować od początku bo wyrosną kolejne celebrytki typu mama Madzi.