18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne video patologii z Gdanska

Karsa • 2017-05-14, 17:23


Internauta, który udostępnił wideo twierdzi, że sfilmowane napastniczki to te same 14-latki, które są odpowiedzialne za pobicie w zeszły czwartek. Zapewne dziewczynkom wydawało się, że takim zachowaniem zdobywają "fejm" i uznanie.

Zaj***ne w wykopu.

Pu...........re

2017-05-15, 23:49
Czy tylko ja mam ochotę im wpie**olić tak porządnie?

wrooblas

2017-05-16, 08:50
Aw3s0m3 napisał/a:

Drodzy sadole z Gdańska, apeluje, zróbcie coś! :D


już w jednym miejscu na fejsie ktoś podawał imiona i nazwiska już pierwszego dnia całej afery :P to szlory z Oruni, jak kogoś bardzo interesuje to na jednym z fanpagów poświęconych Oruni da się znaleźć info, ale nie wiem co to wam da, bo wątpię żeby ktoś poszedł ich szukać po ulicy bo raczej nikomu się nie chce marnować czasu na takie ścierwa. Poza tym trafiły już do poprawczaka na czas trwania sprawy

marinis

2018-11-22, 16:57
Co za ścierwa z was.
Jesteście głupsi od tych agresywnych nastolatek.

Zamiast mieć radość z oglądania takich filmików, to wy kurde szczekacie na nie i próbuje odkryć kim były i gdzie są.

Zrozumcie głąby, że takie filmiki się fajnie ogląda i tyle.

Magik2501 napisał/a:


W tych dziewczynach budujące jest to, że to ich najlepszy okres w życiu. Serio. Potem już tylko w dół. Tutaj mają dach nad głową, mają co żreć, mają kogoś kto ich kocha i nic nie muszą w zamian.
Za pare lat, żeby utrzymać standard życia będą obciągały brzydkim facetom, którzy po kilku razach zmienią obiekt westchnień. A jak młodość przeminie to zostanie tylko zgorzkniałość i ewentualne życie u boku kogoś ze swojej warstwy społecznej - wykolejeńca, pijaka, co jak się porobi dobrze to materac ojszcza.


Co ty bredzisz wykolejeńcu?

Z jakiego psychiatryka się urwałeś?