18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne robactwo na ulicach UK

~Velture • 2023-05-20, 10:45
Kolejni opłacani ekoterroryści :roll:


Cipczan

2023-05-20, 10:59
Pięknie komórki latają.

remi1982

2023-05-20, 11:05
Z czego te k***y żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?

Quassar

2023-05-20, 11:13
remi1982 napisał/a:

Z czego te k***y żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?



Myślę że kasa i czas to nie problem bo zwykle nie wydają dużo na te protesty, wystarczy sie zebrać w kupe by chodzić i wk***iać inne osoby.
My normalni ludzie zwykle po robocie albo siedzimy na kompie albo idziemy gdzieś sie przejść pozwiedzać i tak dalej..

Ci protestujący wychodzą po robocie na ulice i przeszkadzają tym co są w trakcie roboty.
Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.

Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...

Ronoaro

2023-05-20, 11:26
Quassar napisał/a:


Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.
Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...



Nie no bez przesady koleś, weź nie obrażaj! Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice :D
PS. Teraz kibole raczej napie**alają się z innymi chętnymi do napie**alania wewnątrz własnego "kibicowskiego kręgu". A eko-cioty za szekle wk***iają wszystkich po równo(ostatnio w Berlinie nie przepuścili karetki, więc chłop z jakiś zawałem czy wylewem poszedł do piachu)...

Budrys2000

2023-05-20, 11:39
remi1982 napisał/a:

Z czego te k***y żyją, że mają czas protestowac o każdej godzinie, kiedy wiekszośc ludzi jest w robocie?



Ze zrzutki peel, tam pełno tego j***nego robactwa żebrzącego o "środki na opłacenie czynszu" bo "depresja uniemożliwia im podjęcie pracy".



;-)

mygyry

2023-05-20, 11:43
Opłaceni to są ci którzy zwołują te spędy, te debile idą za darmo jeszcze wpłacają kasę na zbiórki, bo indoktrynacja im ze łbów zrobiła gówno

Czaczek83

2023-05-20, 11:45
Ronoaro napisał/a:

Nie no bez przesady koleś, weź nie obrażaj! Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice
PS. Teraz kibole raczej napie**alają się z innymi chętnymi do napie**alania wewnątrz własnego "kibicowskiego kręgu". A eko-cioty za szekle wk***iają wszystkich po równo(ostatnio w Berlinie nie przepuścili karetki, więc chłop z jakiś zawałem czy wylewem poszedł do piachu)...



już lepsi Eko terroryści niż debil z szalikiem..

SkoPio1

2023-05-20, 11:59
remi1982 napisał/a:

Z czego te k***y żyją,



Zasiłki i dotacje.
Obie te rzeczy są patologiczne.

Ronoaro napisał/a:

Jedni to kompletne zjeby z IQ na poziomie ameby, degeneraci i cioty, a drudzy to w sumie zwichrowani kibice



Poprawię błędy w zdaniu:


"Jedni to bandyci, a drudzy to bandyci"

Nie ma za co.
;>

alucard321

2023-05-20, 12:16
Są tacy zajebiści, że wystarczy jedna osoba do rozpędzenia tej grupy osob bezmózgich.

kurwicycek

2023-05-20, 13:04
Jestem zdania, że idąc tą drogą nie szybko wygrają walkę o zwycięstwo rewolucji.

nwtinamou

2023-05-20, 13:10
Jak to k***a jest? Normalnie człowiek wejdzie na środek ulicy i stoi to go pały przyjadą i zgarną. Idą takie k***y z transparentami i policji nie ma. To się k***a powinno to robactwo rozsmarować po ulicy samochodem dla przykładu. A już najbardziej wk***ia ta p*zda j***na którą facet usuwa na chodnik a to ścierwo niedoj***ne wraca. Tam brakuje kogoś z kałachem

Yelu

2023-05-20, 13:30
Najlepszym rozwiązaniem był by walec...

kris1978

2023-05-20, 13:31
Quassar napisał/a:

Myślę że kasa i czas to nie problem bo zwykle nie wydają dużo na te protesty, wystarczy sie zebrać w kupe by chodzić i wk***iać inne osoby.
My normalni ludzie zwykle po robocie albo siedzimy na kompie albo idziemy gdzieś sie przejść pozwiedzać i tak dalej..
Ci protestujący wychodzą po robocie na ulice i przeszkadzają tym co są w trakcie roboty.
Taki sam cyrk jak z patro dresiarzami którzy po wyjściu z roboty ( na produkcji jako tania siła robocza ) oddają sie swoim chuligańskim wybrykom.
Bijąc oponentó z innym kolorem szalika i tak dalej.
Dlatego tych eko terrorystów daje na równi z tymi pato dresiarzami i powinno ich się zamykać w więzieniu...



Dokładnie do paki z nimi. Ale żeby nie mieli za dobrze, to do dwuosobowych cel. Jeden ekolog i jeden pedał. Muszą poczuć swoją winę.

paniczmax

2023-05-20, 13:55
w mojej opinii :) cały autobus powinien wyskoczyć i nak***iać ich tak żeby się posrali bez wyjątku