18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna plantacja zabezpieczona przez policje

PogromcaRudych • 2016-10-16, 18:37

Od razu można poczuć się bezpieczniej na ulicy.
:samoboj:

Tamtaramtam

2016-10-16, 19:08
Pić i dymić można bez opamiętania ale zapalić i się zrelaksować ni ch*ja. Ludzie pijani latwo dają sobą manipulować ale upalony może i jakiś mętlik w głowie ma, ale mysli i to więcej niż przed spożyciem.

Zapmniałem dodać. j***ć pijaków i wiejską

Mesjaszowaty

2016-10-16, 19:08
Poprostu rząd nie lubi konkurencji.Odkąd amerykanie przejeli uprawy opium w afganistanie to jego produkcja tam wzrosła dwukrotnie :-D ile to już tych samolotów CIA rozj***ło sie z tonami koksu na pokładzie.Mam znajomego w warszawie co rozprowadza towar bezpośrednio od kryminalej do spraw narkotyków, tak to działa:rekwirują a potem sami rozprowadzają po ulicach.Toż to przecież żadna nowość.

piotrekp25

2016-10-16, 19:17
1.28 czy to szałwia? czy ja już za dużo spaliłem dzisiaj.

PogromcaRudych napisał/a:


Od razu można poczuć się bezpieczniej na ulicy.
:samoboj:


Niebezpiecznej. Na miejsce tego zdrowego ziółka na ulice wejdą dopalacze i inna chemia

tranzystor

2016-10-16, 19:34
PogromcaRudych napisał/a:

Od razu można poczuć się bezpieczniej na ulicy.



Nielegalne, to nielegalne, a czy ma wpływ na Twoje poczucie bezpieczeństwa, to kwestia drugorzędna. Patrzysz prymitywnie i nie czujesz zagrożenia ze strony kupujących i palących, ale kasa ze sprzedaży zasila ch*j wie kogo, często czeczenów, czy innych popie**oleńców z bronią.

somet

2016-10-16, 19:35
Policja wykonuje swoją robotę i chłopaki nie mają innego wyjścia.

Hoofner

2016-10-16, 22:14
napisał/a:

jaka szkoda



W............R.

2016-10-17, 01:37
I bardzo dobrze. Dopóki jest nielegalne, to powinno być ścigane. Tak samo jak powinno się ścigać za posiadanie alkoholu, bo powinno się go zdelegalizować.